Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

търся програма за смесване на песни

Препоръчан отговор

Аз също търся нещо подобно и затова реших да пиша тук вместо да пускам нова тема. Позволете ми да ви разкажа какво точно търся. Аз търся програма, с която да записвам песни като ако може вокала да бъде мой. Преди малко си дръпнах 2 програмки от www.download.com - audacity и hip-hop starz. Бих искал с тази програма да записвам рап и хип-хоп песни. В момента освен тези програми имам 5 инструментала от много известни песни. Инструменталите НЕ са от песни на български певци. Ако програмата, която търся предлага готови инструментали или има опция за правене на музика тези инструментали, които имам сега мога да ги изтрия. Свалил съм ги защото ме кефят. Преди около 1 година имах audacity, но тогава не ми се налагаше да записвам свои песни. Бих искал да записвам песните си в mp3 формат. Тези 2те програми вършат ли ми работа? Ако не много ви моля да ми дадете някоя програма подобна на тези 2те.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Traktor dj има междодругото няколко такива теми :speak: копува се таз програма ама в zamunda я има с крак :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
мерси много

аве тас програма не6то е бъгната нестава sad.gifsad.gif

Как да не става бе.. нали я ползвам от месеци.... Нещо не можеш да се оправиш!Опитай пак!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ем не инсталвам я и не тръгва незнам ти кат си иа теглил преди месеци торента може да е бил нормален незнам ам аз си намерих cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Traktor dj има междодругото няколко такива теми :yanim: копува се таз програма ама в zamunda я има с крак :wors:

В zamunda не мога да се регистрирам. Изписва ми "The current user account limit (700,000) has been reached. Inactive accounts are pruned all the time, please check back again later...". Имам регистрация в ARENABG. В ARENABG като избера от хоризонталното меню горе Торенти -> Софтуер и напиша Traktor DJ излиза ето това: ...... В download.com като напиша traktor DJ излиза ето това: http://download.cnet.com/1770-20_4-0.html?...tform%3DWindows - 3 програми излизат тук. 1-вия ми въпрос е: От Арената или от Даунлоуд.ком ще ми препоръчаш да тегля да тегля? 2рия е: Ако ми препоръчаш да тегля от Даунлоуд.ком коя от 3те програми да тегля?

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
В Даунлоуд.ком в коментарите на програма погледни за "сериен номер,крак" обикновено там има.

ОК. Благодаря за помощта. :hush:

Съжалявам, но в нито 1 коментар не видях да пише нещо за сериен номер или крак. За сега мисля да остана с Audacity и Hip Hop Starz, които си ги свалих преди няколко дни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Cool Edit Pro върши добре работа като за начало,лека е ,малка е и лесна :rolleyes: има я на всякъде

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване