Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Най-добрата любовна песен

Препоръчан отговор

Много странни песни са класирани като любовни ,а някои са си направо за погребения,раздели и други сълзливи истории.Но явно важното е песента да е бавна и като не знаеш за кво се пее става.

За мен като става дума за любов това са песните с които бихте изкарали ноща с любимия човек.И в челната десетка са Бари Уайт(повечето песни са си креватни откровения-Just the way You Are например си е добър ритъм ) ,Джо Кокър(дуета с Дженифър Уорън и баладите ),Род Стюарт(First Cut is the deepest,Have a told you lately),Елтън Джон(Your song,One,Believe),Майкъл Болтън(Said I loved you but i lied-най -великата песен с любовен текст"Казах че те обичам но излъгах това е повече от любов вътре в мен",баладите махат дрехи :)),Лайънел Ричи(Say You Say Me,Tree times a lady,Hello),Форинър,Тото,Чикаго,Стинг и накрая се завършва с Кени Джи и албума Breathless най-нежното нещо на планетата за завършек на вечерта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 218
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Vaya Con Dios - "What's a man without a woman" - Избрахме си я за първа песен на сватбата! :P

Имам по-любими песни, но от тях ми се доплаква, а не исках два реда сополи на първата песен. Хората ще помислят, че са ме "взели" насила... :snowballfight: "The power of love" много я харесвам, също Марая Кери...

Редактирано от malizia (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nilsson - Without You

Не точно когато съм влюбен тва става след това sad.gif , ноо песента си е бива даже е супер :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен най добрата любовна песен е Sade - No Ordinary Love

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми аз ще каже ,че все още съм влюбен в моето си момиче от 11 месеца и постоянно когато си мисля за нея слушам Seal - Kiss From a Rose, Ивана - Ние сме Номер едно, Анелия-Всичко води към теб, Lq - Breaking The Habit ... и още доста са за които не мисля,че има смисал да изброявам ... тези стигат :):rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ее страхотна тема

1.Berlin-take my breath away

2.Boyz to men-i'll make love to you

3.Stevie Wonder- i just call to say i love you

4. Bill Madley- the time of my life(саундтрака на мръсни танци)

5.Patrick Swayze-she is like a wind

6.righteous brothers- unchainted melody(oh, my love)

7.withney houston- i'll always love you

8.elvis presley- i can't help fallin in love with you

9.Foreigner- i want to know what love is

9.Nazareth-love hurts

10.mariah carey-without you

11.whitesnake- is this love

12.bon jovi - always, this ain't love song

13.испанска - besame mucho

14.barry white- never never gonna give you up

15.barry white-kiss and say goodbye

16.barry white-love makin'

17.barry white - i'm gonna love you just a little more baby

18.bee gees- to love somebody

19.scorpions- you and i

20.kiss-forever

21.michael bolton- how can we be lovers, when a man loves a woman

22.tina turner- what's love got to do with it

23.alicia keys-fallin', if i ain't got you

24.usher-nice and slow

и още много други

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз имам много любими,но тази ми е особено присърце

marc terenci-love to be loved by you

Редактирано от Neuton Gimic (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Because of you - Kelly Klarcson , защото е нещо средно между нежност и ярост, обич и гняв:speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Because of you - Kelly Klarcson , защото е нещо средно между нежност и ярост, обич и гняв:)

<{POST_SNAPBACK}>

ПОДКРЕПЯМ ТЕ :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ПОДКРЕПЯМ ТЕ  :speak:

<{POST_SNAPBACK}>

:) много е готина

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за мен едни от вечните и страхотни любовни песни са:

Righteous Brother-Unchained melody

Dirty dancing-песните от целия филм

Bon Jovi-This ain't a love song

Ricky Martin-She's all I ever had

Madona-You'll see

Celine Dion-My heart will go on

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

оооф много е трудно човек да избира между толкова много песни и то все хубави..... аз преди написах доста...... защото има прекрасни любовни песни....ако човек трябва да напише една или две вече става много трудно...

Ако трябва да посоча само една или две може би ще са тези

Righteous Brothers-Unchainted melody

B000001FZC.01._SCLZZZZZZZ_.jpg

Boyz to Men-I'll make love to you

soul96.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Действително, има много хубави любовни песни. Изредили сте доста, но като гледам, малко са френските, а по стара традиция - това е езика на любовта.

Гледам MSM и там пускат една страхотна песничка на Tina Arena - Aimer jusqua limpossible. Съжалявам, че не мога да ви дам линк към нея, за да я чуете и оцените по достойнство, но ако ви падне - прослушайте я - няма да съжалявате. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Robbie Williams - Angels :kiss2: :)

П.П. Поздрав за всички ангели във форума :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване