Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 2,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

края на горната рима: хайде ходи си и ти... **** Въпросче: Някой може ли ми каза ползата от таз зараза? Влизам да убия време не да се погубвам мене... А прочетеното тука... става саамо за боклука...

който минуси ми слага веч е време да си ляга знам че съм му във главата и персона съм "нон грата" Но това не означава.. път на х(цвър)я да ми дава. нека тъй да се получи да го тъпчи бясно кучи!

ще ти говоря за любов не не не съъм готов... пил съм вече пет кафета и си правя моабета. значи пак не ти хареса римата му на певеца. Хубаво тогава зная где за тебе ще е рая. ходи си във павликени с в

Публикувани изображения

Хубав ден!

С еньовче закичени

да сте ми здрави и силни, момичета!

В очите ви слънцето нека танцува,

за ръцете ви нека има кой да бленува

и за устните, с вкус на узрели малини,

за сърцата ви нежни, които преливат

от обич и щастие нетърпеливо!

И за косите ви-постеля копринена

за уморени и силни ръце,

вълшебници малки с магии безименни

бъдете!

Бай, Бабо ле!

И да ви стигне!

Публикувано изображение

и песен на две самодиви

Иван Купала се нарича в Русия Еньовден или денят на Йоан Кръстител

http://www.youtube.com/watch?v=vGHDv3g2cUk

Редактирано от Нел (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В живота сме, илюзия или реалност, къде е границата, има ли такава? А смисълът? А смисълът е да не търсиш смисъл. Сърцето отвори, изстрадай всичките страдания, и радостите всичките израдвай ги! И давай, без да смяташ дали ще ти се дава, гори, лети, върви, не спирай, защото никога не знаеш, на този филм /животът/ кога ще дойде края.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без дубли, просто... нататък миг подир миг, но оставят следи, невидими, изживени без остатък, в живота(не мислиш ли), че сме сами. Макар да даваме обич, опора, и състрадание... самотно горим. Виждаме пламъците на другите хора и който, както може... така го вървим. А пътят е стръмен и кръстът тежи, попътният вятър се сменя с метежни вълни- падаме, ставаме и и пак отначало... но всяко начало е ново, нали?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Редактираш

преосмисляш и изтриваш

започваш отначало…

Пускаха ми се хвърчила де, не се сърди... :*

Важен е мигът, другото е суета.

Публикувано изображение

... ще има още много замъци във пясъчника, нали?!

Редактирано от Уиш... (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде ще вържа самотата? ще я вържа аз със суетата за дънер кух на пясъка заспал. Лицето в този пясък ще заровя и тръните без корен аз ще сграбча дорде бодлите обладаят нежната ми плът. Кръвта ще стопли студените ми длани, и болка ще раздира сърцето изтерзано, и от недрата ми вулкан със тътен ще разцепи тишината, а крясъкът ще разнесе мъглата. И всичко в миг ще оживее и няма самота, иди си суета! Със мен е пясъкът, водата, със мен е синьото небе, земята, ушите ми кънтят от слово, първично, древно, диво, живо! Не съм самотна макари и сама! Аз цяла съм! Аз имам ново име!

Редактирано от mucunka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето го и юли... Наметнал плащ от жега, в ръцете жезъла на Тор, даряващ влюбената нега в бодлите на стария бор. И защо са тези въпроси? Самота, суета, сивота? Времето отсрочки не проси! Или го "виж", или живей във слепота.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По детски...

За нощите , за сънищата чути ,

за малките слова и другите недочути

Нашепва нежна приказка ноща.

Тя дава странно мигновение
изпълва с тръпки нечие съмнение
за страностите на деня....
И ето идва с нас карета ,
с която полетявяме навеки
към незнайна приказна страна...

Мечти с бясно мигновение
за нас са чудното спасение
на забравените днес неща....

В лехата живее нашето съмнение,
едно забравено вълнение
за чудни, бляскави неща.

И идва като в сладка есен
една приказка чудесна
за нашите несбъднати слова.....

Когато бяхме още малки
и нещата все откривахме случайно
там зад къщата с голямата врата.....

А денем играехме до забрава
и вдигахме лудешки- ужасна врява,
в играта детски мечтаехме
така наивно за света....

И миговете бяха чудни
и приказките летяха като луди
в сънища наяве –
забавна детска, желана днес мечта....

И неусетно някак станахме големи
и грижите гледат ни с недоумение
В света забавен липсва малките неща ,
но в сънищата спомняме си пак мечтите –
летиме на кончета крилати и към звездите,
срещаме и други в среднощното небе....

