Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Windows 7 - впечатления, проблеми, решения - Част 2

iovi
 Сподели

Препоръчан отговор

само не ми казвайте че го докопахте!!!току що сложих 7106 английската версия-адски добре се чувства на машината ми!По бърза е от 77-цата!Ако обаче имаме RC-то....аре давайте колеги!Чакаме!

Само да те попитам, колега, от къде успя да се сдобиеш с 7106 английска? Аз намирам само такива, на които пише в коментарите менте.

ПС. Интересно как веднага скочиха на 7200, ами какво за 7120, 7150 :help:

Редактирано от yankod (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета,7106 англето не е менте-тя доколкото ми обясниха е вътрешна за Майкрософт и така е изтекла!Минах на нея,защото в сравнение с 7077 определено е по бърза!Видимо!Знаете ,че от самото начало ги подпуквам всичките и 7106 определено е най добре представящата се за мен досега!Независимо,че се явява по стара от 77-цата,аз определено я намирам за стабилна и повтарям ..видимо по бърза!

Още нещо версията е само Ultimate..ето ви е чека:

MD5: c71e8d32829ac920986f5edfad8d6b88

SHA1: 9f7ddf775c1767dbfd3e6fb1806160a992125f2d

CRC32: ffffffff

eDonkey/eMule: 32646e181f6e5a32e7dfff094fcbcd6a

Редактирано от stashek (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета,7106 англето не е менте-тя доколкото ми обясниха е вътрешна за Майкрософт и така е изтекла!Минах на нея,защото в сравнение с 7077 определено е по бърза!Видимо!Знаете ,че от самото начало ги подпуквам всичките и 7106 определено е най добре представящата се за мен досега!Независимо,че се явява по стара от 77-цата,аз определено я намирам за стабилна и повтарям ..видимо по бърза!

Откъде е изтеглена ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Голямо мълчание бе хора.Нямали развитие относно RC то?

Какво развитие повече искаш ?

Нали си написаха хората. Пуснат е за OEM партньори (от Dell и HP не чакам подаръци). От 5 май за платените абонати на TechNet, за останалите от 15 май.

Редактирано от Ken (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво развитие повече искаш ?

Нали си написаха хората. Пуснат е за OEM партньори (от Dell и HP не чакам подаръци). От 5 май за платените абонати на TechNet, за останалите от 15 май.

Доколкото разбрах в момента е достъпен за сваляне за MSDN и TechNet платци, а на 5 май ще го пуснат публично!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах в момента е достъпен за сваляне за MSDN и TechNet платци, а на 5 май ще го пуснат публично!

И за така знам :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като серизно го разходих вчера и днес колеги,ми се струва че 7106 англето си е 7077 ,а не 7076, при това с оправени бъгове!Не претендирам за достоверност,това е мое впечатление.Реално всичко,което е оправено в 77-цата е оправено и тук,само дето е по бързак,което ме навежда на мисълта,че има некви дребни промени по ядрото явно!Може и да греша,но не виждам нещо,което да го няма в 77-цата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като серизно го разходих вчера и днес колеги,ми се струва че 7106 англето си е 7077 ,а не 7076, при това с оправени бъгове!Не претендирам за достоверност,това е мое впечатление.Реално всичко,което е оправено в 77-цата е оправено и тук,само дето е по бързак,което ме навежда на мисълта,че има некви дребни промени по ядрото явно!Може и да греша,но не виждам нещо,което да го няма в 77-цата!

cool.gif Не се сърди но напразно се мъчиш да откриеш нещо ново в тази самоделка,това си е чиста 7077 версия която китайците изкараха под номер 7106 и сега е на английски език.Без цифров сертификат е... много добре го наеш..мисля. Чакаме нещо по-свежо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

което ме навежда на мисълта,че има некви дребни промени по ядрото явно

Надали ще правят промени по ядрото толкова късно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

cool.gif Не се сърди но напразно се мъчиш да откриеш нещо ново в тази самоделка,това си е чиста 7077 версия която китайците изкараха под номер 7106 и сега е на английски език.Без цифров сертификат е... много добре го наеш..мисля. Чакаме нещо по-свежо

Build 7106, which leaked the other day in chinese, is in fact 7076 with a revved up build number. So currently 7077 is the newest from a code perspective as 7106 does not contain the new visual style elements (updated taskbar buttons etc…) that are in 7077.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм доволен от "китайчето", по лекичко е и бързичко, за първи път след 7022 да нямам проблем след чиста инсталация на моята щайгичка ;)

Досега само след надграждане ми вървяха, макар че виначи пробвах с чиста инсталация, а 7057 направо ми заби на чисто.

Няма проблем със заспиването, с десктопа, въпреки старата ми Радеон 9550, лети просто.

Може и китайци да са я правили, но добре са се справили. Ако е така майкрософт да спират разработката и да копират от тия хакери :P

редакция: И за първи път ми разпозна целия хардуер, досега след инсталация теглеше от нета драйвери за уебкамерата и аудиото - вградено на дъното е.

нова редакция щото съм втрещен :clap:

открийте разликата :wors:

post-10839-1240235144_thumb.jpg

Редактирано от gaffer (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

разликата е ясна от поне 3 издания насам (освен ако не са 2 разлики)

мдам...3 месеца в повече - повод за радост

http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...2699&st=300

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма за какво да се сърдя колега!Както казах,това са си мои лични впечатления!При мен това "китайче" е по бързо от 77,а както виждам и Gaffer и на това мнение.Просто споделям това,което виждам,а за моя комп,то 06 е по-бърза..това е братче!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми препоръча удобни плейъри за Win 7 че използваният до сега от мен - KMpl нещо не си взаимодейства по най добрия начин с уиндоуса...

Редактирано от flawless (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма за какво да се сърдя колега!Както казах,това са си мои лични впечатления!При мен това "китайче" е по бързо от 77,а както виждам и Gaffer и на това мнение.Просто споделям това,което виждам,а за моя комп,то 06 е по-бърза..това е братче!

Как определяш, че е по-бързо ?

Може ако си направил сравнение при включени едни и същи сервизи, ефекти и т.н.

А за това, което казва

gaffer
"за първи път ми разпозна целия хардуер, досега след инсталация теглеше от нета драйвери за уебкамерата и аудиото".

Ами това означава, че ги е разпознал и е изтеглил необходимите драйвери.

Аз пък съм доволен от 7077, при мен също свали необходимите драйвери, работи стабилно и по-скоро ще изчакам да излезе официално RC, вместо да си правя експерименти с други версии. Доста приложения качих и не ми се занимава наново с всичко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми препоръча удобни плейъри за Win 7 че използваният до сега от мен - KMpl нещо не си взаимодейства по най добрия начин с уиндоуса...

Вече сме обсъждали въпроса малко по-назад в темата. Ползвай си уиндоус медиа плеър или класическия медиа плеър с някой от комерсиалните пакети с кодеци напр. к-лайт. Работи супер!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

TУК.Обърнете внимание за това кога се смята да излезе RC-то!!!Края на май колеги!!!Поне според wzor.A сега ако някой е наясно да постне!!! biggrin.gif:mark: Редактирано от stashek (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе пич.За какво ни е това, като вече е ясно кога ще излезе запубликата на 5 май,а вече излезнало за Производителите и за платените акаунти на Technet

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно не си прочел всичко пич! cool.gif Wzor визира КРАЯ на май !!

По нашей информации публичная версия Windows 7 Release Candidate 1 станет доступна только в конце мая месяца!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

;) Да,края на май визира Wzor и ще излезне прав.Окончателната картинка ще е ясна в края на април - началото на май. Ето за справка какви са финалните хардуерни изисквания на Windows 7 :

1 GHz 32-bit (с поддържка х64 за 64-битова ОС) или 64-bit процесор

1 GB оперативна памет 2 Gb за х64

16 GB свободно пространство на твърдия диск 20 GB за х64

128 MB видеокарта с поддържка DirectX9 и драйвери не по-малко WDDM 1.0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1 GB оперативна памет 2 Gb за х64

Тoва е нещо ново за мен..признавам!Бре,наистина ли само 2 гъби ще стигат.....ако е така екстра!

Днес апропо пускат Rc-to за "богоизбраните".Очаквам още довечера да се появи по тракерите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То, че ще стигат ще стигат(даже и Vista x64 можеш да подкараш с 2GB) ама няма никакъв смисал да си с х64 и по-малко от 4GB. Само дето win-a ще ти галта повече рам от 32 битовия, а като си с малко рам -2GB - по-добре си ги пази за кеширане или за програми. Пак казвам като си с 2GB няма смисъл да си x64 защото е абсолютно сащия win, само че повече рам ти галта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
 Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване