Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Кой пазарува редовно от интернет магазини ? Публикувано изображение Независимо дали става въпрос за спални комплекти с анимациите на Disney, кристални чаши Bohemia, или маратонки adidas. :P Е, кажете и на нас, да знаем къде е далаверата и откъде си заслужава да поръчаме това - онова Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Пробвай услугите на ИзгодноБГ - сравнително нов портал (от средата на ноември), целта на който е точно да намериш най-изгодната оферта в онлайн магазините за даден продукт. Много голяма част от продуктите са със снимки, описания, има възможност за писане на потребителски мнения. Ако даден продукт е намерен в няколко онлайн магазина, показват се всички цени и връзки директно към съответния продукт в съответния магазин.

Редактирано от ME4OK_4ygo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти един много известен сайт с безплатна доставка до България. Dealextreme/

Нещата са от братята китайци, но са на изклучително приемливи цени. Например един FM трансмитър в България е 30-40лв., а абсолютно същият може да си намериш от там за 5$! Провери в мрежата за още мнения отностно този сайт, не мисля че ще останеш разочарован!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

www.gsm-Melavi.com GSM ми, шпиониращи камери, PC аксесоари, парктроници, подслушватели и други.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Онлайн магазин за домашни любимци. Ветеринарна амбулатория и зоомагазин "ЗооВетмаркет". Гр. Габрово, 066 86 00 17, www.bgzoomarket.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

www.ebay.com и забравяш абсолютно всичко останало, в dealextreme са предимно боклуци, доставката отнема месеци, а и доста неща ги нямат в наличност, тоест, плащаш и си на статус изчакване с месеци. Пращат страшно много дефектни неща и после, за да ти върнат парите трябва да ги изпратиш обратно, което в повечето случаи не си заслужава, общо взето легална китайска мафия :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

www.ebay.com и забравяш абсолютно всичко останало, в dealextreme са предимно боклуци, доставката отнема месеци, а и доста неща ги нямат в наличност, тоест, плащаш и си на статус изчакване с месеци. Пращат страшно много дефектни неща и после, за да ти върнат парите трябва да ги изпратиш обратно, което в повечето случаи не си заслужава, общо взето легална китайска мафия :blow out candles:

Периодът на доставката в повечето случай е около 1 месец. Че са боклуци - боклуци са, но са абсолютно същите боклуци, които се продават по магазините в България, само че в сайта са с по 50% по-евтини. Редактирано от expoboy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1 месец за дребните неща, чакам един плеър и един телефон (ще видим колко е телефона като/ако пристигне) вече 4ти месец :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1 месец за дребните неща, чакам един плеър и един телефон (ще видим колко е телефона като/ако пристигне) вече 4ти месец :)

Явно има случаи и с месеци чакане. Дано пристигне и да става за нещо Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
FocalPrice.com - китайски копия на iPhone, копия на NOKIA, на Sony Ericsson, както и на много от брандираните с марки като PRADA, ARMANI и FERRE телефони.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
store.bg Много неща има там,аз съм си поръчвал една книга от там и за два дни дойде :shake_puter:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пазарувам онлайн от Англия и Франция. Повечето неща надминават очакванията ми,а цените са от 2 до 10 пъти по-ниски от тези в БГ - например маркови стоки като Мис Сиксти, Дизел, Форнарина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето някои от които аз съм доволна:

www.get.bg

www.myskystore.com

www.supersale.bg

www.pazaruvaj.com

Във всички тях има много продукти от които можеш да избираш. :)

Редактирано от Demetra Dimitrova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам някой чувал ли е за този сайт? или да знае някой който е пъзарувал от там? сайта: fashionexel/com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

eshop.ecomedia.bg Има много интересни неща за всеки : за майки, за момичета/момчета, за деца, за хора почитатели на биопроукти :) Аз съм си поръчвала от биопродуктите и морсалски чай и съм много доволна от продукта както и от бързината на доставката :) а за дрехи използвам www.ebay.co.uk

Редактирано от capnemo
реклама (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих препоръчал http://kupuvai.net савсем нов сайт е, на един приятел е и стремежът му е да е най-евтиният магазин в България качват  се стоки ежедневно. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пазарувам предимно от бг сайтове, от чуждите само от ebay, ако нещото го няма в Бг или е прекалено скъпо. Най-доволна съм от http://sports.mymall.bg/  Страхотни неща имат, качествени и маркови, а когато са на разпродажба са на цени, каквито никъде другаде не можеш да намериш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пазарувам предимно от бг сайтове, от чуждите само от ebay, ако нещото го няма в Бг или е прекалено скъпо. Най-доволна съм от http://sports.mymall.bg/  Страхотни неща имат, качествени и маркови, а когато са на разпродажба са на цени, каквито никъде другаде не можеш да намериш. 

От реклами в нета попаднах на този sports.mymall и ми се сториха наистина много добри цените, харесах си даже няколко неща обаче ми е малко съмнително дали са истински маркови нещата и тръгнах да ровя за мнения... Да не са ментета ми е притеснението и също спазват ли си условията - ще съм ти много благодарен да дадеш малко подробности как беше като си купувала от там?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От реклами в нета попаднах на този sports.mymall и ми се сториха наистина много добри цените, харесах си даже няколко неща обаче ми е малко съмнително дали са истински маркови нещата и тръгнах да ровя за мнения... Да не са ментета ми е притеснението и също спазват ли си условията - ще съм ти много благодарен да дадеш малко подробности как беше като си купувала от там?

Това е родно копие на sportsdirect.com Цените са между 30% и 100% по-високи, отколкото при поръчка директно от Англия. Доставката до България вече е 20 лева и честно казано не виждам абсолютно никакъв смисъл да се минава през българския сайт като посредник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...