Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• 4 седмици по-късно...

Е споделете...къде сте и аз да ви видя,хаха,че аз 1 не съм видял

Ти да не би да работиш на някоя нефтена платформа?Там няма да ни намериш Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, и в тоя форум, ако ги търсиш няма да намериш, щото им трият съобщенията.... ;)

Правила на форума

Съобщението ти бе изтрито поради тази причина.

\"Нека подобни мнения бъдат придружавани с обосновка\" па макар и най-голямата олигофрения, която можеш да прочетеш/ чуеш...докато едно добронамерено усмихване е нежелано...абе кво ви е криво на държавата, че като видите някой да се усмихва и гледате да му отрежете главата???

Някой трябва да си преразгледа и преосмисли правилата...

Както и да е...

RPAngelov искаш да откриеш българи, а ти къде се намираш, защо не споменеш...как очакваш да откриеш някой в противен случай? Не смяташ, че си единствения българин в Холандия, нали? А, и има много градове...

marisa: Idan, уважавам всяко мнение, независимо дали е усмивка, текст и т.н. НО съм създала този подфорум, за да могат хората в чужбина, а и тези в Бг, да си помагат взаимно.

Не съм счела, че мнението ти е помогнало, не отговаря на правилата, а обсъждайки факта, че съм ти го изтрила, не само спамиш, а нарушаваш и друго правило, тъй като нямаш право да дискутираш действията ми като мод тук.

Надявам се да разбереш гледната ни точка и да не влизаш в безсмислени спорове. Единствено, което се мъчим, е да пазим и развиваме форума. И предвид посещаемостта му, мислим, че се справяме добре засега с тези му правила. :)

Ако имаш въпроси или искаш да споделиш нещо, давай на лични. Всяко последвало мнение по темата ТУК, ще бъде изтривано без предупреждение.

Редактирано от marisa (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Аз съм в Амстердам.Живея и работя от 10г. там.Но много често се прибирам в Бг. и май скоро време тотално ще се прибирам. Ако има други съфорумци от А-дам,нямам нищо против да се видим,или ако мога с нещо да помогна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 години по-късно...

Българи заловени в плантация за марихуана в Холандия

Иззети са десетки хиляди растения и корени за разсад

Публикувано изображение

Снимка: Архив Булфото

Холандската полиция арестува 10 български и турски граждани - седем жени и трима мъже - в голяма плантация за марихуана в малкото холандско градче Рулофарендсвен в западната част на Холандия, известна с отглеждането на лалета, предаде Франс прес.

При операцията са иззети между 10 000 и 15 000 растения марихуана и 150 000 корена разсад.

Разсадникът се намирал зад парниците в града на 30 км югозападно от Амстердам.

Собственикът на имота го давал под наем и не е замесен в плантацията с марихуана, се казва в съобщение на полицията.

Днес.бг

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ние сме на всеки километър и така - до края на света

:wink12:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 месеца по-късно...

Български работници вероятно още две години ще бъдат лишени от правото да работят в Холандия.

Това стана ясно от предложение на министъра на труда и социалната политика на централноевропейската държава Хенк Камп.

Предложението на Камп ще бъде обсъдено на среща на правителството в Хага в петък и, ако то бъде прието, едва през 2014 г. българи ще получат достъп до работни места в Холандия.

Социалният министър настоява български и румънски работници да бъдат наемани на работа, която не може да бъде изпълнявана от други граждани на Европейския съюз. През лятото Камп забрани на фермерите да наемат сезонни работници за бране на плодове от двете балкански държави, като се обоснова, че тази работа трябва да бъде дадена на безработни холандци.

Холандия е една от старите страни членки на ЕС, които се протипоставят не само на падането на границите на пазара на труда за работници от България и Румъния, но е и против присъединяването на двете държави към Шенгенското пространство за свободно движение, най-вече под влиянието на крайнодясната Партия на свободата на Геерт Вилдерс, която подкрепя дясноцентристкия коалиционен кабинет на Марк Рюте.

http://europe.actual...ews_368281.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 месеца по-късно...

Чудесно е да си холандец – викаш някой нископлатен румънец или българин да ти направи ремонта, а после ти правят сайт, за да ревеш, че ти вземали работните места. Колко недостойно. . .

Преди седмица крайно дясната холандска партия PVV с лидер Хеерт Вилдерс пусна специален сайт, на който холандските граждани да изпращат своите оплаквания от източноевропейците, които пребивават в Холандия.

Акцентът се поставя върху полски, български и румънски граждани.

Ей, Вилдерс, не ме е срам! Да се срамува, който трябва…

Вижте и един холандец в България , живеещ в обезлюденото село Царино, Кърджалийско.

Редактирано от agr (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Българите в Холандия живеят в постоянен страх

Холандия години наред води особена политика към имигрантите. Най-осезаема е към българите. Ние никога не сме се радвали на комфорт от тази страна, особено на пазара на труда. Почти всяка година правителството приема някакви ограничителни мерки спрямо българите.

Това коментира в предаването "Събота 150" журналистът Слави Петков.

Според журналиста българите, които работят нелегално в Холандия, са много повече от легално работещите, които са около 15 хил. По думите му, българите в тази страна живеят в постоянен страх. Дори голям процент от сънародниците ни крият своята националност.

Петков смята, че със сайта си, който събира сигнали за проблеми, причинени от източноевропейци, Херт Вилдерс се опитва да спечели влияние сред по-простичките хора в страната, като им представя една заблуда.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 6 години по-късно...
  • 11 месеца по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване