Премини към съдържанието
milen8204

Проблем с Мишката

Препоръчан отговор

Здравейте, някой може ли да ми каже от какво може да се получи следното нещо:

Както си работя на компютъра мишката ми забива и не иска нито да движи курсора нито да изпълнява функциите на клавишите....отначало си помисих, че проблема е в мишката смених три мишки и същия проблем, преинсталирах Windows-а 2 пъти, пак. Взех си мишка с USB слот, работи 2-3 минути и ми дава някаква грешка и след това ми дава син екран...От какво може да е това? Дъното ми е A8NE-FM АСУСКО, инсталирал съм всички драйвери......и в момента съм с един чук в ръка и беснея из нас.

ПОМОГНЕТЕ, моля. Предварително, Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А клавиатурата работи ли?

Примерно caps lock, num lock, win key?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А клавиатурата работи ли?

Примерно caps lock, num lock, win key?

Бачкат си:huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен, след така изпълнената от теб проба на алтернативите е добре да се провери с друго дъно... По добре се довери на някой сервиз за компютри да ти направят диагностиката /не повече от 15-20 лв/ или намери подобно дъно за проба в "домашни" условия.

ПС: От кога прави така, други изцепки има ли, и с какъв Уин ОС си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Според мен, след така изпълнената от теб проба на алтернативите е добре да се провери с друго дъно... По добре се довери на някой сервиз за компютри да ти направят диагностиката /не повече от 15-20 лв/ или намери подобно дъно за проба в "домашни" условия.

ПС: От кога прави така, други изцепки има ли, и с какъв Уин ОС си?

Това поведене не му е много от скоро... преди като го изкюча и включа и проблема с мишката изчезваше, но сега си забива пак след кратко време особенно като играя игри. Водих го на диагностика преди но ми казаха, че е добре ... тогава бях с мишка която е с USB слот и ми ваше сини екрани...

Инсче съм преинсталирал към 30 пъти уиндолса и сега дори не знам с какъв съм със сигурност е ХР със серви пак 2.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.