Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся програма с която да заблудя една игра

Препоръчан отговор

Търся програма с коята да излъжа една игра че процесора на компа ми е 2,8 защото в противен случай изобщо не ме допуска в играта изписва ми wrong CPU е ме дропва а са ми казвали че има такава програма с която можеш да заблудиш играта и макар с насичане малко да я играеш.

Ако имате идея за някаква програма моляви помогнете ми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако има такава програма в което се съмнявам ще ми е полезна и намен за да подкарам GTA IV :P та ако някои знае нека пише аз съм пас sad.gif

то и да има ще гледаш слайд шоу.

все пак успех. cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

един приятел ми каза че е имал такава програма едно време но не може да се сети как се казваше. Той ми разправя че с таза програма зеблуждавал такива игри за да може да ги подкара и мокар и насичаща можел да играе дадената игра. На самата програма се задавали параметрите който изисква играта и се старатира и по този начен тя лъже играта че компа ти е със същите характеристики. А сега и на мен ми требва

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
един приятел ми каза че е имал такава програма едно време но не може да се сети как се казваше. Той ми разправя че с таза програма зеблуждавал такива игри за да може да ги подкара и мокар и насичаща можел да играе дадената игра. На самата програма се задавали параметрите който изисква играта и се старатира и по този начен тя лъже играта че компа ти е със същите характеристики. А сега и на мен ми требва

аз не ви препоръчвам да лъжете относно параметрите на компютрите защото ако имат 1.8 а играта е за 2.8 гаранцята че ще изгори е нат 80 % ако имате 1.9 а играта е за 2.8 75% че ще изгори 2.0 50% тъи че не лъжете компутърат ви относно пераметрите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един нов компютър с двуядрен процесор с около 4.4 GHz 1-2 гб рам и прилична видео карта и т.н. струва около 400-500 лв.

Щом компа ти е с 1.8 GHz значи е доста старичък, тъй че вземи си купи нов.

П.П. Процесора Intel Celeron ли ти е ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване