Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какво ще готвите днес?

Препоръчан отговор

Вече е време да открием сезона с цацата :-) цаца, бира и картофена салата, че да се почувстваме като на морето...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Снощи направих тази многолистна питка по рецепта на Рони

Вчерашната ирландска яхнийка с говеждо на Дарки, но вариантът с грах, картофки и морковчета. Не знам кое повече ми хареса - биричката Kilkenny или яхнийката

Питка с чери доматчета. Няколко пъти я правих - все разкошна става (уф, рецептата хваля, не се хваля )

Публикувани изображения

Ще опека броколи със сметана, кашкавал и яйце, а ако се намери синьо сирене мога да настържа малко ... :)))

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За днес е сготвено, но за утре съм замислила пекани картофки с лучени кръгчета и наденички :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За днес е сготвено, но за утре съм замислила пекани картофки с лучени кръгчета и наденички :)

без наденичка,с кремвирши...ама моите картофки са печени..хахахахх

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а други с яйца и сирене.

Идвам у вас!

Днес за обяд не готвих...ядохме страхотна пърленка със сирене и айрян!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Споделете!Със своите идеи ще помогнете на тези, които все още се чудят какво да сготвят! ;)

ами аз мисля да направия един омлет в тава на фурна

намазваш тавата с олио нарязваш какъвто салам имаш в тавата / какъвто оби4ате / разбаркваш 5 яица с приасно мляко / оделно/

и заливаш в тажата настаргваш малко кашкажал и сирене одгоре и го пе4еш в фурната кам 15 20 мин. на 200 градуса /по желание може да сложеш домати и 4ушки нарязани на кръг4ета /

добър апетит

опитаите става 4удесен омлет

сте ми баде приатно ако някои сподели с мен мнението си

благодаря предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тука чета какво готвите и инстинктите ми се пробуждат, при условие, че цял ден ги потушавам с вода и натурални сокове! ;) Та във връзка с темата - кажете нещо за такива "набутани" като мен, на които всичко калорично и не толкова калорично им се лепи право там, където изобщо, ама изобщо не трябва! Какво готвите, ако искате да запазите фигурата си?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тука чета какво готвите и инстинктите ми се пробуждат, при условие, че цял ден ги потушавам с вода и натурални сокове! :)

Та във връзка с темата - кажете нещо за такива "набутани" като мен, на които всичко калорично и не толкова калорично им се лепи право там, където изобщо, ама изобщо не трябва!

Какво готвите, ако искате да запазите фигурата си?

Те лекарите отхвърлят диетите и сега правят някакви тестове за метаболизма ти,обмяна на вещества и още нещо си...ходи си направи такъв тест,медиците ще ти кажат какво можеш да "муеш" на корем и какво ще ти се "лепи"...иначе наблягай на рибката - полезна,вкусна и "не се лепи право там" ;)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За днес-Свински каренца на скара(вече ги мариновах)...и картофки соте по една по особена рецепта.Бялото винце се изстудява в хладилника....за довечера. Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За днес-Свински каренца на скара(вече ги мариновах)...и картофки соте по една по особена рецепта.Бялото винце се изстудява в хладилника....за довечера. Публикувано изображение

Дедееееееееееее, ако не си женена ти предлагам брак Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пълнени домати - едни с кайма, а други с яйца и сирене.

като го видях това, се сетих как преди години жената на брат ми ме научи да си хапвам мачкани домати Публикувано изображение Те стават като салатка, ама са много вкусни. Нарязват се на парчета, натрошава се малко сирене, мачкат се с калцалника, за да си пуснат соса, и се заливат с малко олио. Който иска, може и някоя-друга подправка да си сложи, аз така си ги оставям. Май това ще хапна следобяда :P Редактирано от potrebitel (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде пак започвам Публикувано изображение

...печени картофи на фурна , пилешко филе , салата (шопска)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За днес-Свински каренца

Публикувано изображение Това го прочетох първо като свински краченца Публикувано изображение

Пица вегетариана ще бъде днес

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След малко отивам да мятам един сладкиш,после една пилишка супа и май и едно пиленце с картофки ще метна във фурната за гарнитура Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

днес обсъждахме да си спретнем леща, макар че на мен ми се е дояло доматен сос с печени чушки и май ще наклоня везните в моя полза Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пилешките дробчета са наред днес Публикувано изображение

Нямаме търпение! Ще покажеш ли?

Аз ще пълня патладжани...току що ги издълбах, остана да задуша пълнежа...май се казваше имам баялдъ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като се има предвид, че съм на работа и тя не е свързна с готвене, просто мога да кажа, че ще "сготвя" много вкусен буламадж от фактури, извлечения, договори и справки :) ааа и ДДС-то да не забравя...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като се има предвид, че съм на работа и тя не е свързна с готвене, просто мога да кажа, че ще "сготвя" много вкусен буламадж от фактури, извлечения, договори и справки :huh: ааа и ДДС-то да не забравя...

Охо, а онзи ден питаше какво да сготвиш, без да ти се лепи тук и там Публикувано изображение Най-много от този буламач да ти лепнат някоя годинка, ако не внимаваш Публикувано изображение

Правих украинските сирники на леля Маша, нищо че тя е рускиня Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване