Премини към съдържанието
Dilian Velev

Всичко за Need For Speed World Online

Препоръчан отговор

Хехе,ок,Диляне :gamer2:. Ще държим контакт по скайп.Сега видях,че си от моя град...съдба ! Най запалените по НФС сме от Ямбол :doh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ямбоооооол е града ... нали знаете :D Я като по-прост, от София, ще изчакам Х'американската дето викате по-горе ... или направо европейската версия. Единственото, което в момента ме спира са йероглифите. Не че няма начин да се оправиш, но ... някакси не ми се занимава. А и ония умопомрачените, с 48-часовия геймден ще ме правят луд ... едва ли ще съм им конкуренция. Ще следя блога, може и да се зарибя (картата е едно от нещата, което може да те зариби само за 1 секунда) ;) Само едно въпросче - каква част от играта може да се види без регистрация? Мога ли да видя колите, менюто ... нещо свързано или не с геймплея?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз предполагам че ще направят платени пакети с коли ( а може би и нови карти ) като в Burnout Paradise но със сигурност няма да оставят всичко безплатно. Иначе специално аз съм малко скептично настроен защото за всяко НФС получавахме големи обещания а крайният резултат беше повече от негативен но ще поживеем ще видим :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вярно е така,но забравяш че тази ще съчетава най-добрата НФС с не до там толкова добра..../MW+Carbon/и за това :) а и системните уж са като на Карбон....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://www.youtube.com/watch?v=zpE1SCE--ok&feature=player_profilepage Айде честито ми първо геймплей видео на NFS WO в ютуб :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звучи интересно това NFS WO, ще го почакаме и ще видим блясъкът му. Дано българския рейсинг (racing.bg)излезне скоро също, пък да видим кое е по-добро ;):). И без друго в последно време NFS разочарова малко... Хайде живи здрави :baby:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оф, най-сетне някакъв признак за развитие на играта. Надявам се по бързо да излиза английската версия!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звучи интересно това NFS WO, ще го почакаме и ще видим блясъкът му. Дано българския рейсинг (racing.bg)излезне скоро също, пък да видим кое е по-добро :):). И без друго в последно време NFS разочарова малко...

Хайде живи здрави :cool:

Съмнявам се, че някога ще излезе. От време на време проверявам форума им, но пълната липса на информация от страна на двамата души, дето я правят подсказва само, че никога няма да я видим.

А за NFSWO China някой може ли да даде линк и да каже горе-долу изисквания?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а откъде я изтегли? ПП. Сори за Руския форум :)

Редактирано от GiGab¥Te (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Закъсне ли сте, като ви казахме че има от каде да се регистрирате и да я изтаглите, всичките отговорихте, аааааа тя като е на китайски защо да я играем... Еми изпуснахте вече. Регистрациите са затворени. Аз я пробвах вече, но точно китайския бърка работата, пък и можеше да се играе единствено между 15:00 и 17:00. Това че няма да излезе английска версия пък от каде го измакна, навсякъде се говори за края на тази или началото на следващата година.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталнах играта,сложих пача,регнах се за бетата,но като пусна лаунчера неможе да зареди сайта и съответно немога да влеза в играта ;) В мен ли е проблема или просто сайта е активе в някви периоди.Както казаха по-горе от 3 до 5 часа ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече стана 15:00 часа ,но все още получавам съобщението,че страницата неможе да се покаже...Има ли такива които в момента да играят ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече стана 15:00 часа ,но все още получавам съобщението,че страницата неможе да се покаже...Има ли такива които в момента да играят ?

Ти явно не си падаш по четенето на постове,а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз немога да разбера какво си губите времето с тия бета тестове хората са казали "World Online will begin the beta process this winter and will open to players around the world in the fall of 2010" демек на есен ще се играе и аз нямам търпение но пък не ми се трошат нервите да се занимавам с глупости :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти явно не си падаш по четенето на постове,а?

Виж кво.Мога да ти кажа ,че съм изчел цялата тема и в пред последната страница 1 човек беше написал ,че сме закаснели (ако тва имаш впредвид)и регистрациите са затворени.По-доло обаче имаше линк за играта и за регистрацията...Успях да се регистрирам и за тва питам ,че може пак да са отворили теста...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.