Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Трябва ми покана за торент сайт със много HD филми/сериали!

Препоръчан отговор

• 2 седмици по-късно...
  • Отговори 351
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

https://hd-torrents.org

Аз също моля за покана в www.hd-torrents.org, гарантирам 24/7, стабилен ъплоад e-mail - а ми е [email protected] Б;агодаря предварително!

alek200, дай една покана за www.hd-torrents.org ...Ще ти бъда много благодарен!!! [email protected]

Публикувани изображения

Ако може и за мен една за www.hd-torrents.org на [email protected]

Ето шот от статуса ми в друг тракер:

Публикувано изображение

Редактирано от FlaSk4o (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

привет на всички ще съм радостен ако ми даде някой една показа за hd-torrents.org и мога да дам 4 покани за HDexpress.org за връзка [email protected]

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте. Бих искал и аз една покана за някой hd сайт, за да се възползвам пълноценно от телевизора ми. Мерси предварително- [email protected] :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някой да прати една покана за hdbit? Мога да му върна с покана за Demonoid ако има интерес. Имейла е [email protected] Мерси!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще може ли някой да ми прати покана за HDBits или HD-Torrents ще съм много благодарен. E-maila ми е [email protected] Мерси предварително :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Ще мога ли и аз да получа покана за HDBits на [email protected] ?.... Благодаря!

Редактирано от iliana_bc (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте на всички, много ще съм благодарен, ако някой ми изпрати покана за hd-torrents или друг hd tracker. Пощата ми е [email protected] Предварителни благодарности. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, ще може ли да получа покана за http://www.hd-torrents.org/ или hdbits.org преди имах акаунт в hd-torrents, но известно време нямах възможност да ползвам компютър и са ми затрили акаунта, а имах коефициент 1.2. Пощата ми е [email protected] Благодаря предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой с покана за hd-torrents.org? Мога да върна жеста с демоноида (като го отворят). Няма значение вече...

Редактирано от Erlkönig (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Моля някой ако може да ми изпрати покана за hd-torrents.org.Благодаря предварително.Пощата ми е [email protected]

Редактирано от qqrr (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

ако не е нахално и някойй ако има регистрация в hd.torrent.org ако може да ми прати покана да се регистрирам Благодаря предварително ;) [email protected]

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също моля за покана в www.hd-torrents.org, гарантирам 24/7, стабилен ъплоад e-mail - а ми е [email protected]. Б;агодаря предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също моля за покана в www.hd-torrents.org, гарантирам 24/7, стабилен ъплоад e-mail - а ми е [email protected]. Б;агодаря предварително!

Заповядай

Аз ще помоля за покана в bitgamer !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

neronn, може ли и на мен да ми пратиш ? Ще съм ти много благодарен! За съжаление нямам за bitgamer иначе бих ти дал. Ето ми мейла - [email protected] И за HDBits, ако може някой да намери, би било добре. :)

Редактирано от Viewsonic (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

neronn, може ли и на мен да ми пратиш ? Ще съм ти много благодарен! За съжаление нямам за bitgamer иначе бих ти дал. Ето ми мейла - [email protected]

И за HDBits, ако може някой да намери, би било добре. :)

ИЗПРАТИХ И НА ТЕБ

А аз все още чакам някой да ми изпрати покана за голям геймърски тракер!

[email protected]

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой ако може да ми даде за hdbits или scenehd или други подобни Големи тракери без (hd-torrents) или (bit-hdtv).В последните 2 съм с стабилен ъплоуд и даунлоуд.Пък ако знаете някой за HD сериали където ги качват бързо казвайте(дори да са без покани)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И за мен ако може една за www.hd-torrents.org :baby: Мерси предварително :)

E-mail: [email protected]

Редактирано от skandi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване