Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

търся програма,но не и знам името

Препоръчан отговор

здравейте незнам дали изобщо съществува такава програма. sad.gif

тя се състои в следното-значи свалила съм си клипче от някои сайт(например вбох)и да мога да отделя песента от него на mp3.надявам се че не ми е мн глупав въпроса и сте ме разбрали какво искам да кажа ;) ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има хиляди такива програми, като се водят под общото име конвертори. Виж каталога на калдата. Просто теглиш една от тях, зареждаш си там клипа, даваш да конвертира на MP3 и готово. Получаваш само песен ..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
Има хиляди такива програми, като се водят под общото име конвертори. Виж каталога на калдата. Просто теглиш една от тях, зареждаш си там клипа, даваш да конвертира на MP3 и готово. Получаваш само песен ..

благодаря ти, :wors:

а сега остана и да намеря такава програмка но някоя по лесничка :yanim:

Редактирано от paitashka1 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
здравейте незнам дали изобщо съществува такава програма. sad.gif

тя се състои в следното-значи свалила съм си клипче от някои сайт(например вбох)и да мога да отделя песента от него на mp3.надявам се че не ми е мн глупав въпроса и сте ме разбрали какво искам да кажа :P :P

Значи има програма която може да сваляш и клипа и мр3-ката програмата се казва "vloader" потърси е в гоогле

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето тази програма ползвам аз - ЦЪК, и съм доволен. Безплатна е и я има в portable вариант. :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте

може би не пиша в правилната тема , но не можах да намеря такава , свързана с телефони.

Може ли някой да ми даде програма , с която да мога да си вкарвам .... разни неща от компютъра в телефона - samsung x640. Да,имам и диск и кабел , инсталирах хиляди пъти , но нищо не се получава sad.gif

Благодаря предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с sony ericsson и свързвам с компа (USB) и блъскам сичко вътре за samsung незнам а и това не е точната тема това по скоро е хардуерен проблем :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване