Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

juventus_fen

Как се прави сайт с Web Page Maker ?

Препоръчан отговор

Не си ги качил:

Error 404: Object not found

Web page http://vashiqt-sait.free.bg/images/business.jpg doesn't exist!

И по-добре ги сложи в имидж, не в имейдж.

Редакция: проблемът на потребителя е решен – картинките не бяха в правилната директория (/images).

Редактирано от Огнянов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си ги качил:

И по-добре ги сложи в имидж, не в имейдж.

Ето това е новият сайт: http://porachai-sait.free.bg/ . Всичко е качено и картинките са там както е описано , а защо не ги показва не знам ;(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С web page maker се правят много хубави сайтове стига да ви се занимава.Можете да си направите сайт за 15 минуи но няма да е толкова хубав. Ако го правите 2,3 дена може да стане много хубав сайт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Имам проблем когото трябва да импортна страници обратно в Web Page Maker. Имам сайт който правя в момента и след като експортнах файловете в HTML се получиха 5 html файла , една папка images и една files. След като ги импортна файловете отново в програмата се получава пълен хаос: снимките са разместени , текстовете също не са на местата където трябва да бъдат. Защо се получава така ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може ли само да ми кажете като създам менюто как да вкарам линк към него моля ви кажете скайп:crazy_taxi_98

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Ето тези сайтове са правени на WPM http://www.pravoconsult.com/ http://www.bales-group.com/ http://www.kantoraonline.com/ http://www.toker.bg/ Може да дадете мнение за тях. Относно програмата. Ако се занимавате професионално с уеб може единствено да я използвате за планиране на проект много е удобна по време на проекта и одобрението на клиента защото като седнете и клиента каже можели тази снимка по голяма това да свети в оранжево и т.н. НО НЕ ВСИЧКО може да го промените веднага и клиента веднага да го види и да го одобри и да му хареса. НО ВСИЧКО свършва дотук. За малък сайт става даже е много добра има много вградени екстри. Да за да стане хубав сайт трбява да се използват и други програми флаш и т.н. може да добавяте джава. Ако се занимавате професионално се научете на код. Аз лично съжелявам, че се научих на WPM и сега ми е много тудно да почна сайт на друга програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам един проблем направих си един сайт с Web page marker и нали трябва като го запеметявам да е с име index,така тва е така но после като го качвам в Hit.bg не ми излиза index.html ами index.wss що е така ако може барзо !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам един проблем направих си един сайт с Web page marker и нали трябва като го запеметявам да е с име index,така тва е така но после като го качвам в Hit.bg не ми излиза index.html ами index.wss що е така ако може барзо !!!

.html файла трябва да ти е index а .wss е файла на програмата от него даваш File > Export to html виж

post-273402-089480500 1284477559_thumb.p

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зарежете я тази програма! Учете xhtml, css, php,mysql и etc и усетите силата на WEB програмирането! :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой можге ли да ми каже какви трябва да са настройките на тази таблица за да получавам писма с обратна връзка...

Пробвах всички възможни опции, задал съм имейл на който искам да получавам писма като форма на контакт и НЕ ще и НЕ ЩЕ!!! единствено успях да накарам да се стартира аутлука за да прати писмо, а аз искам директно да си праща!

Цъкам на различните опции - при всякаква комбинация от варианти на Method i Targe frame

Въобще работи ли тази опция самостоятелно, или проблема е в мен???

:cool:

Предварително благодаря!

post-668-0-55662700-1295265069_thumb.jpg

Редактирано от luybomir (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой можге ли да ми каже какви трябва да са настройките на тази таблица за да получавам писма с обратна връзка...

Пробвах всички възможни опции, задал съм имейл на който искам да получавам писма като форма на контакт и НЕ ще и НЕ ЩЕ!!! единствено успях да накарам да се стартира аутлука за да прати писмо, а аз искам директно да си праща!

Цъкам на различните опции - при всякаква комбинация от варианти на Method i Targe frame

Въобще работи ли тази опция самостоятелно, или проблема е в мен???

:)

Предварително благодаря!

Честно и аз съм пробвал тази функция и не можах по никакъв начин да го накарам да ми праща писма

Варианти

Направи си една страница с форма от DW и да се отваря с iframe (малко по сложно но ще работи)

Другата щуротия която съм я правил също е само няма да ми се смеете много инсталирана joomla с компонент рапид контакт и пак с iframe в WPM го слагаш да се отваря страницата с контакта

и така ти работи формата без проблем

естествено дизайна трябва да се е съвместим

виж тука как съм го правил

http://www.pravoconsult.com/contact.html

Редактирано от iikkoo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, правя едно малко сайтче на WPM, обаче имам много кофти проблем. Ето го работния ми проект http://milastoyanova.free.bg/ Като се разцъкат страниците се вижда проблем, фона ми бяга, а в пропъртийса се вижда че са на една о съща позция, как мога да го оправя EDIT: Оправих го, просто ги изтрих и ги направих наново

Редактирано от milavanila (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

моля ви помогнете !!!!!!! как да си направя с web page maker допълнителни активни бутони на страницата си на който мога да задам име,цвят и да могат да отварят страница в сайта ми БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи направих си сайт с картинки, текст, видео, меню и други. Направих си регистрация в hit.bg. Навсякъде чета че трябва файловете и снимките да се качват поотделно - една по една. Може ли да се направи така че да не ги качвам поотделно и ако не е в hit.bg в кой друг хостинг мога да го кача да не е поотделно??? :) Като цъкнеш два пъти ти излиза прозорец на име Navigation Bar. От Options променяш текста в полетата. От Text Променяш стила на текста.От Layout дали да ти е хоризонтално или вертикално. А от Customize можеж да променяш Mouseover. А пък за линк- пак цъкаш 2 пъти и от полето вдясно избираш URL и оттам страница от сайта ти. Успех!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, Искам да попитам как се маха логото/линка на WPM от страниците на сайта? Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Искам да попитам как се маха логото/линка на WPM от страниците на сайта?

Благодаря.

С редактиране на кода.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отзив, но може ли по-подробно да се обясни?

Отваряш html-a в notepad.Ако е само лого можеш и да изтриеш картинката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,правя си сайтче с Web page maker,но искам да сложа и един бутон които да не съдържа:JavaScript (''.cookie'', ''cookie('', ''replace('', IFRAME, META o includes), cookies ni base href.Някои ако може да помогне ще съм благодарен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите, правя си саит за една онлине игра Shaiya та искам да попитам ето ви един саит на тази игра да имате представа http://www.wickedshaiya.com/ вижте графа REGISTRATION искам да попитам как мога да го няправя и аз това да направя да се регистрират хората за моя сървар на играта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спрете да препоръчвате разни т*пи програмки от типа на Web Page Maker. Относно начинаещите почвайте да учите от w3 school и video tutorials bg.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,правя си сайт с Web Page Maker и искам да попитам защо когато го качиш на хоста сайтът се оказва по-голям отколкото докато го правиш.В Web Page Maker има опция да видиш сайта как изглежда преди да го качиш но неотговаря на реалните размери.Как може да се оправи това?Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...