Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

genchev

Покажете как изглежда вашият десктоп

Препоръчан отговор

Този месец иска ли питане кой ще ми е wallpaper-a? :)

Публикувано изображение

+ лиско:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде и аз малко да ви поспамя тука :) :

Публикувано изображение

Сега това за времето го пуснах колкото да има нещо, ама иначе не ми трябва за нищо - истински обаче се нуждая от тези два Widget-a за Yahoo WIdgets, и по-точно най-вече от 24 часовника, много готин беше ама поради моята глупост да деинсталирам Yahoo Widgets веднъж,и с това си действие да си изтрия и всички свалени "джаджи" сега вече нарочно са спрели download-а на самия Widget Engine от официалния сайт,както и на всички Widget-и  (Галерията с такива) и могат да се теглят само по външни сайтове ако някой ги е качил някъде, ама точно тези две (календарът не е толкова важен) ги няма или поне аз не ги намирам!  :crying10: 

Post Your Desktop - Страница 24, мнение #600hardwareBG.com форум (7th December 2010 23:17)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли начин да си ги наравиш сам ?

Публикувано изображение

Сега това за времето го пуснах колкото да има нещо, ама иначе не ми трябва за нищо - истински обаче се нуждая от тези два Widget-a за Yahoo WIdgets, и по-точно най-вече от 24 часовника, много готин беше ама поради моята глупост да деинсталирам Yahoo Widgets веднъж,и с това си действие да си изтрия и всички свалени "джаджи" сега вече нарочно са спрели download-а на самия Widget Engine от официалния сайт,както и на всички Widget-и  (Галерията с такива) и могат да се теглят само по външни сайтове ако някой ги е качил някъде, ама точно тези две (календарът не е толкова важен) ги няма или поне аз не ги намирам!  :crying10: 

Post Your Desktop - Страница 24, мнение #600hardwareBG.com форум (7th December 2010 23:17)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Няма ли начин да си ги наравиш сам ?

Ами май със сигурност има някакъв ама най-вероятно си е занимавка... трябва да питам в някой чуждестранен форум относно custom widgets.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами май със сигурност има някакъв ама най-вероятно си е занимавка... трябва да питам в някой чуждестранен форум относно custom widgets.

Или да питаш момчето от hardware.bg дали не може да ти ги качи някъде ако ги има?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ае, жоре, те тава май е един и същ чиляк ваа

или поне аз тъй разбрах

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Ако е този ще черпиш :)

http://www.softpedia.com/get/Windows-Widgets/Alarms-Clocks/Twelve-Clock.shtml

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще го постна и моя десктоп, ей така непринудено и без много да му мисля, и знам, че изглежда зле, не ми се занимава с него сега.

Публикувано изображение

най готино е какво ми се случва по хард-дисковете, пълен хаус и бъркотия е добре че има програма като "Еverything" да мога да си намирам папките никога нищо не съм сортирал и всичко е в основните директории на харда, картинки има един милион пръснати навсякъде и отделно други неща, отдавна съм спял да го подреждам а само тегла без да трия   :) дори това което инсталирам вече не му следа директориите трия от add remove program и така а торентите свалят там където има място

Редактирано от ℒℴ♥e (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лелее, не знам как си го намерил, ама също така и не знам как да ти благодаря !!!!

П.С: Сега покрай рождения ден се опаричих, така че не се притеснявай - само кажи какво да е !  :ph34r: 

Представям ви новият ми супер-дупер десктоп: 

Публикувано изображение

Аз всъщност и аз го бях намирал май точно този, и после го забутах някъде, ама все пак има още нещо за доизкусуряване: показва часа във формат 12H, а не 24, май че не се влияе от настройката на Windows, ето какви опции има самия Widget (то и името си му е такова - "Twelve clock"):

Публикувано изображение

На шота отгоре се вижда и един друг(http://www.orbona.com/widgets/24-clock) - той е на 24H..Но твоят часовник си остава най-добрият, с черният фон си е оригинала !  ;) + Това забележете като го направя син (настройка, която другият Widget няма: http://store.picbg.net/pubpic/A6/6D/95c38dd7ba8ea66d.jpgкак си пасва с колите ! :)

На последна инстанция май 3 в 1 си е най-добре.  

Изтеглих си от тук Yahoo Widgets! енджинът и в тамошната инсталация са включени и 8 Widget-а - оригиналните за тази програма, който се интересува ето списъкът с тях:

Analog Clock

Battery

Digital Clock

Day Planner

iTunes Remote

Picture Frame

Yahoo! Mail CHecker (не работи, но може да се използва като шорткът към пощата, обаче не може да замени X-mail notifier за браузъра, който вече я отваря автоматично при получен [email protected])

Yahoo! Weather

http://store.picbg.net/pubpic/DE/F7/e51947b7c9c9def7.jpg (Само че Day Planner се бъгна нещо !)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тва осмица ли е? А ако е седмица, я кажи как си сменил старт бутона с тоя и от къде го взе?

Публикувано изображение

Редактирано от Silvering (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тва осмица ли е? А ако е седмица, я кажи как си сменил старт бутона с тоя и от къде го взе?

8-ца е, но понеже няма старт бутон си дръпнах една програмка http://www.iobit.com/iobitstartmenu8.php

:offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Джаджите се казват Screenlets за Уиндоус не знам http://alternativeto.net/software/screenlets/

Редактирано от bisermi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...