Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Трябва ми покана за торент сайт със много HD филми/сериали!

Препоръчан отговор

Поставяйте и някакви доказателства де (снимки на коефициентите ви от чужди тракери). Лек ден на всички.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 351
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

https://hd-torrents.org

Аз също моля за покана в www.hd-torrents.org, гарантирам 24/7, стабилен ъплоад e-mail - а ми е [email protected] Б;агодаря предварително!

alek200, дай една покана за www.hd-torrents.org ...Ще ти бъда много благодарен!!! [email protected]

Публикувани изображения

Моля за покана за http://hd-torrents.org/ на емаил [email protected] Ще бъда съвестен ползвател с добър коефициент :) Предварително благодаря

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, бих желал и аз да получа покана за някой добър HD тракер за музика. Благодаря предварително!!! [email protected]

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Бих желал и аз една покана за hd-torrents.org. [email protected] Благодаря предварително

Редактирано от pilanche (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Евала на всички, които пращат покани на напълно непознати хора. Респект!:) Ако ви е останала някоя друга покана за hd-torrents.org моля пратете. След 1 седмица ще постна скрийншот със коефициента. Благодаря! [email protected]

Редактирано от bojiTHEmaster (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля Ви се от все сърце пратете ми една покана за HD-TORRENTS.ORG (сеедвам 24/7 качвам само блу-реики)Няма да съжелявате ако ме поканите.МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО! Емайл [email protected]

Редактирано от HePBeH (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,наскоро си купих Popcornhour и видях разликата между HD и останалите формати.Моного ще ме зарадвате ако ми пратите покана за HD сайт на [email protected]Ако може да ме насочите и за сайтове в които има музикални HD клипове и концерти.Гарантирам 27/7/365 сийд.Благодаря ви:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще може ли добри хора и една покана и на мен да изпратите, та и аз да се любувам на тези великолепни HD филмчета :) Thanks [email protected]

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз същи бих бил благодарен на една покана за hd-torrent примерно. Почти нон стоп ми е активен utorrent-a. Email: [email protected]

Редактирано от firefly (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и за мен една покана : [email protected] Благодаря предварително! Arena BG: Потребителско име: slavitooo Свален 3.33 TB Качено 4.54 TB

Редактирано от slavi_77 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, ако може и за мен 1 покана за hd-torrents.org на [email protected] Благодаря предварително

Редактирано от blaine (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Много бих искал някой да ме зарадва с покана за hd-torrents :toboggan: Обещавам да съм примерен юзър и да поддържам коефициенти или каквото е нужно. :P Благодаря предварително на всички които се отзоват. Електронната поща е [email protected]

Редактирано от dimko_mlv (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Бих помолил за покана към някой от двата сайта. Като подробности ще изтъкна, че съм Uploader в Замунда. Пощата ми е [email protected] . Благодаря предварително!

post-255681-1261002667,23_thumb.jpg

Редактирано от bu6mena (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E никои ли няма да се сажали да пусне покана и на мен до някои от HD тракарите ето ми акаунта вьв арената /Свален 31.69 GB Качено 57.24 GB/ [email protected] Мерси предварително на всички които пращат.Предлагам покани за Demonoid.com

Редактирано от zorzaman (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще съм много благодарен ако може и за мен една покана за www.hd-torrents.org Благодаря предварително !! email:[email protected]

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе той сайта май не баца... ако се отвори ще пратя (колкто имам...)

Редактирано от the professor (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може и на мен една покана за www.hd-torrents.org на [email protected] :cool:

Редактирано от need4speed (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще съм много благодарен ако някой и на мен ми прати покана за hd-torrents.org :) :)

[email protected]

имаш я

И аз бих искал покана за hd-torrents.org

[email protected]

имаш я

сори ама нямам повече за сега...

в hd-torrents.org бонус се получава за сеед по време, не за трафик - 1 час 1 точка бонус. поканата е 1000 точки (1000 часа). така че като направите повече часове сийд и вие може да пратите на друг покана. коефициента ви трябва да е над 0.3 за да не бъдете баннати (отделно че може да разменяте точки за трафик)...

Редактирано от the professor (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Бих желал да помоля, който има възможност да ми даде покана за hdbits.org. В замяна мога да дам рег за Демоноид.Благодаря преварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и честита Коледа на всички! Мога ли и аз да помоля за покана за hd-torrents, моля? Мейлът ми е [email protected] и съм съвестен user и seeder. Мога да се "отплатя" с две покани за demonoid, ако някой се интересува. Благодаря предварително! Иво П.С. Добавям и screenshot-ове от други сайтове където съм потребител.

Zamunda.bmp

ArenaBG.bmp

Demonoid.bmp

Редактирано от noiseless (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване