Премини към съдържанието
kristina_hristeva

Помощ! Изчезна ми DVD устройството

Препоръчан отговор

Моля за помощ! Днес както всичко си беше наред, изведнъж ми изчезнаха всички устройства, освен С: и Е:!

В Device manafer всичко си е ОК! Няма удивителни, пише си че "устройството си работи нормално", но ги няма! Като вкарам флашката, на Autorun се

вижда, като влезна от My Computer, няма никой! Като вкарам диск, завърта си го, но пак като влезна в компито - пак няма никой!!!!

ИДЕИ!!!????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля за помощ! Днес както всичко си беше наред, изведнъж ми изчезнаха всички устройства, освен С: и Е:!

В Device manafer всичко си е ОК! Няма удивителни, пише си че "устройството си работи нормално", но ги няма! Като вкарам флашката, на Autorun се

вижда, като влезна от My Computer, няма никой! Като вкарам диск, завърта си го, но пак като влезна в компито - пак няма никой!!!!

ИДЕИ!!!????

За DVD устройството пробвай това: Сваляш капака на компа, вадиш захранващия кабел на DVD-то, изчакваш малко,после пак го слагаш.Ако не стане така пробвай, след като изкараш кабела на устройството, даваш рестарт, чакаш да зареди ОС, и включваш кабела.

Не е гаранция 100% че ще стане, но аз така се отървах от преинсталиране, както ми бяха препоръчали в един друг форум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За DVD устройството пробвай това: Сваляш капака на компа, вадиш захранващия кабел на DVD-то, изчакваш малко,после пак го слагаш.Ако не стане така пробвай, след като изкараш кабела на устройството, даваш рестарт, чакаш да зареди ОС, и включваш кабела.

Не е гаранция 100% че ще стане, но аз така се отървах от преинсталиране, както ми бяха препоръчали в един друг форум.

Да, но в случая като става дума за лаптоп???

Как да бърникам като не го знам кое къде му е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С каква операционна система си?

Виж тази тема, и по-конкретно следните мнения:

това и това.

Успех! Пиши какво е станало :rolleyes:

Редактирано от oggy_bogy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
С каква операционна система си?

Виж тази тема, и по-конкретно следните мнения:

това и това.

Успех! Пиши какво е станало ;)

Не мога да ти кажа къде бръкна и какво точно направи, но ония ден един познат се поразрови из настройките на компа и само успях да вида, че си кръсти устройствата дето се вика "наново" и се появиха. Някъде от настройките е, в смисъл, не беше нещо сериозно!!!!

С Виста съм иначе! нали ме попита!

Благодаря ви за помощта!!!!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.