Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Най-изгодно е от чужбина, в частност Англия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Магазин за квадрокоптери - http://copter.bg/ - дори аз започвам да се замислям!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова много мнения от потребители които имат до 10 коментара в историята си. Наистина е очевАдно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека да рекламират хората, няма лошо...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пазарувам от интернет магазини само стоки, които са фиксирани крайни продукти, а не нещо, което се приема  на доверие, например: книги, музика, канцеларски материали и т.н. Телевизор например не бих си купил. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Vipo.bg - може да разгледате моят сайт! 

Мога да ви дам гаранция че цените на стоките, които предлагаме е най-ниска в БГ! :)

Редактирано от Иван Драгоев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също мога да препоръчам добър магазин за аксесоари от който съм много доволна http://dice.bg/iphone-6-aksesoari/apple-iphone-6-aksesoari. Доста голямо разнообразие и дори ти поднемят ако нещо не ти хареса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също мога да препоръчам добър магазин за аксесоари от който съм много доволна http://dice.bg/iphone-6-aksesoari/apple-iphone-6-aksesoari. Доста голямо разнообразие и дори ти поднемят ако нещо не ти хареса.

Както и при други подобни бг сайтове за онлайн търговия, цените са между 5 и 10 ПЪТИ по-високи отколкото примерно в ebay.co.uk. Разбира се, в това има логика, тъй като са ориентирани към абсолютно незапознати хора и предимството им е, че няма нужда да имаш кредитна карта за да пазаруваш. Прегледах двайсетина оферти. Ето един елементарен и набързо взет пример: 2A Dual 2Ports USB EU Wall ChargerQualitas Dual USB Travel Charger

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...са ориентирани към абсолютно незапознати хора...

Хората са наивни и на никой не му се занимава да проучи дадена стока преди да я купи. Казал си е, че за нещо ще даде Х лева и въобще не го интересува, че същото нещо струва 10 пъти по-малко. По-интересното е, че хората масово нямат против да платят 10 пъти повече за някаква стока. Абе да се бях родил тарикат, щях да съм милионер вече.
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хората са наивни и на никой не му се занимава да проучи дадена стока преди да я купи. Казал си е, че за нещо ще даде Х лева и въобще не го интересува, че същото нещо струва 10 пъти по-малко. По-интересното е, че хората масово нямат против да платят 10 пъти повече за някаква стока. Абе да се бях родил тарикат, щях да съм милионер вече.

Преди няколко месеца продадох в OLX стария модел Raspberry Pi на цената, на която в магазина се продаваше новия от представителите на Фарнел... Дори си мислех да се разходя до магазина за новия Raspberry Pi 2 и да го обявя за двойна цена. Сигурен съм, все някой щеше да го купи.

Редактирано от djagi (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рядко ми се случва да пазарувам по няколко пъти от един и същ онлайн магазин. Просто когато ми потрябва нещо, търся в Гугъл и купувам откъдето ми хареса. Единственото изключение е може би Emag, но него го посещавам често най-вече заради Crazy days и темподобните промоции.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със сигурност е така, и рисърча си е важен - но затова пък вече има сайтове като Pazaruvaj, в които хората (магазините) си плащат на клик, за да им се показват "ниските" цени. Вервайте ми, в повечето случаи са си ниски наистина!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чак редовно не съм пазарувал, само няколко пъти за подарък за жена ми. За бижута мога да препоръчам Charmy Rose
 За момента съм се спрял на него и от там купувам за специални поводи и дотук съм много доволен.

Редактирано от GrigorB (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ехааааа колко спам и саморекламиране :3

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За пазаруване на дамски рокли най-добрата марка е jordannis сайта им е http://www.jordannis.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.