Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

RQ: Специфичен медицински софтуер

Препоръчан отговор

Здравейте,

интересуваме дали някой някога се е занимавал със следния софтуер:

Biomedical Systems Century C3000 Holter System

следващия ми въпрос е дали има някаква вероятност да го намеря онлайн и да го сваля?

Предварително благодаря

Поздрави,

Морнинг

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да намериш такава програма за сваляне в нета е меко казано невъзможно.

абсолютно съм съгласен, но все пак има най-различни хора тук...

На въпросния софтуер аз имам старата версия от преди 4 години и върши чудеса и спасява много хора, но няма как да си позволят хората на които искам да я предоставя да си я купят и новата. както и да е ако някой нещо намери ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Достъп до такъв софтуер имат ограничен кръг хора, които с това си изкарват хляба. Едва ли ще тръгнат да го пускат безплатно в нета ;)

Ти на кой искаш да го предоставиш въпросния софтуер? ДКЦ, частен център, болница?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Достъп до такъв софтуер имат ограничен кръг хора, които с това си изкарват хляба. Едва ли ще тръгнат да го пускат безплатно в нета ;)

Ти на кой искаш да го предоставиш въпросния софтуер? ДКЦ, частен център, болница?

на първите и последните и то абсолютно без да имам полза от това. просто знам какво е положението из БГ медицински центрове и дори разглеждайки сайтове на производители на подобна техника ми прави грозно впечетление, че нашите клиники са с изтъркани апарати от преди 15 години и едвам смогват да си плащат тока.

както и да е...тя държавата ни такава, че какво остава за за здравето ни.

ако все пак някой намери нещо ще бъда безкрайно благодарен

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление ми е пределно ясно положението на родните нечастни медицински центрове. В повечето има по една сестра на няколко кабинета, която взима минималната заплата...А техниката е под всякаква критика - специализираната е много стара, неточна и дава дефекти, а компютрите им са от порядъка на Пентиум 2 с 32МБ РАМ... Виж тока поне успяват да си го плащат, поне когато го има, че и той е рядкост понякога.

Та на темата - софтуерът не вярвам да го намериш, но евентуално може да се позаинтересуваш дали не може да изкрънкате някое дарение от фирма за клинични изследвания. Друг вариант е да съберете пари, като позволите на МедТВ (или както там се наричаха) да си поставят телевизори с рекламна цел в коридорите на ДКЦ-то. А всъщност каква е цената на въпросния софтуер? Принципно имам някакъв телефон на човек, който се занимава точно с холтери, но не знам дали ще ти свърши работа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За съжаление ми е пределно ясно положението на родните нечастни медицински центрове. В повечето има по една сестра на няколко кабинета, която взима минималната заплата...А техниката е под всякаква критика - специализираната е много стара, неточна и дава дефекти, а компютрите им са от порядъка на Пентиум 2 с 32МБ РАМ... Виж тока поне успяват да си го плащат, поне когато го има, че и той е рядкост понякога.

Та на темата - софтуерът не вярвам да го намериш, но евентуално може да се позаинтересуваш дали не може да изкрънкате някое дарение от фирма за клинични изследвания. Друг вариант е да съберете пари, като позволите на МедТВ (или както там се наричаха) да си поставят телевизори с рекламна цел в коридорите на ДКЦ-то. А всъщност каква е цената на въпросния софтуер? Принципно имам някакъв телефон на човек, който се занимава точно с холтери, но не знам дали ще ти свърши работа.

Не знам дали ще ти провучи смешно, но на предната оперативка на която присъствах изп. директор прикани всички служители да гасят лампите, изключват излишните ел. уреди, които не се ползват редовно и т.н. Дива работа сме - Афганистан в Европа.

Относно МедТВ дали можещ да намериш повече инфо? Това звучи приемливо, защото имаме места където биха могли да се поставят подобни ТВ.

И аз имам един телефон на един дето се занимава с холтерите (да не е същия, че неговите услуги са много криминални - разбрахме, че са го съдили във Франция за измами с мед. софтуер и техника)...

А относно цена за нови устройства и техника можеш да видиш тук (производителя):

http://www.biomedsys.com/Products_HolterMo...entury3000.aspx

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За МедТВ питах Гугъл. Гледам има контакти в сайта. А за човекът с холтерите - само телефон имам, не съм контактувал лично с него, номерът е от едни клиенти, които работят с него. Не го знам и към коя фирма работи.

п.п. Провери наистина как стоят нещата с фирмите за клинични изследвания. Те правят много подаръци откъм техника.

Редактирано от ivanvazovv (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За МедТВ питах Гугъл. Гледам има контакти в сайта. А за човекът с холтерите - само телефон имам, не съм контактувал лично с него, номерът е от едни клиенти, които работят с него. Не го знам и към коя фирма работи.

п.п. Провери наистина как стоят нещата с фирмите за клинични изследвания. Те правят много подаръци откъм техника.

Благодаря за информацията. Свързах се с МедТВ и съвсем любезно си насрочихме среща за да огледат сградата и видят дали е подходяща за реклама. Дано стане нещо...че да се събере финанс за закупуване на някой нов апарат.

Благодаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми освен да стискаме палци :wub:

п.п. Все пак пробвайте И с клиничните изследвания. Наистина подаряват нелоша техника.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване