little_amore

Гледане на Онлайн TV от чужбина!

2551 мнения в тази тема

Бреййййй, аман от злобни коментари, като че ли сестрите ви съм онодил!!!! Това не са Нетера РАЗБИРАЧО!КАто се сложат линкове се казва БЛАГОДАРЯ, но за това трябва възпитание, което вие нямате!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря! НО са от Нетера. Сега ще броим до колко часа ще паднат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

You looked for 87.120.201.6

Та от къде викаш не са тия телевизии nvasev :)

И ги предават с ето това

Wowza Media Server 3 Perpetual Edition 3.1.2 build1624

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре, съгласен съм. И кво то това??? Вие очаквахте да ги изпратя на ЛС на всички ли??? Времето е пари, не мога да отделя много време за форумни глупости.... Редактирано от nvasev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И ги предават с ето това

Wowza Media Server 3 Perpetual Edition 3.1.2 build1624

КАКВО значение има кой ги излъчва откъде идват и какъв е ип адреса и така нататък и изписвате разни фирми тук гледай и не коментирай защото заради тези коментари няма да има бг телевизии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кви безплатни телевизии какви 5 лева ви гонят :) Колко от тия всичките линкове тука карат повече от 3 дена ? Насичат,лагват,спират,нямат качество . За 5 лева на месец хората ви предлагат 70 + канала цифрови вие тука поствате разни линкове от Малазия,Виетнам и Тамбукту. Има 3 национални медии които се ловят и с капла от колело та цялата тая гимнастика с телевизията в интернет и тов мерене на его е меко казано безсмислена работа. В темата влизам чат пат да чета бисери и за нищо друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кви безплатни телевизии какви 5 лева ви гонят :) Колко от тия всичките линкове тука карат повече от 3 дена ? Насичат,лагват,спират,нямат качество . За 5 лева на месец хората ви предлагат 70 + канала цифрови вие тука поствате разни линкове от Малазия,Виетнам и Тамбукту. Има 3 национални медии които се ловят и с капла от колело та цялата тая гимнастика с телевизията в интернет и тов мерене на его е меко казано безсмислена работа.

В темата влизам чат пат да чета бисери и за нищо друго.

Гледане на Онлайн TV от чужбина!

Ама то трябва и да се чете малко- темата се казва

Айде ела моля ти се до САЩ да ми настроиш гумата на колелото, не 5 а 500 лева ще ти дам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И за тебе са проблемни 3 долара за 3 месеца законно гледане в щатите ли ? Да ти пратят един приемник с карта и проблема ти е решен. 30 долара на година много ли са ти да гледаш качествено и без притеснения? И аз имам роднини и приятели в чужбина и те си плащат и си гледат . Спрете се с тия измислени доводи за "безплатния обяд"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    .... Редактирано от TROJAN HORSE
    Считайте се за предупреден! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И за тебе са проблемни 3 долара за 3 месеца законно гледане в щатите ли ? Да ти пратят един приемник с карта и проблема ти е решен. 30 долара на година много ли са ти да гледаш качествено и без притеснения? И аз имам роднини и приятели в чужбина и те си плащат и си гледат . Спрете се с тия измислени доводи за "безплатния обяд"

Бих си плащал с удоволствие за приемник и карта ако имаше оператор който предлага такава услуга в северна америка....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

BG TV

http://satinfobox.com/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=71

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, някой може ли да ми помогне като ми даде линк за FOX TV (Американското) или поне линк за таз вечерното шоу THE X FACTOR. Благодаря ви предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, някой може ли да ми помогне като ми даде линк за FOX TV (Американското) или поне линк за таз вечерното шоу THE X FACTOR. Благодаря ви предварително

http://www.shadow-net.info/channels/usa/fox43.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ние тук не сме разбирачи, ти като си такъв познай каква е останалата час от стрийма на картинката другарю nvasev ...

post-7123-0-65459000-1347477407_thumb.pn

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Искам да напомня на всички че никой не е освободен от спазване на правилата и от добрия тон. Ето тук прочетете отново правилата: http://www.kaldata.com/forums/index.php?app=forums&module=extras&section=boardrules

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

AlkatrazBG

След като около тебе се търкалят банани в краката ти нема да отидеш да си ги купиш от магазина нали дори и 50 стотинки да струват.И това което предлагаш за 5 лева има 2 канала само за гледане всичко останало е боза то и за това струва толкова.Ако почна да плащам за Sky UK,SKY Италия,Sky Germany къде ще му излезе края.И това че ти засичат каналите е защото ползваш само тия дето са на сайта е те са по скоро за справка е не за гледане, кой провайдер работи къде може да се намери работещо proxy и така нататък.При тебе е збъркана концепцията ем ти се гледа безплатно ем не ти харесва и удряш на вълна плащаници.Просто се поинтересувай от проблема как можеш да го решиш и концепцията вече ще е правилна

Ето ти нещо което нема да ти прекъсва

http://iptv.kartina.tv/actions/

Редактирано от Pifi Pedala (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

AlkatrazBG

Ето ти една малка демострация слагам ти една листа примерно иптв Ростелеком .Така до тука нема нищо кой знае какво.Започваш да я пробваш в начало може и да работи но след два часа вече като е по всички форуми почва да ти сече даже не те пуска да я стартираш иска парола и тн. Пробачите стават много ти почваш да се нервираш казваш си :.....До тука всичко е така обаче има една малка подробност че към тая листа има 5-6 проксита които никъде не са обявени и които ги знае си гледа спокойно и ти се хили на тебе пробача че ще строшиш бутона да натискаш play а той си гледа с месеци и години.Това е положението.За това ти се вижда че е по добре да си платиш и си прав.Ето ти и прокситата да видиш че е така

95.188.126.233:1234
    95.188.101.199:1234
    95.188.115.251:1234
    212.20.40.223:1234

.Разбира се сега всичко ще се компроментира и нема нищо да гледаш но си струва демострацията да се прежали труда на некои хора.Има и още нещо по некои път се вадят и по стойностните канали от листата за да се избегне натоварването и за това требва да си я пресканираш цялата листа за да ги намериш.Но за това некои друг път Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ето AXN-ScFi-Ruski да научиш малко

http://194.28.91.43:8099/AXN-ScFi-Ru-evoiptv

Знам руски. Търсех конкретно българският, защото в различните държави различни филми и предавания вървят по каналите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гост
    Тази тема е заключена за нови отговори.