И веселието обгръщани красиво
там където всичко е игриво
и живее лудо в нас отново щастливото дете .

То весело и не се мръщи и

бяга лудо навякъде и в къщи
по детски невинно нежно сърчице....

ХВАНИ МАГИЯТА ГОЛЯМА
и с детето поиграйте си отново двама,
защото миговете са незабравими в детската душа ....
Веднъж преоткриеш ли детето
ще видиш колко леко се лети в небето
с красиво детско сърчице ..

То дава много сили без съмнение
И черпи своето вдъхновение
Направо от майката Земя
Баща му е среднощният вятър и
с него бърз е като пламък
и нежен бриз е на лунна светлина...

Бъди дете с чудни мисли
и неспирай да си мислиш,
че всичко е възможно на света.
Мечтите са реалността красива и
странни са и ни окрилят и
дават смисъл на хиляди неща.....

Редактирано от nordviking (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не тъгувай... Такива "приятели" под път и над "път", по-добре обърни се, нека ти видят гърба и очаквай ударът силен с "най-другарският" нож. Не се учудвай! Изпитва наслада подлецът, но свършва и най-дългата нощ. А в утрото те чака награда-тишина. Химн, изрисуван с най-фина роса. И не мисли на подлеца какво се полага, той ще последва своя съдба. А ти отърси кръвта от сърцето, дважди по-здраво е в този момент, усмихни се на слънцето, на морето... Да вървим, мой чуден Левент!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благородник, подлец, сатана и светец, две лица, два свята, две измерения, балансират в душата. Днес си добър, благороден и светъл, а утре? Какъв ще си утре, когато сътбата реши изпитание да прати? Не презирай подлеца, съжали го, защото изяжда го злото. А зло съществува и в тебе, и в мене. Дълбоко то дреме и чака то знак, изпитание, слабост. И като тумор прояжда душата и расте като гъба от дъжда полята. И сам себе си не разпознаваш! Благородник, подлец, сатана и светец те са в нас в симбиоза! Всичко друго е поза!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След теб остана тишината, а аз отново паднах от високо. Отново струна скъса се в душата. Виновна бях. Подведох те жестоко !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След теб остана тишина и мрак,

аз потапям се дълбоко в тях,

а на повърността ме чака чаша с джак

и днес удавих се, ала не умрях...

Следва няколкоминутна кашлица...

Редактирано от proletsearch (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мълчим от скрупули, от срам, от страх. Бих креснала в момента даже... Ако посочи някой моя грях, къде сгреших, ако ми каже !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вярвам аз на всяко слово, то има лично своя истина. Ала дали сърцето е готово, да се пребори днес, и утре и наистина ?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятелите са подаръци от Бога, а аз обидих свой приятел. Не знам дали сега ще мога във огледалото да не съзра предател !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сълзите също са приятели, те нощем тайничко ни навестяват. Макар да сме последните предатели, еднички те, утехата ни дават !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сълзите мият страх, дори умора. Сълзите мият хиляди неща. Ала сълзите не отмиват хора, не отмиват ничии лица...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дума-камък

прозорец счупен..

рана

охлузено коляно

протегната ръка,

внезапно слънце

рефрен-

раздрънкано пиано...

усмивки

очи

кино под звездите

отново красива тишина

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прошката - тя е за умните хора, за тези...дето истински обичат. Не е за тези, дето все ги гони умора и дето, че няма да грешат, все се заричат !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В каква посока днес ще запрепуска, бедничкото ми сърце ?! Изпи горчива чаша за закуска и пак протегна молещи ръце !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще заспя все тъй уморена от чакане да те достигна. Пръстите по арфата са изтощени, остарели и едвам премигвам. Една само длан ще ме спаси в съня измислен и самотен - твоята, но само брачната халка свали, за да бъдеш мой безсмъртно доживотен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато за дълго си отидат всички думи

и се превърнат в уморени, бели лястовици -

изрисувани платна с напластено съзерцание,

когато сърцето свири с уморени пръсти

по струните полепват гъсти паузи...

Тишината старателно разчертава петолиния,

безкрайни презконтинентални магистрали.

С пера от черни птици символизиращи мълчание…

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Печат полага всеки нов изгрев на премълчаните залези, потребно лиричен със тихия напев на укротената водна стихия. Там някъде изписах словата си, подарих ги, от кого да ги крия?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване