Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 2,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

края на горната рима: хайде ходи си и ти... **** Въпросче: Някой може ли ми каза ползата от таз зараза? Влизам да убия време не да се погубвам мене... А прочетеното тука... става саамо за боклука...

който минуси ми слага веч е време да си ляга знам че съм му във главата и персона съм "нон грата" Но това не означава.. път на х(цвър)я да ми дава. нека тъй да се получи да го тъпчи бясно кучи!

ще ти говоря за любов не не не съъм готов... пил съм вече пет кафета и си правя моабета. значи пак не ти хареса римата му на певеца. Хубаво тогава зная где за тебе ще е рая. ходи си във павликени с в

Публикувани изображения

Трогнат Е, много сте ми готини момета Вий, Merryl, Мойра, Ефе, Уиш и Нел Елате Шишко да ви цунка по нослето Заляхте сутринта му с карамел :* :* :*

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Туй си е за тебе , дето все питаш къде са ни

И гледай, намерих цяло семейство рисувани човеци, че и с байрак.

пп Две целувки някъде ти се губят. С руския може да съм зле, но до пет мога да броя. :P

Редактирано от Уиш... (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щото само толкус мога. Нема 'къл за повече ;) П.П. Това е место 'ногуточие! Три точици от радостни целуфки :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

приказка... Вечер тихо те поглеждат две пламени очи сутрин в тях росата се оглежда, слънцето докато още спи.... И изгрява лъч надежда над небосклона светло син.. Някой в сърцето ти поглежда, докато сладко ,сладко спиш.. Милват те ръце невинни нежно гледат влюбени очи, утринта докато е будна песента в тях звъни.. Галят нежно и косата милват своята любов, тихо свири в тишината утрото с ритъм нов....

Редактирано от nordviking (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Викинг, винаги ме умиляваш над нормата. :) За което най-сърдечно ти благодаря :* Добро утро, обич моя, непрогледнала! В новия ден с усмивка от стария заседнала и тихо с крилото си загърнала вечност. Добър ден, моя приказна сърдечност! Подай ми ръката си. Нека е сме кротки и топли- две птици пеещи... а наоколо студ, мраз и вопли. Подай ми ръката си. Днес на две ръце да рисуваме- лятото, житата, вълните и луната... да празнуваме!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поздравявам дуета ви 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kS4FnDromtU.

"Милват те ръце невинни

нежно гледат влюбени очи,

утринта докато е будна

песен в тях звъни.."

Това някак ми прозвуча като продължение на мелодията...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утро, обич моя, ненагледна!

Добро утро, обич моя и лека нощ!

Слънцето за теб рисува облаците в бакърно медно,

с фина четчица разстила лист варак.

Луната те целува със сребриста бродерия от нежност,

очертавайки лицето ти с брокатен прах..

Песента на птиците е закодирано писмо.Елегия.

Ноти накацали по петолиние в сърцето на монах.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не разбрах защо да му е тежко и горко на възлюбения, ама нейсе... Уишиии, не се оправдавай с мен, де :* Поредна цигара. Поредния ден. Поредни минути. Пореден рефрен. Поредно те чакам. Поредно мълчиш. Поредните влакове. Пореден фетиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз като едно подло другарче мога ли да ти разваля диетата с бутилка уиски?:ph34r: Дяволите в очите ми говорят древни езици... Въртележка от неми спомени.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

приказка...

...

Много красива приказка. :withflowers:

Няколко пъти опитах с "харесва ми", но ми дава "невалиден рейтинг".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес събирам цветовете си, увиснали на едри парцали в небето ми... май студът ги попари. Но какво пък... ще стане нова, пъстра дъга, по-устойчива и силна, по-красива нали се къпаха в бяла мъгла? Днес протягам ръцете си... уморени от дългото чакане на една забравена гара... Но какво пък... вече чувам шепота на приказни влакове, и очите ти виждам, засега през дима на поредна цигара.

Редактирано от Нел (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще дочакаш… След хиляди цигари… След пелена от сълзи… След края на очакването… Когато ти е все едно. Когато пръстите изтръпнали се сливат със цигарата… или с дима й… не помниш, че очакваш…и кого. Ще дочакаш… След хилядите влакове... След пътници безброй… След края на очакването… Когато не очакваш този път… Когато в сърцето ти изтръпнало време и любов се сливат, сгушени в страни, да има и забравата ти кът…

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерилко :*

"Жди меня, и я вернусь.

Только очень жди..."

И ще чакам...

в очите ми ще възкръсват рубинени макове,

а ръцете ми клони на дърво ще станат,

да приютят на сянка, да попазят завет,

някоя нощ звездна песен да захванат,

краката ми корени, държащи царска корона,

а сърцето ми... нерисувана още икона.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във танца на думите искреност крия…

По жарава не стъпвам със боси крака…

А как ми се иска да заплача, да вия,

да не давя душата в мълчалива сълза.

Във танца на думите милост събирам…

Без музика стихове в шепи държа…

И глуха, и сляпа, пак тебе намирам…

В мен си…

Обичам те…

Кой от двама ни да пощадя?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във танца на думите искреност крия…

...

Така изгаря се във хищен пламък

И буйно в знойни рими се гори

Та всяка дума - жарещ камък

Кована в огъня от теб да се роди

Да лумне парещ дъх в мъглата

Дъждът да пламне във искри

Жаравата от стелещо се злато

Ръцете трескаво да изпепели

Та да остане вътре въглен тлеещ

Отдал от себе си последния топлик

Прозвънващо - метално пеещ

Горящ тържествено във звездният си миг

П.П. Браво Merryl! Харесах... и пак Браво!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поздрави и за двама ви.Много преживяно и много истинско. -- Гласът на тъпаните бумти подкожно в мен.Пулсира. Докарвайки тялото ми от крампи до състояние на транс. Набъбва прашна буря от древни ритми по хоризонта разчертан от сегментите на миналото, с отчайваща прогноза да прерасне в ураган. Като от деменция целунат, забравен и вече непознат в главата ми кънти.. Ражда се , събужда се… По дивашки разкъсва дрехите ми, догмите ми, нормите ми. И крещи.

Редактирано от Уиш... (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ще ви кажа едно малко стихотворенийце, което не съм го мислил аз, но го помня още от детската градина:) Мама моливче ми купи аз го остря, то се чупи ето толчаво остана д'е*а неговата мама......

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето бре - вече си имам и аверче - със Заарския ще опсувме римбите сега :)

П.П. Ми да Оляда - това последното е трептящо, гръмко, звънко и наперерно красиво. Няма нищо общо с тези тук! Мхм...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

--

Гласът на тъпаните

бумти подкожно в мен.Пулсира.

...

Ражда се , събужда се…

По дивашки разкъсва

дрехите ми, догмите ми,

нормите ми. И крещи.

...за да поддържа ритъма на душата ми, загубил се в битовизмите.

:*

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пролетни цветя Аромат на пролетни цветя днес се носи из града. Спомен, сън, мираж ли е това ? С четка и боички Аз ще оцветя открития пред мене хоризонт. Ще му сложа многоцветен, ясен фон. Не искам вече мразовита зима, а живот и пъстрота по поляните да има ! Уханието в ноздрите се засилва .. Леко, невинно, по детски ме милва. Чух песните на пролетно птиче, сетих се – това под снега е кокиче ! Първи знак за пролетта, като бисерче във бяла синева ! А цветенцето с крехка дръжка, да, това е малка теменужка ! Ще си набера аз свеж букет, ще откъсна и минзухара напет. Като пламъче е в пустошта, синоним на пълна красота ! Четката, боичките и моята надежда в илюзия за разцъфване днес ме отвеждат ! Ела, зелената магия със теб ще споделя, Ще кажем : „Чао, зима!”, идва пролетта !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване