Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Windows 7 - впечатления, проблеми, решения - Част 2

iovi
 Сподели

Препоръчан отговор

За какво толкова падна скоростта 2кбс сваляне и 231кбс качване.На 88.7 %,а м/у другото истински е потвърдено е.

http://img178.imageshack.us/my.php?image=742009230037.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз се качих на клона, но скоростта е мизерна. Попринцип тегля с около 900kb от пиратите, но може би защото има само трима сийдъра и затова се получава така :ph34r:

EDIT: 150kb down, 60kb upload sad.gif

Редактирано от yankod (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

щото никой не пуска целия торрент (поне при мен е така)

има 3-ма но никой който го е дръпнал на 100% не го пуска - така че в момента единствено се точи от лиичовете

спрете да гледате цифрите в скобите (който е на уторрент)

демек перифразирано: няма сиид

ако сте спряли на 89% значи вървите добре - това е максимума в момента

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Confirmed real. Enjoy!

This is the real build, from some russian torrent site.

x64 will come in a day or two after this release.

@92.3% and stuck at the moment. We'll all have better luck if you just stop downloading now and try again in about 4 hours.

Как да го пусне като го няма ???? или моя превод е много погрешен?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

което е добре щом той е на 93.3, ние сме няма и час зад него и сме 10-ина лиича (не само бг) с 89.2%

т.е. до 4 часа може и да се дръпне

леко се отпуши

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз успях и сиидвам с 1 МБ/с. Дърпайте народе ( който не го е дръпнал де ). :tease:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз успях и сиидвам с 1 МБ/с. Дърпайте народе ( който не го е дръпнал де ). :tease:

браво браво! аз вчера го изтрих торента, но преди 1 час започнах отново и съм на 30%. Тегля средно с около 500 k/bs...иначе попринцип трябва да го тегля с 1,500 kb/s..пусти пирати ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де аз защо като отворя линка на Aquaris и ми пише че го няма този торент. Някой ако може на ЛС да ми прати линк

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

добрееее е, аз съм си легнал в 2 станах преди 10 минути, в лога е записано че е приключил в 10 и 15

8 часа г/д дърпа 10,5 %

ма пък ако знаити как ме мързи да форматирам.....ма ще го измислим до час два

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече го изтеглих и го записвам на диск. След като го инсталирам и сложа всичките си програми ще се изкажа за новия билд :wors:.

EDIT: Инсталирах си вече всички програми и го активирах с ключовете от бетата. Честно казано, не виждам никакви промени:

Ако някой знае списъка с промените, да го постне в темата. Като цяло съм доволен от сглобката, работи си всичко, което си работеше и преди.

Оправили са бъга с малкото прозорче на медиа плеъра в лентата със задачите, когато бутона за пауза и начало на възпроизводството не работеше. Сега всичко си работи при мен ;).

Правят ми впечатление програмите в таксбара. Струва ми се, че сега отворените програми са ги направили с по-светли бекграудни отзад (предполагам за да се открояват от останалите?)

Освен това не съм забелязал нещо ново, чакам другите мнения :help wanted3:

EDIT2: Ето една картинка от колегата cakula във форума на hardwarebg

win7rc.jpg

Май наистина това ще се окаже RC 1 на Windows 7. ohmy.gif

Редактирано от yankod (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Четейки блоговете срещнах нещо интересно и ново за мен - 6.1.7105.0.090404-1235 е компилиран малко преди 6.1.7077.0.090404-1255 като единствената разлика между тях е че 7105 не поддържа надграждане на съществуваща система, че ще е необходима чиста инсталация.От това съдя че вероятно това ще е и официалния RC. Но из нета попдам и на съвсем друг размер на iso файла - 6.1.7105.0.090404-1235_x86fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GB1CULFRER_EN_DVD. Size of ISO is 2.58GB.

Някой да има повече информация, че аз не съм чак толкова на ти с английския :shake_puter:

Защо има 0.23 Гб разлика???

Не се ли е появил някъде вече 7105?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Oфициалният RC релийз няма да поддържа директен ъпгрейд от бета. Разбира се това може да бъде заобиколено, но по-важна е причината въобще да съществува - от майкрософт препоръчват да се направ ъпгрейд от по-масовата Виста към 7 RC, за да може да се види как ще се справи обиковения потребител и с какви проблеми евентуално ще се сблъска.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Oфициалният RC релийз няма да поддържа директен ъпгрейд от бета. Разбира се това може да бъде заобиколено, но по-важна е причината въобще да съществува - от майкрософт препоръчват да се направ ъпгрейд от по-масовата Виста към 7 RC, за да може да се види как ще се справи обиковения потребител и с какви проблеми евентуално ще се сблъска.

Това пък кой ти го каза че го препоръчвали от майкрософт,те никога няма да препоръчат да се сложи тестова версия на 7-та като осн. ОС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това пък кой ти го каза че го препоръчвали от майкрософт,те никога няма да препоръчат да се сложи тестова версия на 7-та като осн. ОС.

Според тях има много хора, които вече използват 7 (ако и да е в бета версия) за сериозна работа. На тях именно препоръчват да не правят директен ъпгрейд, а да "слязат" на Виста и тогава да ъпгрейднат към 7 RC.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз на тяхно място бих забранил всякаква възможност за ъпгрейд, но да не се отвличаме

rvp - масовия потребител в бг ще се "справи" така както се справя с най-обикновена инсталация на драйвъри - демек никак

ние (можете да се изчервите) не сме "масовите потребители :Д

въпрос: 7 ли ми прави мизерии заради това че не съм му сложил мрежа (карам си на неговите) или есет4 ми прави проблеми

аз залагам на есет - да видим тази вечер след работа, колко сини екрана ще видя - за следобяда - само 4 (че за повече нямаше време)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато ползвах стената на ESET Smart Security - 4 ( при Win 7022, 7057 и 7068 ) и натоварех процесора на 100%, почти редовно ми прекъсваше интернета (VPN), като изключех стената или инсталирах NOD32 Antivirus 4 -изобщо не прекъсваше. Правих различни настройки на стената, но без резултат. Сега вече ползвам NOD32 Antivirus 4 и стената на Вина. При Win 7000 прекъсването го нямаше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

проблема очевидно идва от защитната

при пусната защитна (на есет!) в 1 определен момент бумти сини екрани та ще се скъса (и вади като причина естествено tcpip.sys)

при спряна защитна - да чукна на дърво от половин час е цвете

за уиндоуската няма смисъл да говоря - няма такова "нещо" (спряна и спрян сървиз)

4.417 - умряла работа е тва, но ще го мъчим

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

сложи драйвърите. не зна с какъв чип си, но риълтекските бачкат (което е повече от изумително !!!) с драйвърите за Виста...пробвай с някаква алтернатива на нода - за касперски и комодо съм чул, че не правят проблеми. аз обаче не си падам по "стени"...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

повечето хардуер бачка с драйвърите за виста не само тайванците

ццццъъъъ с marvell съм (другото ми е Asus, ма неща да притеснявам ISP-то да ми засича мак-а)

сега нека всички дружно да напсуваме ATi, кото извадиха 9.4 чак след като сложих мойте - на тва му се вика простотия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
 Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване