Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Windows 7 - впечатления, проблеми, решения - Част 2

iovi
 Сподели

Препоръчан отговор

чакай сега да се сетя на какво подкарвах диабло2

мисля все пак че беше докато бях още с Виста, което значи че би трябвало да върви и на 7

версия/мод?

съвместимост?

аз лично пробвах с няква от арена (бтв и Sun , и Valhala си работят под виста)

ако не ти каже че има known compatibility issue е много малка вероятността да не тръгне

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че 1.10 трябва да е версията :cheers: крак сложих сичко. Няма модове пробвах дърпах и Иистърсън-а, но и той не стана. Само веднъж ми подкара за момент в малак екран и ме изхвърли ама тва беше на мод-а. Нз ако имаш диабло пробвай да видиш :P

Редактирано от ovdesko (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтекъл е билд Windows 7 6.1.7106,излежда 64 бит и 32 бит и май не е фейк.Един от хардларебг го е инсталирал и работи,но е на китайски.Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

я дръпни някой по читав д2

тоя като гледам грешката ми навява на поизпуснат иуи променен файл

мисля че го изтрих мойто ма ще видим довечера аккво предлага дц и може и да се пробвам за спорта

абеее...все си мисля че някой писа за 7106, че май и линкове дадоха по-назад...ма пък може и да бъркам форума, а?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност бях изключил че днес качих новия билд а вчера диаблото, следователно файла наистина липсваше. Както и да е качих наново само че моднато диабло същата работа. Стартирам го и нищо след около 5мин земе че тръгне ... :) ужс . Чудя се от какво може да е :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

за мен: пипан, значи лошо.....дори да е само 1 картинка (поне на пръв поглед е така)

и ако genesis е само 1 (в смисъл тоя е първия и единствен, а не втория) е '57

демек: някой гаражни "произведения" може и да са по-добри

я виж спри антивурсната да не му сканира папките - белким тръгне като хората

само това е на прима виста

едит: сега дърпам и 4-те диска на д2 така че до няколко часа ако не заспя може и да го пробвам - чисто 1,10

бтв, преди години диабло беше играта покрай която се запознах с демон и виртуалните дисковеи тогава в първите дни ми изгледжаше някаква магия

още помня иконката с червения козел и колко пъти см пробвал да я маунта докато го науча - бил съм 1 малко голямо идиотче

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не че е много сложно като помислиш де..

отделния дял предполагам си го правил под виста?

като инсталираше 7 при избора на дял, не ти ли каза че бля,бля ще си направи малък даял за "по-сигурно" (100 или 200МБ)

и да не е, виж дали е създаден такъв дял

при положение че си качил хоум премиум и след тва отгоре ултимате, би следвало да си направил и формат на дяла. или греша?

ако не си просто инсталирай улти (или което там искаш) и си форматни само дяла за 7 (ако е направило малкия дял от по-горе, изтрии и форматирай и него)

за версия различна от улти ще си търсиш "люкарство" - сташек, само ако знаеш, продава много хубави дъвки Orbit :cheers:, помоли го учитво

обясних го толкова добре че и аз не си го разбирам.....

ако, все пак те съмнява че е останало нещо по дяла на виста има само 1 начин да си го покаже след като премахнеш всички дялове на седмицата - ще те попита дали искаш да стартираш виста или 7

в такъв случай триеш излишния ред в boot.ini

editorial: това ще е дълго мнение нонищо

ovdesko

резултат 1 - без крачета и люкарства, чист инсталл, стартиране директно от инсталатора (естествено ми поиска Play disk, mount)=>

d75f48726e302d63dffecfb949905f9a_120x90.jpg

резултат 2 - с пач 1.10 и краче=>

dcaa5cb47c659fd9bb3f627cf4f7e384_120x90.jpg

моментален старт (но не и преди да ми се размръкйе че иска д2_плей и д2_експанжън дисковете да са маунтнати)

ако пак не се справиш питай, ще помагам

лека вечер на всички

повече утре след 10 (или когато стана)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли няма решение на моя проблем от по-предната страница?

Имаш директория WINDOWS OLD,която пусната под Уиндоус 7 съдържа файловете на Виста-та ти.И защо по-дяволите не щеш пълния Ултимейт а искаш друга версия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

някои знае ли дали има "развитие" по въпроса за 7106 en - us, поне в пиратите засега няма нищо ново

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последно инфо от мен-истински е,някой хора са се юрнали да го "трансофрмират" на английски.Иначе да има го вече-и 32 и 64 бит.версия!Само дето за какво ни е китайски джентълмени??? ohmy.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

за да се лензим 10 минути в това:

http://www.tehupload.com/uploads/862455ef7642c70Capture.JPG

а и защото китайския е най-разпространения език - говорят го малко над милиард човечета или ~1/6-а от населението на малката ни планетка

хихихих

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

според вас коя архитектура на win 7 е по-добре да избера - х86 или х64. Става въпрос за лаптоп със следните параметри:

АMD Turion x2 x64 bits

3GB Ram DDR2 800Mhz

Ati Radeon HD3200

Hard 320GB sata

............

Ползвам го предимно за филми, музика, нет, правя си курсовите работи и упражнениеята на него. Имам свалени всички драйвери за х64 виста. Единственото което ме спира за х64 е дали има поддръжка на повечето програми, които ползвам. Освен това х64 ще промени ли поведението(стабилността, бързодействието и тн) на системата. Защото не отдавна ми бях казали че като процесора е х64 е по добре да сложа 64 битова ОС. Така ли е найстина? Ако може някой да ми обясни ще съм му много благодарен. laugh.gif

Редактирано от vladata (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

при конфигурация като твоята ще усетиш 1 голямо......нищо от х64

въпроса ти е бепредметен: дали ще сложиш х86 или х64 нищо няма да се промени

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

според теб ако съм сигурен че нищо няма да се промени защо ще питам?? еее човек неможе вече нищо да пита без да го оплюват. Все пак предполагам се сещаш че не сме се родили научени на всичко ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

казах го възможно най-мило така че да разбереш че което и да избереш ще е 1 и също

не съм те плюл

не може цялата информация да ви се дава на малки порцийки сдъвкана и поднесена на кашичка така че да я изгълтате наготово

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

казах го възможно най-мило така че да разбереш че което и да избереш ще е 1 и също

не съм те плюл

не може цялата информация да ви се дава на малки порцийки сдъвкана и поднесена на кашичка така че да я изгълтате наготово

струва ми се почваш да се заяждаш

Не искам да ми "сдъфкваш информацията на порцийки", по твоемо казано, а просто да кажеш няколко съществени неща за въпроса. Плюс това не съм те карал да отговаряш. След като за теб въпроса ми е безпредметен, по добре да не беше поствал нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За x64 ти трябва минимум 4gb RAM, за да усетиш нещо. В случая ти нямаш толкова за това няма да усетиш разликата. Лично според мен слагай x86 и работата спи .

едит ... Тва диабло пак теглих 3-те исота правя пълна инсталация и ми дава същата грешка. Не ми дава и да пач-на. Не намирало някъв си файл :)

Редактирано от ovdesko (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изнервям се вече, имам чувството че братушките ще пуснат руска версия преди английската....

редакция 18.57 Ами да, вече има руска обработена версия в пиратите, но няма потвърждение колко е 7106

Редактирано от gaffer (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

за това ли говориш Windows 7 build 7106 -FULL EN-RUS не трябваше ли да е по-голям размер ? :)

Това е руско-английска версия, създадена на основата на китайската. Аз бях започнал да свалям, но не съм сигурен дали няма да има някакви китайски боклуци...все пак това си е основата. Един колега от форумите на хардуербг го сваля в момента и чакам да каже какво представлява този билд. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има английски, руски и китайски

Описание:

За основу взял китайскую версию добавил русский и английский

Русский из LP для 7077

Английский из Windows 7 build 7077 x86

Установка на английском

После установки запустить lang.reg (он находится в корне диска) появится выбор языков, как на скрине

А ето и пояснения от автора:

vasill

post 13-Апр-2009 16:17 (спустя 12 минут)

[Цитировать]

как создатель этой сборки не советую ставить 7106 как основную, лучше ставить 7077, билд очень хорош

А 7106 ставить посмотреть, поиграться, все таки и руский и английский здесь не родные

post-11689-1239643258_thumb.jpg

Редактирано от Евгени (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Windows 7 Pre-RTM builds:

6.1.7105.0.winmain.090404-1235

6.1.7106.0.winmain.090408-1623 - този торент

6.1.7107.0.winmain.090409-1840

най-нов билд: 6.1.7108.0.winmain.090410-17хх

Windows 7 winmain_win7rc branch:

7077.0.winmain_win7rc.090404-1255 - official RC Escrow

7078.0.winmain_win7rc.090406-1758

7079.0.winmain_win7rc.090407-1902

7080.0.winmain_win7rc.090408-1900

най-нов билд: 7081.0.winmain_win7rc.090409-19хх

.....

Windows 7 RC1 - build 7100 :?:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
 Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване