Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Кажете няколко модела на sony ericsson,който звънят силно на mp3-ките до 220 лева понеже тези в магазините много много не знаят разчитавам на вас от това дали сте доволни от звъненето на телефона.Камерата не ме чак толкова интересува каква е ако ще да е 1,3 мега пиксела.

Редактирано от margaritis (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако можеш да прежалиш още 20 лв... получаваш в допълнение 3,2 мегапикселова камера с автофокус (с нея си преснимах една книга без проблем), радио и още доста екстри.

К770И

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

ако e с абонамент не ми върши работа този gsm

Редактирано от margaritis (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Само дето много скоро джойстика спира да работи. :)

Ами да ти кажа не бих се вързал на това.С K800i съм от Декември 2007 и до сега не съм имал проблеми с телефона.Като изключим,че го префлашнах с драйвъри за камера и подобни и се бъгна та се наложи да му преинсталирам фирмуеър-а.Но сега няма никакви проблеми.И камерата е готина и Музиката добра :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих ти препоръчал ако избираш между к800 и к770 да вземеш к800.

к770 е орязана версия и за капак на всичко е по-скъпа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Walkman-ите свирят силно, отделно ако се по-занимаваш малко можеш да си флашнеш акустиката на телефона. С W800 съм, но знам че W810 е по-добър и по лесно ще се флашва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек земи си 1650 и си свиркаи.телефон да прави хубави снимки няма.има прилични снимки!!! аз сам с нокиа 3600 слиде и 1650 зех си го неска я сметни разликата между 79 лева и 220 колко вау4ери или сметки са ти ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

земи си нокия 5130 музикална е свири добре и има слот до 8 гб карта си земеш 2 и се кефиш на макс

http://www.germanos.bg/e-germanos_bg/open/...p;category=1123 зимаи и не му мисли

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, наистина Walkmen серията на Сони е добра, а и е подходяща ако искаш телефон, с които да слушаш музика. Не съм много голям разбирач по СЕ и затова не предлагам конкретен модел.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взех си sony ericsson w 610 просто много беден избор на телефони в моя град

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Взех си sony ericsson w 610 просто много беден избор на телефони в моя град

Не виждам защо се притесняваш, телефонът ти е много добър. Аз съм от 5-6 месеца с W 660i и съм много доволен от него - държи по около 4-5 денонощия, но говоря доста, а и за музиката му е супер - има и отличен еквилайзер.

Редактирано от hlevoust (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване