Премини към съдържанието
tractor

Картината ми се размазва,когато играя игра

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте,

От много време когато съм в интернет ми се появяват жълти точки на екрана.Не съм обърнал внимание.Преди няколко дена си инсталирах една игра и като я играя,много често картината ми се размазва.Затова преинсталирах компютъра,с надеждата,че ще се оправи.Не се оправи нищо,седи си пак същото,но компютъра ми каза,че има грешка в един от файловете на диска,от който съм преинсталирал компютъра.Тук и тук има снимки на размазания екран,когато играя играта.Някой ще ми каже ли как мога да оправя това?

Редактирано от tractor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кофти драйвер?

Или по-тежката част: провери дали вентилатора на видеокартата се върти. На други игри прави ли го?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Кофти драйвер?

Или по-тежката част: провери дали вентилатора на видеокартата се върти. На други игри прави ли го?

Аз други игри не играя.Сега пробвах с една друга,но си вървеше добре.Мисля,че проблема не е в играта,защото много приятели я играят,а при тях не става така.А как мога да проверя дали вентилатора на видеокартата се върти?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като махнеш страничния капак, например

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля,че проблема не е от вентилатора.Ако не съм играл повече часове,в началото играта си върви добре и след това се разваля.А грешката я показва още от първия път,когато преинсталирах компютъра и всеки път е една и съща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

точно симптоми на прегряла видеокарта!!! не мисли, а виж вентилатора!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Пробвай с някакъв софтуер да вдигнеш оборотите на видеото на 100%. Ако почнеш да го чуваш, значи си работи. Тъкмо и ще провериш какви температури достига картата. Впрочем тя каква е и колко е стара?

Редактирано от ivanvazovv (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видеокартата ми е GeForce 7300 256 MB.С коя програма мога да вдигна оборотите на 100% и да разбера какви са температурите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,

Аз ползвам RIVA TUNER 2.24, безплатна е и може да я свалиш от сайта на Калдата /посредством бутона търсене/.

Наслука

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси,че ми казахте!Като увелича оборотите,картината не се размазва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И въпреки това едно почистване на компютъра от прах няма да е зле!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.