Премини към съдържанието
Glavorezo

Петна по кожата на прасеца-от какво може да са ?

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

От миналото лято имам тея неща от снимката (не знам как се казват).Има ли начин да ги махна или да ги прикрия частично,щото са много грозни...Нещата са предимно по трапеца ми....

post-190453-1236689332_thumb.jpg

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Това петна по кожата ли са? Не се виждат добре.

Ако ходиш на солариум може да са от това.

Отиди на дерматолог!

Редактирано от tuksum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
От миналото лято имам тея неща от снимката (не знам как се казват).Има ли начин да ги махна или да ги прикрия частично,щото са много грозни...Нещата са предимно по трапеца ми....

На мен за 3 дни ми бяха станали лунички по лицето, по-малки, разбира се. Мажа ги с лимонов сок от години и от есента забелязах , че са изчезнали. Но трябва да ползвам слънцезащитен крем отсега нататък. Да не чува дяволът. За 3 дни необмислено показване на много силно слънце трябваше да плащам години!

Който има излишни пари ходи на химически пилинг през есента, но е много скъп.

Затова с памуче на клечица ги обтривай с лимонов или магданозов сок. Всяка вечер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сподели по-подробно техниката и необходимите неща ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
сподели по-подробно техниката и необходимите неща ?

Ти кажи дали ходиш на солариум. Не мисля, че сокът от магданоз или лимон ще ти помогнат много в този случай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече започнах да се дразня... вие за лекар не сте ли чували?! Какви са тези самолечения и въпроси по форумите-ама това какво е, ама онова какво е? Има си хора за тази работа! Щом като става еъпрос за здравето няма какво да се чудиш дали да отидеш или не! Ей за това какво ли не ходи по хората, защото никой не си прави труда да отиде на лекар!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Вече започнах да се дразня... вие за лекар не сте ли чували?! Какви са тези самолечения и въпроси по форумите-ама това какво е, ама онова какво е? Има си хора за тази работа! Щом като става еъпрос за здравето няма какво да се чудиш дали да отидеш или не! Ей за това какво ли не ходи по хората, защото никой не си прави труда да отиде на лекар!!!

И аз съм на същото мнение, но пък винаги е по-лесно да се консултираш с някой.. не казвам че е по-зрдавословно, просто всички предпочитат само в най краен случай да отидат на лекар. Едно, че ще чакаш страшно много, друго, че лекарите гледат да те издрънкат колкото се може повече.. и затова е по-ленсо да пишеш във някой форум и затова проблемите нарастват в по-големи, за жалост...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване