Премини към съдържанието
Blue_Warrior

Сайтове за прогнози и залози в интернет

Препоръчан отговор

здравейте!искам да се науча да залагам в интернет но не мога да разбера как става моля ако някои залага да ми каже как да се открия сметка и да ми помогне! ще съм ви много благодарен! 10 x предварително

Редактирано от ivo23 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш да усетиш тръпка без да губиш пари влез тук и няма да съжаляваш.

Иначе ако имаш впредвид сайта на Sportingbet не мога да ти помогна.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш да усетиш тръпка без да губиш пари влез тук и няма да съжаляваш.

Иначе ако имаш впредвид сайта на Sportingbet не мога да ти помогна.

Успех!

<{POST_SNAPBACK}>

благодара ти Castigado Pantockrator

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за залагане в Sportingbet трябва да пратиш заявка за карта за залагания до Великобритания и от там да ти пратят чрез колет картата ! с тази карта ти имаш право да залагаш вече ! на тази карта ти пише името ( най обикновенна спестовна карта ) ! с тази карта отиваш в банката в която имаш право да вкарваш пари в нея и така си вкарваш пари и залагаш , вкарваш пари и залагаш , вкарваш пари и залагаш , ..... Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за залагане в Sportingbet трябва да пратиш заявка за карта за залагания до Великобритания и от там да ти пратят чрез колет картата ! с тази карта ти имаш право да залагаш вече ! на тази карта ти пише името ( най обикновенна спестовна карта ) ! с тази карта отиваш в банката в която имаш право да вкарваш пари в нея и така си вкарваш пари и залагаш , вкарваш пари и залагаш , вкарваш пари и залагаш  , ..... Публикувано изображение

<{POST_SNAPBACK}>

благодаря ти juventus_fen

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако някои може да ми каже някои добър сайт за прогнози на мачове, ще бъда много

благодарен!!! Аз знам един, но искам малко повече мнение и прогнози за да разбия Еврофутбол Публикувано изображение Моя сайт е www.soccervista.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Букмейкърски къщи:

1. http://www.bet365.com - една от водещите английски букмейкърски къщи. Имат богата програма от спортни събития.

2. http://www.betandwin.com - от скоро приема залози за български мачове.

3. http://www.eurobet.com - сайта има версия на български език.

4. http://www.ladbrokes.com - една от големите английски букмейкърски къщи.

http://www.eurobet.com приемат Visa Electron издатена от бг. банки. Повече на сайта им и е на български.

Bethelp.info

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз играя в Eurobet и в Globet с карта Visa Electron издадена в България. Успех и на теб :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

,19.11.2005г. в 23:39]Заповядай

http://bg.sportingbet.com/content/home.asp

<{POST_SNAPBACK}>

Къде в Sportingbet има прогнози. Ти май не четеш темата за какво е ?

А prosoccer.gr е наистина полезен. Не че и те не грешат, но за бърза справка стават.

:bye:

Редактирано от lordjohn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с firefox съм и си сложих екстеншъна SOCCER BETTING TOOLBAR 1.0.Мисля че е готин и може да свърши и малко работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам 2 въпроса към вас , моля за съдействие !!! Имам карта издадена от ОББ Visa Electron Дали ще мога да заложа с нея в някой сайт . 2ри ? Нали ще сменят номерата на сметките ще ми трябва ли нова сметка или не ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Имам 2 въпроса към вас , моля за съдействие !!! Имам карта издадена от ОББ Visa Electron Дали ще мога да заложа с нея в някой сайт . 2ри ? Нали ще сменят номерата на сметките ще ми трябва ли нова сметка или не ?

Те номерата са сменени ама сметките са си същите. В този сайт за футболни залози можеш да откриеш пълна информация за картите, издавани от различните банки, както и алтернативни разплащателни методи, с които да се депозира в сайтовете за интернет залози - букмейкъри, казина, покер, табла и т.н. Редактирано от Tutankamon (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Къде в Sportingbet има прогнози. Ти май не четеш темата за какво е ?

В Sportingbet наистина имаше прогнози на футболни мачове преди време. Известни личности - манекенки и други подобни, даваха футболни прогнози. Не беше нещо особено и явно не е имало голям интерес, щом като ги спряха. Редактирано от Tutankamon (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж тук и тук мен сайтовете много ми помагат, но не трябва да разчиташ само на тях ако искаш да спечелиш от еврофутбол(знам го от личен опит) Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

www.winner.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе пичага чудя се защо са ти сайтове с прогрози за мачовете пускай ги така как си ти е кеф, тва че в такиви сайтове пише да ги пуснеш по-иначе пак може да те подведе, така че по-добре да си пускаш така как си ги мислиш... П.С. Мое мнение :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз специално за лятото не бих се обосновал на нито един от тези дадени сайтове . Мачовете са просто непредсказуеми и ги играя повечето наобратно особено в Бразилия :rolleyes: . Всеки си знае , но собствения избор на един мач е най-доброто решение за мен . Всичко останало са глупости . Пак казвам това от личен опит Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване