Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

kaldata.com - Сайт на публиката за 2005

Препоръчан отговор

На 2 ноември 2005 г., София, най-добрите сайтове в седмото издание на конкурса "БГ Сайт", най-престижното събитие в родното уеб пространство, бяха наградени на специална церемония в "Кемпински Хотел Зографски".

За сайт на публиката за 2005 г. бе обявен kaldata.com! Сайта се състезаваше с конкурентите си в раздел "Новини", като в номинациите на публиката задмина Dnes.bg и Дарик Радио. Нашият администратор и създател на сайта, kal, прие наградата с изключителна признателност към потребителите ни, които ни дадоха най-ценното - признанието на публиката, за която екипа на kaldata.com работи неуморно, "и ще продължим да работим", както каза самият той.

Благодаря на всички колеги, които помогнаха на този проект, както и на потребителите, които оцениха работата на несъмнено изключителния екип! Наградата е за всички нас.

Честито!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто сме най-добрите и все по-добри ще ставаме!!! :)cool.gif:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да Ви / ни / е честито!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ч е с т и т о ! ! ! :):) :) :) :) :) :) :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
мерси  :)  :)

ПП а евентуално някакво линкче със снимки?

<{POST_SNAPBACK}>

Набара болната тема... Никой не помисли за това! sad.gif А то и статуетка няма за наградените от публиката... Вълнението беше голямо и никой не се сети да снима, колкото и тъпо да е... :) Нищо, kal е виновен! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито на всички!! :bye:

Горд съм с успеха на сайта !

Благодаря на всички, които спомагат за неговото съществуване

и на всички, заради които си струва, да се посещава!!!! :)

Редактирано от kao (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Радвам се ! Особенно,пък , като видях,колко е млад екипа на Калдата !/снимките от Пейнтбол/

Браво ! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито и от мен за напред пожелавам да вземе и други награди сайта на мен лично ми харесва много ЧЕСТИТО и УСПЕХИ :):P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех това всичко е много хубаво.Честито на всичкки.Очаквах kaldata.com да спечели защото все пак е най-доброто нали. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито на целият екип на сайта и форума. Нека тази награда бъде едно огромно признание за неуморният труд на всички активни членове на сайта и форума и да им дава сили да продължават все така напред.

И най-вече честито на създателя и собственика на този прекрасен сайт и форум - Калин. Дано все повече и повече да намира сили да поддържа това прекрасно кътче.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Много се радвам и смятам, че е абсолютно заслужено. Въпреки, че понякога критикувам, надявам се градивно определени слабости предимно във форума, мисля че определено kaldata.com е най-добрия новинарски бг-сайт, който не случайно е на първо място в списъка ми в "bookmarks". Радвам се, че и 500-ното ми мнение съвпада с такъв хубав повод. Поздравявам Калин, Траджеди, Дарклайт(чиято заслуга не можем да пренебрегнем) и всички модератори и новинари. Успех и занаред!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Поздравявам Калин, Траджеди, Дарклайт(чиято заслуга не можем да пренебрегнем) и всички модератори и новинари.

<{POST_SNAPBACK}>

ДаркЛайт щеше да има заслуга ако калдата беше взела наградата миналата година. Но тъй като той беше лош, той бе прогонен, и сега калдата е в разцвета си ;) И както неведнъж е подчертавано, той не е част от този екип, така че недейте да му честитите.... Защото и хиляда честитки да му пратите, той няма да пише новини в сайта... а причините за това надявам се всички ги знаете :P

P.S.

И все пак да честитя на kal, създател на всичко това, zazzko - без който то едва ли щеше да бъде реализирано, и Wankata - най-добрия новинар в историята на kaldata :) Те заслужават наградата!

Редактирано от DarkLight (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОФ топик

Дарки, аз не знам защо не си част от екипа.  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Защото сам реши така. Предполагам, че ще ти обясни на ЛС или по друг персонален начин, защо така е решил.

ОФ топик

Честито на Калин и на целия екип за това, което е сайтът.

Честито и на всичките потребители за това, че избраха този сайт за свой!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ОФ топик

Защото сам реши така. Предполагам, че ще ти обясни на ЛС или по друг персонален начин, защо така е решил.

Интересно от кога си ми адвокат... или просто гузния бяга вече по навик?

А който се интересува да пише ЛС или на ICQ да не спамим темата

Редактирано от DarkLight (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Присъединявам се и аз към честитките cool.gif Това е един от любимите ми сайтове, в който научавам най-интересните новини от IT сферата и не само :) Наистина заслужено спечели наградата на публиката. Пожелавам още много успехи на екипа на сайта! ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заслужена ви е победата ..тя може само да ви радва и да ви напомня че всяко хубаво нещо се възнаграждава ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване