Премини към съдържанието
Darkyy

Вентилатор - въпрос

Препоръчан отговор

Дали 3 пиновия вход ше се пренатовари ако свържа един изходен кабел с 2 вентиалтора от които единия е 120мм а другиа 80мм :headphones: имам намерения да правя глупости.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, няма. Само не закачай и сешоара biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Дали 3 пиновия вход ше се пренатовари ако свържа един изходен кабел с 2 вентиалтора от които единия е 120мм а другиа 80мм :yanim: имам намерения да правя глупости.

Няма никакви проблеми.

Аз пък по време на газовата криза си клокнах процесора, добавих още едно захранване, вкарах 6 вентилатора и сега не ползвам услугите на топлофикация защото компютъра стана като калорифер :clap: .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ееекстрааа.. начи ето го и 3тия вентиалтор на кутията...

AGD да ти кажа и аз така си отоплявах стаята зимата, тъй като съм с 2 компютъра и множество вентиалтори по тях.. гледай какво става :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абре да не карате машинките с Пентиум Д , че чак се отоплявате с тях :rolleyes::):eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам,всеки пише по темите ,че пентиум д са мн топли процесори ,моя някъф уникат ли е... biggrin.gif

В момента е на 42градуса с боксово охлаждане,температурата в стаята е 26градуса biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не знам,всеки пише по темите ,че пентиум д са мн топли процесори ,моя някъф уникат ли е... biggrin.gif

В момента е на 42градуса с боксово охлаждане,температурата в стаята е 26градуса biggrin.gif

Начи сметни какъв е боксовия вентилатор с какви убороти щом ти е затоплил цялата стая.. :speak:

Междодругото някой да знае за 80мм лагерен вентиалтор? :s

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам за вас ама на работа се отопляваме с компютрите на клиентите... Чак по тениски тръгваме като се "наоси" работата! cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.