Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

eclips3

Не ми се зареждат интернет страниците

Препоръчан отговор

здравейте.В4ера си взех лаптоп,имам интернет,защото влизам в скайп, но не мога да отворя нито една интернет страница нито с експлорер,нито с мозила. Предложения :?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

наскоро и аз имах същия проблем блъсках си главата имах нет за скайпа а неми зареждаше страници даже виках хора от БТК дойдоха пробваха го на техен лаптоп нета хвърчеше те мислеха че мрежовата ми карта е прецакана а компа ми е нов на 3 месеца взех аз да ровя и открих че сам инсталирал защитна стена с една програма изтрих я и всичко се оправи дано съм помогнал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
здравейте.В4ера си взех лаптоп,имам интернет,защото влизам в скайп, но не мога да отворя нито една интернет страница нито с експлорер,нито с мозила. Предложения :?

Провери си настройките на мрежовата карта за DNS сървърите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

къде :С

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

START бутон -> Control Panel -> Network Connections -> Десен бутон на Local Area Connection -> Properties -> Internet Protocol (TCP/IP) -> Properties

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Десен клавиш на иконката на вързката в нетуорк/пропертиес/ТЦП ИПв4/ДНС - ако е на ауто, махни аутото и си напиши ДНС-а който трябва да имаш (от ИСП-то си).

АКо е от ДНС-а трябва като напишеш ИП-то 87.120.41.152 да ти дадат сайт.

Редактирано от greenclear (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В полетата за DNS-и се пишат DNS-ите на доставчика ти, или други като от OpenDNS, но силно препоръчвам тези на доставчика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не е това според мен sad.gif

аз го направих това , но не става. зарежда само гоогле и като напиша някой друг сайт пише само ,че зарежда и до там ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди седмица-две се сблъсках с подобен проблем, може би при теб е същтото:

Провери на Internet Explorer: (ALT) Tools -> Internet Options -> Connections -> LAN Settings - не трябва да има отметки.

Съответно на Firefox: Tools -> Options -> Network -> [Connection] Settings -> трябва да е избрано "No Proxy".

Ако е това, разгледай темите за сигурност (антивирусни, анти-спайуеър решения).

Упсех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...