Mafia

Теории на конспирациите.Унищожение.Експерименти.Секти.Контрол.Хората и чиповете.Тайни общества.

229 мнения в тази тема

публикувано (редактирано)

Какво мислите за това видео - Третата световна война би трябвало да бъде - Великобритания срещу Индия, Китай и Русия. Планирали намаляване на населението, както и това, хората да се бият за храна. Какво мислите за това?

http://www.youtube.com/watch?v=7BAALOizWY8...feature=related

Редактирано от tuksum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нямам такъв линк, но обещавам да ти извадя и напиша размерите на всички патогенни за човека вируси, бактерии и други микробни гадинки, когато имам малко свободно време и да ти ги пратя, щом ще са ти полезни.

И мене ме интересува,но наи вече как, и с какъв микроскоп/какво увеличение/ може да се види някъв разпространен и леснодостъпен патоген или вирус в любителско домашни условия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И мене ме интересува,но наи вече как, и с какъв микроскоп/какво увеличение/ може да се види някъв разпространен и леснодостъпен патоген или вирус в любителско домашни условия?

Вирусите са много по-малки от бактериите. За тях ти трябва задължително електронен микроскоп.

За морфологично изследване на бактериите се използва най-често обикновена светлинна микроскопия, фазово-контрастна микроскопия, тъмно зрително поле, луминисцентна микроскопия, електронна микроскопия. Но са нужни и ред други неща - владеене на методите за нативно наблюдение на бактериите, за просто оцветяване, оцветяване по Грам, Цил - Нелсен, Найсер, Пешков (за спори) и за прецизно наблюдение със светлинен микроскоп, фазовоконтрастен и флуоресцентен микроскоп. В домашни условия това едва ли би било възможно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вирусите са много по-малки от бактериите. За тях ти трябва задължително електронен микроскоп.

За морфологично изследване на бактериите се използва най-често обикновена светлинна микроскопия, фазово-контрастна микроскопия, тъмно зрително поле, луминисцентна микроскопия, електронна микроскопия. Но са нужни и ред други неща - владеене на методите за нативно наблюдение на бактериите, за просто оцветяване, оцветяване по Грам, Цил - Нелсен, Найсер, Пешков (за спори) и за прецизно наблюдение със светлинен микроскоп, фазовоконтрастен и флуоресцентен микроскоп. В домашни условия това едва ли би било възможно.

Здрасти Люси - драго ми е да те вида на линия.

Ами с електронен микроскоп Гого ще види само мъртва (по определението на Пип за "мъртвостта" на материята) материя. ;) Май ще му трябва микроскопа на Райф с разлагането на светлината на спектъри. Ама къде ти такива допотопни джаджи дето виждат вируси на живо в днешното faber време...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Малко отклонение от темата:

Поздравления за таблата "Ваше Величество". Игрите наистина са седем и малко са хората в БГ, които ги знаят и играят. Преди време "напердаших" един в София на "турнир". Победителят се определя от този, който първи спечели 100 победи, играейки 7-те вида...

Това за вирусната конспирация е много интересно и в САЩ се въртят доста теории. Столицата Вашингтон, където черното населения преобладава, е с едни от най-високите проценти на заразени...

Публикувано изображение Люси, златна, недей да играеш табла с мен - много те моля. :yanim: Щото аз тази игра съм я измислил...До сега съм намерил равен на мен само Гейза Мейзга (да бе, какво стана с това момче - не съм го виждал вече 30тина години?) - тогава направихме с него турнир - 12 часа -никакво ставане - би ме на последната игра, ама си призна, че сме равни - беше невероятно преживяване. Нали знаеш Люси, че игрите са 7? От тях играя 5, 6тата не ми е ясна, а какви са правилата за 7мата - не знам. Таблата е древен инструмент за развиване на интуицията и волята, която не подлежи на съзнанието. Така както шахът е игра за развиване на логическото и аналитично мислене. Отдавна не играя - щото няма с кой, пък и ми е скучно и считам за недостойно да се бият пеленачета (що се отнася до играта). Тя тази история е дълга, ама ще ти я разкажа в ЛС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Малко отклонение от темата:

Поздравления за таблата "Ваше Величество". Игрите наистина са седем и малко са хората в БГ, които ги знаят и играят. Преди време "напердаших" един в София на "турнир". Победителят се определя от този, който първи спечели 100 победи, играейки 7-те вида...

Това за вирусната конспирация е много интересно и в САЩ се въртят доста теории. Столицата Вашингтон, където черното населения преобладава, е с едни от най-високите проценти на заразени...

Не знам седмата игра, щото дядо ми не ме е научил на нея. Живеехме в различни градове и се виждахме рода от дъжд на вятър. Но той беше наистина Цар. Рода ми е преселнически от беломорска Тракия, дядо ми е имал кафене (преди 09.09.44). Като се събереше родата и се правиха турнири на табла - дядо ме беше признал за негов наследник в майсторлъка табладжийски. Този "майсторлък" мога да го определя като нещо като медитация. И до сега със заровете мога да правя каквото си ща - тръскам ги в ръката си (никаква измама няма) (може и в чаша), питам те точно каква комбинация от числа искаш, хвърлям ги - и се получава. Не знам как да го сложа в думи. Нещо като вътрешно желание да стане. Може и да се нарече магия. Обърквам се като искам да го опиша - не зная. А иначе в таблата са няколко елементарни комбинации, липсва даже и сложна стратегия - всичко зависи от зара и силата, която имаш над него. Никога и никъде не съм играл за пари - никога. Само за удоволствие. Хазарта нито ме привлича, нито ми е интересен. А за този турнир - Ще ми бъде интересно ако не да участвам то поне да го наблюдавам. Сигурно пада много емоция там... :cant believe:

За КонСпирацията - тя по принцип тръгва от ваксините. Чернилките и Манггалистанските манггалистанци) имат различна имунна система от другите "цветове". Имам много добър приятел от Кения - по-голям е от мене с 9-10 години - заедно живеем в Хелсинки. Та той никога - НИКОГА - не е боледувал от грип и настинка. Често си правим майтап за цвета на хората - аз го наричам чернилка, той мен на суахили - "Високия Бял Красив Мъж, който пикае в храстите" - голям майтап пада... :rolleyes: Преди 5 години брат му почина от рак, и е първия случай на раково заболяване в селото в което е живял. Не знам дали да го нарека КонСпирация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здрасти Люси - драго ми е да те вида на линия.

Ами с електронен микроскоп Гого ще види само мъртва (по определението на Пип за "мъртвостта" на материята) материя. :) Май ще му трябва микроскопа на Райф с разлагането на светлината на спектъри. Ама къде ти такива допотопни джаджи дето виждат вируси на живо в днешното faber време...

Светът на кристалите дето 'нещо светка и се мърда' е благодарение на Парам-атма на безличностния аспкет на Бога. Той е създаден с цел да обслужва съзнанието, като 'феноменален свят' то не е самото съзнание на реалният свят. ;) Този, които се стреми към света на кристалите има цифрово съзнание, от епохата ан Стар Сатурн-Полярната. И той се стреми към света на обектите, не на -субектите-личността. Към това се стремят всички лунни култове и сатурнинаски братства на змията. Всички сатурниански братства на змията има 2 цели с цел контрол на матерната енергия без Бога- високи технологии и генетично инжинерство. Това нещо не от вчера, Царю. Не говоря само за днес. Всички цивилизации са унищожени,за ради обсебване на съзнанието от цифровото съзнание.

Светът на обектите е феноменален свят- МИРаж-Дисендент

Светът на субектите се дели на 2-

Идеален свят-ВИРаж или Асендент

и Реален свят- Трансцедент.

А това, че днешната цивилизация е на много по-ниско технологично ниво от предните, както и бъдешата след разрушението на тази -ще бъде на по-ниско технологично ниво; това е казано във ВЕДА. Публикувано изображение

ПС: Спомни си, че писах, че преходът във ВИРАажът Водолей-Козирог е именно Арйанския. Той се вижда като граничен между Овен и Телец в МИРАжът. Арйаните са почитали Полярната звезда(Друва),която е Духовно Соларна!-'Северният огън', но и Водолей и Козирог а под Сатурн. Само, че Водолей е Слънчевата страна на СатУрната- Уран-ата. :):clap:

Редактирано от aeu (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За никакви кристали не става въпрос. Микроскопа на Райф е базиран на разделяне на видимата светлина по дължина (цвят) и съответно виждане да живите организми като вибрационни тела. Живи! Живи вируси - нещо което може да се види през електронния микроскоп, но като мъртви тела.

Публикувано изображение Май не вникваш в това за което се говори, а си обсебен от "посланията на гугутките"... :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За никакви кристали не става въпрос. Микроскопа на Райф е базиран на разделяне на видимата светлина по дължина (цвят) и съответно виждане да живите организми като вибрационни тела. Живи! Живи вируси - нещо което може да се види през електронния микроскоп, но като мъртви тела.

Публикувано изображение Май не вникваш в това за което се говори, а си обсебен от "посланията на гугутките"... :speak:

Знаеш ли Браткиш, аз ти казвам, че си циклиш в света на физиката, а ти пак мислиш, че откриваш 'нещо за Бога'?.. В света на Физката Го няма Бога, но Физката е на Бога...пак да парафразирам... Публикувано изображениеПубликувано изображение

Пак ти поватярм- Бог може да го стигнеш(и то- дори го стигаш, а не 'ставаш'!!) с помощта на Духовен учител, не- на 'научни открития'... Подчертвам го! Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Знаеш ли Браткиш, аз ти казвам, че си циклиш в света на физиката, а ти пак мислиш, че откриваш 'нещо за Бога'?.. В света на Физката Го няма Бога, но Физката е на Бога...пак да парафразирам...

Пак ти поватярм- Бог може да го стигнеш(и то- дори го стигаш, а не 'ставаш'!!) с помощта на Духовен учител, не- на 'научни открития'... Подчертвам го! Публикувано изображение

Недей да "тропаш с краче" като разлигавено дете. Твоя учител дето му пада :laughing5: го разбрахме какъв е, а манггалоида Кришна е вече разконспириран - чернилка с рязана флейта-пиколо. Личните ти параноични (х)фантазии днес не ми са интересни. А за мегаломанията ти - разбираемо е - прихванал си я от Оня дето Му Пада :laughing5: постоянно.

Можем тук да дистутираме КонСпирацията на Иксон.

ДОКТРИНАТА НА ПОСЛЕДОВАТЕЛИТЕ НА КРИШНА води началото си от древното учение за Вишну. Вишнуизмът е вяра във Вишну като във Върховен Бог, който веднъж се е явил в образа на Кришна. Независимо от това през ХV век, когато Чайтания Махапрабху извежда от вярванията на индуистката секта Вишну доктрината за Кришна, той започва да проповядва обратното - Кришна е бил Върховният Бог, явил се веднъж като Вишну. В началото на ХIХ век концепцията за поклонението на Кришна отново е възродена от индийските мислители Бхативинод Тахур и Шри Шримад Бхактисаидханта Сарасвати Госвами Махараджа. Един от последните техни ученици - Абхау Чаран Де, станал впоследствие философ в Университета в Калкута, специализирал Бхакти-йога и обучен от тях, поема мисията да внедри Кришна съзнанието в западния свят. По-късно той променя името си и става известен като Бхактиведант Прабхупада :rolleyes: - основател и създател на Иксон.

Защо ли Абхуй Чаран Де си променя името на Онзи дето Му Пада? :laughing5: Моето обяснение е че е поради нарушен хормонален баланс (не знам дали е докарал до педерастия). Но е напълно възможно от Хормонален баланса да е станал на ХомоАнален... :lol6: Особено като се има предвид перверзността на моралния кодекс на неговите последователи.

Truth Does Not Fear Investigation

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Съвсем го обърна на каруцарски политически дебелашки хуЙ-мор, Царю. :laughing5: Сега остана и да ме докладваш на аверчетата си, че съм бил някоя психо-болница. Публикувано изображение

Аз ти казвам, че не си коректен и си заблуден. С его фалшименто си. Като Люцката- иде от Луната в Овен, което създава на Слънцето в Лъв един ореол на грандомания.

Погледни си 8 дом, Браткиш. Никога не съм ги харесвал такива натоварени и населени Осми домове. Публикувано изображение

ПС: знаеш ли какъв е ефектът ти от кисненето в конспирационни форума в 'Екс-нета'?.. -Ефектът е да ме 'разнясяш', че съм в психо-клинка в Стара Загора и, че съм 'капан на КГБ'(твои 'снасяния' за мене зад гърба ми) Публикувано изображение А за тебе- озърташ се да не изкочи от дупката под мивката ти някой 'мишок-конспиратор', че ти отиде на кино бългАрйския ген... Публикувано изображение

Ако имаше малко разум щеше да си зададеш въпроса Конспирацията КОЙ я прави и С КАКВА ЦЕЛ.

Но ти нямаш.

Но аз ще ти обобщя все пак: Конспирацията я прават падналите духове лунно-сатурниански с цел да те задържат в грубо-матерно тяло, на Земята и в матерния космос. Постига се с интоксиканти, секс, клюпачка на корем особено месо и други отрови, и ментални спекулации на килограм. направи си сам сметката кое го имаш в доволни количества...и то без да ми даваш отчет- Духовността е за твой отчет пред Бога, като му дойде времето... :lol6:

Недей да "тропаш с краче" като разлигавено дете. Твоя учител дето му пада :laughing5: го разбрахме какъв е, а манггалоида Кришна е вече разконспириран - чернилка с рязана флейта-пиколо. Личните ти параноични (х)фантазии днес не ми са интересни. А за мегаломанията ти - разбираемо е - прихванал си я от Оня дето Му Пада :laughing5: постоянно.

Можем тук да дистутираме КонСпирацията на Иксон.

ДОКТРИНАТА НА ПОСЛЕДОВАТЕЛИТЕ НА КРИШНА води началото си от древното учение за Вишну. Вишнуизмът е вяра във Вишну като във Върховен Бог, който веднъж се е явил в образа на Кришна. Независимо от това през ХV век, когато Чайтания Махапрабху извежда от вярванията на индуистката секта Вишну доктрината за Кришна, той започва да проповядва обратното - Кришна е бил Върховният Бог, явил се веднъж като Вишну. В началото на ХIХ век концепцията за поклонението на Кришна отново е възродена от индийските мислители Бхативинод Тахур и Шри Шримад Бхактисаидханта Сарасвати Госвами Махараджа. Един от последните техни ученици - Абхау Чаран Де, станал впоследствие философ в Университета в Калкута, специализирал Бхакти-йога и обучен от тях, поема мисията да внедри Кришна съзнанието в западния свят. По-късно той променя името си и става известен като Бхактиведант Прабхупада - основател и създател на Иксон.

Защо ли Абхуй Чаран Де си променя името на Онзи дето Му Пада? :rolleyes: Моето обяснение е че е поради нарушен хормонален баланс (не знам дали е докарал до педерастия). Но е напълно възможно от Хормонален баланса да е станал на ХомоАнален... Особено като се има предвид перверзността на моралния кодекс на неговите последователи.

Truth Does Not Fear Investigation

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Съвсем го обърна на каруцарски политически дебелашки хуЙ-мор, Царю. :help wanted: Сега остана и да ме докладваш на аверчетата си, че съм бил някоя психо-болница.

Аз ти казвам, че не си коректен и си заблуден. С его фалшименто си. Като Люцката- иде от Луната в Овен, което създава на Слънцето в Лъв един ореол на грандомания.

Погледни си 8 дом, Браткиш. Никога не съм ги харесвал такива натоварени и населени Осми домове. ПС: знаеш ли какъв е ефектът ти от кисненето в конспирационни форума в 'Екс-нета'?.. -Ефектът е да ме 'разнясяш', че съм в психо-клинка в Стара Загора и, че съм 'капан на КГБ'(твои 'снасяния' за мене зад гърба ми) Публикувано изображение А за тебе- озърташ се да не изкочи от дупката под мивката ти някой 'мишок-конспиратор', че ти отиде на кино бългАрйския ген...

Ако имаше малко разум щеше да си зададеш въпроса Конспирацията КОЙ я прави и С КАКВА ЦЕЛ.

Но ти нямаш.

Но аз ще ти обобщя все пак: Конспирацията я прават падналите духове лунно-сатурниански с цел да те задържат в грубо-матерно тяло, на Земята и в матерния космос. Постига се с интоксиканти, секс, клюпачка на корем особено месо и други отрови, и ментални спекулации на килограм. направи си сам сметката кое го имаш в доволни количества...и то без да ми даваш отчет- Духовността е за твой отчет пред Бога, като му дойде времето... :laughing5:

От астрология разбираш толкова колкото прасе от кладенчева вода. Видяхме те и разбрахме колко разбираш, даже и хоби не може да ти бъде астрологията.

Не си ли бил? Сериозно? И откъде проф. пиповски знае за теб в Сега, след като там имаш 2 поста на кръст? И защо не си реагирал на писаното за теб? Цитирам:

А Пиппи го отрязаха по искане на Международната Демократична общественост.

Щото беше на път да задуши форума. Като плевел същи. И щото никой не може да се подиграва БАДЕЕВА с народа родил

сър Исак Нютън и хер Алберт Ейнстейн и Ариел Шарон! Сега стои в Стара Загора и драще по стените.

И вика подобно Императора Август- "Монитор-върнете ми достъпа до форума"-това вика пиппи

А Август бродел вечерно време в двореца и стенел- "Квинтилий Вар,върни ми легионите!"

Линка е тук

Да не говорим, че желязната ти логика, която имаше на времето днес е пълен въздух под налягане - фантазии на квадрат, които се опитваш да наложиш на събеседниците из форумите (заради което и те гонят непрекъснато от тях). Та - къде ти отида логиката - яко дим?

хнета ги разбрахме отдавна - разконспирирахме ги и приключихме с тях. Башка че ги и хванахме в фабрикации и лъжи в преводите. А присъствието на кученца (вързани на въже - да не се изгубят) като админи говори повече от красноречиво. Особено гаджетата на един от админите и нейната майка (които не съм виждал - пък и не ми трябва).

Мейла ти не отговаряше, страницата ти не се подържаше, Чоли (за себе си не искам да говоря, но и при мен се случиха някои "нещица") имаше проблеми с рязаните пластелинчета - въртяха му номера не само с нета - разпитваха го даже и в разузнаването - още води дела - не може да се оправи. И какво? Намерих в нета това:

ОФИЦИАЛНО ИЗЯВЛЕНИЕ

Моше Ицхак

Mon Sep 8 20:34:19 2003

ТЕЛ АВИВ

ОФИЦИАЛНО ИЗЯВЛЕНИЕ

СЛЕД ПРОУЧВАНЕ, ИЗРАЕЛСКОТО ПРАВИТЕЛСТВО УСТАНОВИ, ЧЕ ИЗРАЕЛСКИЯ НАРОД ИМА НОВИ ЖЕСТОКИ ВРАГОВЕ! ДОСКОРО ТОВА БЯХА ПАЛЕСТИНЦИТЕ НА ЯСЪР АРАФАТ, НО МНОГО ПО- ЖЕСТОКИ И ЗЛОВЕЩИ ОТ ТЯХ СА НОВИТЕ СМЪРТНИ ВРАГОВЕ НА ЕВРЕЙСКИЯ НАРОД - ЧОЛИ БОЛИ И ПИППИ!

С НИЩО НЕПРЕДИЗВИКАНИ, ТЕ СИПЕХА ХУЛИ И ЗАКАНИ СРЕЩУ МИРОЛЮБИВИЯ ЕВРЕЙСКИ НАРОД И СИ НАВЛЯКОХА СПРАВЕДЛИВОТО ВЪЗМУЩЕНИЕ И ЖЕЛАНИЕ ЗА СПРАВЕДЛИВА МЪСТ ОТ НАС - ЮДЕИТЕ!

НАВРЕМЕТО НИЕ УСПЯХМЕ ДА ИЗВАДИМ АЙХМАН ОТ АРЖЕНТИНА И ГО ОСЪДИХМЕ В ИЗРАЕЛ. ТАКА ЩЕ ПОСТЪПИМ И СЪС ЧОЛИ БОЛИ И ПИППИ.

ДВЕ БРИГАДИ КОМАНДОСИ ТРЪГВАТ СЪС НАЙ- СВЕТА И СПРАВЕДЛИВА МИСИЯ. ТЕ ЩЕ ОТКРИЯТ ТЕЗИ НЕЩАСТНИЦИ И ЩЕ ГИ ПРЕДСТАВЯТ ПРЕД ЕВРЕЙСКОТО ПРАВОСЪДИЕ! ПИППИ СЕ КРИЕ ЗАД РАЗНИ ГУНИ, НО ЩЕ ГО ( Я ) НАПРАВИМ НА МУНА! ВСЕКИ, КОЙТО СЕ ГАВРИ СЪС НАС БОГОИЗБРАНИЯ НАРОД ГО ОЧАКВА НАЙ – СУРОВО ВЪЗМЕЗДИЕ!

КОЙТО ИМА НЯКАКВИ ДАННИ ЗА ПРЕСТЪПНИКА ПИППИ, МОЛЯ ДА НИ СЪОБЩИ СРЕЩУ ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ МЕСТОНАХОДИЩЕТО НА ПИППИ!

ЧОЛИ БОЛИ ВЕЧЕ ЗНАЕМ КЪДЕ ДА НАМЕРИМ!

СУРОВО, НО СПРАВЕДЛИВО ВЪЗМЕЗДИЕ ОЧАКВА ВСЕКИ ДРУГ КОЙТО НЕПРЕДИЗВИКАНО НАПАДА И ХУЛИ ЕВРЕЙСКИЯ НАРОД!

Що мейли получих от 2004-2005 насам - не ти е работа. Естествено много лъжливо инфо също, но и хора, които лично те познават ми писаха. Отделно е въпроса кое вярвам и кое не. Имаше и истинска информация.

А ти нито веднъж не опроверга нито буква от това. Нито каза какво е било и ставало с теб през всичките тези години. От какво се боеше Пип?

Този Пиппи, когото помня беше много стабилен психически, пълен с хумор и интелект.

Този Пип в момента с когото сме събеседници в този форум е лабилен психически, с черна и неинтересна пародия на хумор, а интелекта му е сведен до средностатистически кришнаист, който непрекъснато влиза в лични нападки, нямащи нищо общо с обсъжданата тема. Аз по принцип съм широко скроен човек и не обръщам внимание на тези нападки, нито на мегаломанията проявена от някои от форумците, но просто не мога да го подмина като факт. Не мога и да подмина факта, че от нета изчезнаха много мои приятели - точно след 2002 година. И то не само в българския интернет. Бяха затворени сайтове като memes.org, които като домейни после бяха купени от други и направени сайтове за дизинформация. От "старите кучета" останахме малко, но се знаем от толкова много години, във затворени за чужди очички и лапички форуми си хортуваме (login and pass), нови членове не приемаме, нито имаме такова намерение в близко бъдеще. Но това ти нямаше откъде да го знаеш - не сме се срещали из ингилизките форуми с теб.

КГБ не съществува в същият си вид. Казвал съм за ГРУ - приятелят на твоята "приятелка" е точно, ама точно протеженце и информатор. Опита се да ме "зариби" с помоща на няколко политолози от Филибето. От старата conspiracycentral днес е само една сянка - с "брояч" на IPтата.

Изглежда не са ти позволили да знаеш и помниш точно "Кой" ти отвори очите за юдейската масоно-ционистка КонСпирация. Дано да си го припомниш някой ден. Дано и Ценов си припомни някои нещица за самия себе си.

Редактирано от Цар Кару І (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Личи си, че си познавач на таблата, Царю. При мен, зарчетата трябва да са от най-дребните, таблата отвътре да е дървена и колкото по-голяма, толкова по-добре. По-големите зарове (като тези на Запад) и употребата на чашки пречат на "ЧИ" - енергията. Игрането за пари също пречи и от хазарта бягам, защото там Факторът "Х" има силно чувство за хумор.

За конспирациите:

Четох някъде изчисления, че към 2060 година африканците (демек - негрите) ще са около 27% от световното население. Бялата раса само около 9%, това за сравнение. Като се има предвид СПИН-а къде се появява и разпространява - много странно съвпадение, не мислиш ли?

;)

. Този "майсторлък" мога да го определя като нещо като медитация. И до сега със заровете мога да правя каквото си ща - тръскам ги в ръката си (никаква измама няма) (може и в чаша), питам те точно каква комбинация от числа искаш, хвърлям ги - и се получава. Не знам как да го сложа в думи. Нещо като вътрешно желание да стане. Може и да се нарече магия. Обърквам се като искам да го опиша - не зная. А иначе в таблата са няколко елементарни комбинации, липсва даже и сложна стратегия - всичко зависи от зара и силата, която имаш над него. Никога и никъде не съм играл за пари - никога. Само за удоволствие. Хазарта нито ме привлича, нито ми е интересен. А за този турнир - Ще ми бъде интересно ако не да участвам то поне да го наблюдавам. Сигурно пада много емоция там... ;)

Редактирано от Assett (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Личи си, че си познавач на таблата, Царю. При мен, зарчетата трябва да са от най-дребните, таблата отвътре да е дървена и колкото по-голяма, толкова по-добре. По-големите зарове (като тези на Запад) и употребата на чашки пречат на "ЧИ" - енергията. Игрането за пари също пречи и от хазарта бягам, защото там Факторът "Х" има силно чувство за хумор.

За конспирациите:

Четох някъде изчисления, че към 2060 година африканците (демек - негрите) ще са около 27% от световното население. Бялата раса само около 9%, това за сравнение. Като се има предвид СПИН-а къде се появява и разпространява - много странно съвпадение, не мислиш ли?

;)

:) Аха, имам табла на повече от 100 години - наследство от дядо ми е. Зарчетата са много мънички, слонова кост, пуловете също - реликва. На гюлбарата като ми се падне 1:1 не ги мисля особено - просто взимам пуловете от моята страна, слагам ги на другата и казвам на този, с когото играя (не ми е противник, но и партньор не може да се нарече) - смятай. Имам усещането за някакво особено задоволство когато съм едно със заровете, трудно е да се сложи в думи. Не е и щастие - то се изразява по друг начин, пък и постоянно съм си щастлив - усмивката много рядко слиза от лицето ми. Не знам как да го кажа. Баща ми (покойник) побесняваше когато играехме табла заедно (а той яко я играеше) - казваше: Ама то така не бива - да си хвърляш невъзможни комбинации със заровете. Публикувано изображение (нещо от сорта - 3 поредни дюшеша). За сметка на това пък той беше непобедим на Шах - невероятна аналитична и комбинативна мисъл имаше (бил е републикански вице шампион по шах като млад). На него анализа му беше в кръвта, със цифрите и техните комбинации беше Цар (което въобще не е за учудване - Телец - 24 май), но пък интуицията му беше равна на нула, скаран с музиката до толкова, че когато запееше (много рядко) нещо - и ми се разтройваше пианото... ;) Все пак различаваше звук на пиано от цигулка де - не беше чак до там със запушени уши. (Много ми липсва, особено на някои моменти. Последните няколко инкарнации с него сме били винаги заедно - прекрасна душа)

За негрите и белите. Повечето от днешните чернилки са маймуноиди - животински инкарнации в човешки тела. Един критерий за разпознаване на тези животински инкарнации (в човешки тела) е бръснатите кратуни - мутроиди, комуноиди и прочие тибетски извращения. Истинските Човеци на земята не са нито с бръснати глави (или като парт. секретари ошкумбани), имат съвест, човеколюбиви са, състрадателни, не за безродници и сектанти. Останалите за животни - без значение за цвета на кожата. От приятел (от Южна Африка) знам начина за разпространението на Спина - негрите се сношават не само с маймуни, но "изчукват" всичко де що мърда. Без майтап. Спина се разпространява на юг към Южна Африка от тираджиите, които пътуват към южноафриканските пристанища. За % на болни от Спин в Южна Африка официална информация за сега няма, но се говорят цифри от рода 97% болни - всички до един чернилки. За негрите най-големия деликатес е маймунска глава опечена на жар (това пък го знам от много добър мой приятел от Кения - Джони - един от най-добрите музиканти когото познавам) - какво да говорим повече... Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

;) Аха, имам табла на повече от 100 години - наследство от дядо ми е. Зарчетата са много мънички, слонова кост, пуловете също - реликва. На гюлбарата като ми се падне 1:1 не ги мисля особено - просто взимам пуловете от моята страна, слагам ги на другата и казвам на този, с когото играя (не ми е противник, но и партньор не може да се нарече) - смятай.

Публикувано изображение

След това изказване просто си просиш гелето ;)

На каквото си поискаш -на табла, гюлбара, тапа, челеби, двойна тапа - на каквото искаш - все ще те дъня кат шкембе у дувар.

Самохвалко - бил пренасял пуловете и другият да си броял.

Бой си просиш, момченце, бой и яко скубане под мишниците Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

След това изказване просто си просиш гелето :lol6:

На каквото си поискаш -на табла, гюлбара, тапа, челеби, двойна тапа - на каквото искаш - все ще те дъня кат шкембе у дувар.

Самохвалко - бил пренасял пуловете и другият да си броял.

Бой си просиш, момченце, бой и яко скубане под мишниците Публикувано изображение

Публикувано изображение И арменска табла браткиш Трихо. Вземи си достатъчно превързочни матРИали - щото ще са ти необходими :ass: И една линейка - да те чака за първа животоспасяваща помощ... :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Публикувано изображение И арменска табла браткиш Трихо. Вземи си достатъчно превързочни матРИали - щото ще са ти необходими :ass: И една линейка - да те чака за първа животоспасяваща помощ... :P

Ей - даже ще ти давам ти да хвърляш заровете вместо мен - чираците така правят - да се учат на ум и разум.Аз само ще казвам както да се пада.

като за начало - може да си сложиш таблата под възглавница и да спиш върху нея - може и някоя манна нежюбесна да се отзове в главата ти.

Или да седнеш в поза лотус, и да викаш "Харе Трихо, харе, Харе" в захлас Публикувано изображение

p.s.коя игра имаш предвид под "арменска" ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ей - даже ще ти давам ти да хвърляш заровете вместо мен - чираците така правят - да се учат на ум и разум.Аз само ще казвам както да се пада.

като за начало - може да си сложиш таблата под възглавница и да спиш върху нея - може и някоя манна нежюбесна да се отзове в главата ти.

Или да седнеш в поза лотус, и да викаш "Харе Трихо, харе, Харе" в захлас Публикувано изображение

p.s.коя игра имаш предвид под "арменска" ?

Публикувано изображение Щом ме питаш значи не знаеш, а пък "курсове по табла" не организирам. :baby: А пък тези лафове аз съм ги измислил навремето...

А лафа за дувара си е стар филибарски лаф - хехе, густо майна

(абе ногу мингиян у Филибето бе - отиде си прекрасния град, пък главната на нищо не мяза - грозотия страшна.)

Редактирано от Цар Кару І (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Публикувано изображение Щом ме питаш значи не знаеш, а пък "курсове по табла" не организирам. :baby: А пък тези лафове аз съм ги измислил навремето...

А лафа за дувара си е стар филибарски лаф - хехе, густо майна

(абе ногу мингиян у Филибето бе - отида си прекрасния град, пък главната на нищо не мяза - грозотия страшна.)

Там съм раждан, ако искаш да знаеш :speak:

Измисли си ти - сиренето "дунавия" и как се дои коза си измислил Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Така нареченият "свински" грип не е свински, а човешки и не се предава чрез консумация на свинско месо, а по въздушно-капков път, така че застрашени са не само месоядните хора, а всички, дори и вегетата, щото и те дишат въздух. :):)Публикувано изображениеПубликувано изображение

Това е акция на Илюминати, Люцканата. :)Публикувано изображение

Не знам дали ще има овчи грип, тъй като макара и насочен срещу братята мюсли, то ще има 'страничен ефект' и върху богоизбраните яхуди, и ще си вкарат автогол, ма той все е гол де.. Публикувано изображение

Абрахамците не ядели сфинкско, тъй като праЗчо бил 'нечисто животно' и за тях 'чиста храна' е 'чисто животно' Публикувано изображение За това Алф от мелемек обичаше котки, тъй като котките са чисти животни и се чистят нон-стоп. Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако това нещо е биологично оръжие...............бих казала само едно - тези хора са тотално изперкали. Никой нормален учен според мен не би си позволил да престъпи границите..............Какво целят с това?

Питай ги?.. Публикувано изображение... Не знаеш Илюминати какво целят ли?.. Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това е акция на Илюминати, Люцканата. :ph34r:Публикувано изображение

Не знам дали ще има овчи грип, тъй като макара и насочен срещу братята мюсли, то ще има 'страничен ефект' и върху богоизбраните яхуди, и ще си вкарат автогол, ма той все е гол де.. Публикувано изображение

Абрахамците не ядели сфинкско, тъй като праЗчо бил 'нечисто животно' и за тях 'чиста храна' е 'чисто животно' Публикувано изображение За това Алф от мелемек обичаше котки, тъй като котките са чисти животни и се чистят нон-стоп. Публикувано изображение

Публикувано изображение

Е, то по тая логика за китайците ще има кучешки грип, за италианците - жабежки, за мъжете магарешки, а жените - змийски или кокоши, примерно, ахахахаааа. Айде, сътворихме нова медицина, хахахаа. Публикувано изображение:eek:Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Е, то по тая логика за китайците ще има кучешки грип, за италианците - жабежки, за мъжете магарешки, а жените - змийски или кокоши, примерно, ахахахаааа. Айде, сътворихме нова медицина, хахахаа. Публикувано изображение:PПубликувано изображение

Не, смени логиката! Логиката е следната- Илюминати правят акции със символка. Целият илюминизъм е древна символки, само, че с изопачено значение. :clap:Публикувано изображение

Илюминати са и италианци. Не се опитвай да пунтираш илюминати с тяхното изопачение с логиката. Ха, сега имай в пред вид, че илюминати са и италианци(всъщност са хазари,които са се смесили с европейските кралски фамилии, чиито корени са в Римските империи- т.нар. няколко броя 'Райх', вкл. и този на Адолф Шиклгрубер де Ротшилд, който, уж се 'борил срещу евреите', а бил 'ариец' ) :eek::huh: и си помисли дали илюминати ще пуснат 'жабешки грип', имай в пред вид за символизма на илюминати?..

Бе, Люцка, все още те имам за средно-ителигентна, щото четеш и се вреш тук-таме... не ти изисквам да познаваш ВЕДА и Кришна, щото там нещата са 'висш пилотаж'...но е близко до ума, че Илюминати боравят със символизъм, който ползват переверзно, в стил 'Коза-Ностра' при разни публични диверсии... Публикувано изображение

Една от тези диверсии е и пускането в публичното пространство на този свински грип...ТОЙ ИМА СИМВОЛИЗЪМ.! ;)

Айде, сътворихме нова медицина, хахахаа. Публикувано изображение:PПубликувано изображение

Аз ли сътрорявам 'нови медицини' и нови 'медитационни практики'?.. :yanim:

Не знам, кой сътворява НОВИ медиани, но питай д-р Атнас Гълъбов за символа на Змията в Илюминатската МЕДицина, дето я виждаш на всяка 'Фармация'?.. :bye1:

Той ще ти отговори- "ОРОБОРУС", нага, която е 'затворила цикъла', на ингилизки се казва "Self-Sufficient".

Публикувано изображение

Искаш ли да ти публикувам един постинг от 1999-та, когато с д-р Гълъбов(ник- 'Дивата Котка'), на персонаж, който живее в САЩ и се изказва за илюминатската медицина и здравна система там, в САЩ-гнездото на Илюминати?.. Публикувано изображение

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ехеей, Ура, Ура! Къде отиде от един вирус, та чак и пак при илюминати, бе чедо мамино.

Е, не точно уроборусът, а кадуцеят е вплетен в символа на фармацевтичната змия с чашата, но ако питаш мен, то е един и същи символ.

И аз те мисля още за що годе интелигентен, а като такъв би трябвало да знаеш, че Космическият Змей Уроборус се чете и произнася още по-правилно Ауроборус от гръцки език и има етимологична и символно-същностна тясна връзка с думи като Аеру-Ра, аура, ауреол - преминало в сегашното ореол, химическият елемент злато - аурум (гностиците знаят защо... като в онази реклама за мъжете и бирата ;) ), аурора, аер ако щеш, даже и с аурикула... И с твоя ник U. Ra даже. :)Публикувано изображение

А знаеш ли, че в още по-стари времена ауроборусът се е изобразявал не като двуизмерно изображение на змия захапала опашката си в кръг, а като осмица - своего рода спираловидност - вечното движение отгоре надолу и отдолу нагоре в едно - двата свята на гностиците кенома и плерома в един, доброто и злото не в битка, а в единство, смъртта и живота в едно непрекъсващо цяло. С една дума вечността.

От там идва и Кадуцеят на Хермес, който той наследява от Аполон - с двете змии, увити около пръчката, която завършва с криле на върха и символизира посредничеството между небесното знание и земното изцеление (Хермес е бил посредникът между боговете и хората), от там и змията на фармацевтите и медиците (този жезъл съм държала, когато съм се клела). Дори кадуцеят е също взаимстван от още по-древните времена, където жезълът символизира Ашватха или Бодхи Друма, Дървото на живота, което израства и възхожда подобно нова Манвантара (космически цикъл) из двете крила на Лебеда Хамса (или Калаханса, Птица във и извън времето и пространството). Двете преплетени змии символизират Духа и Материята, Вечната Същност и Илюзията, и техните опашки се съединяват на земята, която е проявената Вселена, в една, което символизира великата илюзия на този свят. Преплетените змии образуват числото 8 (отново стигаме до това число), вихрово завити в спирала, което от своя страна показва връзката между двата свята – материалния и духовния, преходът от Непроявеното към Проявеното, както и безконечната смяна на Маха Манвантара и Маха Пралая, Денят и Нощта на Брама, вселенските цикли, сменящи се през определен брой години. Затова и точно на Нова година се сурвакаме със сурвакница за здраве - абсолютен кадуцей! Хм, виж как сурвакницата страшно прилича не само на кадуцей, но и на астрологичния знак на Меркурий (Хермес) - Публикувано изображение

Публикувано изображение - сравни тук: http://www.ivanstamenov.com/files/milosh-surv.pdf

Сега, не изключвам илюминати да извращават значението на тези древни символи, не съм спец по илюминизъм, там ти по ги разбираш нещата. :P;)Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абе човек, ти чуваш ли се какво говориш?Все едно според теб дадена група хора няма право да живее! Кой си ти, че да казваш кой има право да живее и кой не? Не постаяй хората в категории, ако обичаш! И преди да ми отовориш, ще те попитам нещо - това, че съм с увреждания прави ли ме излишна? Само заради уврежданията ми?

НЕ СМ В НАЦИСТКА ГЕРМАНИЯ! НЕ КАТЕГОРИЗИРАЙТЕ ХОРАТА, ТОВА Е ПРЕСТЪПНО! :beat::yanim:

Той духовно е заедно с осеменителните и унищожителните програми на 'свободните наги' с различните политически '-изми'.. Публикувано изображение

Това е смисълът от символиката на хексаграмата, като символ, който ни най-малко е 'еврейски' символ! :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Soviet Soldier
        Здравейте! Забелязвам че в последно време силно зачестиха боклуците продавани в България ,които често могат да бъдат и опасни. 2010 правих ремонт на банята ,купих шкаф с огледало и халогенни лампи. Вече няколко пъти имам проблем с тях ,по-конкретно с трансформаторът. От начало мислех , че проблемът се дължи на овлажняване ,защото един от проводниците няколко пъти изгаря напълно и се откъсва от клемата. Зимата го оправях последно ,преди седмица пак спря да работи. Чак сега забелязах с огромна изненада ,че проводниците излизащи от въпросния трансформатор не са медни ,а са от желязо. Появява се корозия между тях и клемата ,започва да грее и прегаря. В резултат на това полимерния капак е леко стопен. 
        Смених проблемния проводник и клемата с нови по-масивни, и промазах с поялна паста гнездата на клемата ,за да не попада влага там. Дано този път издържи по-дълго. 

Възмутен съм ,как е възможно да пестят, дори от медните проводници?!? За първи път виждам подобна престъпна глупост ,която може да доведе до пожар. Как е възможно на нашия пазар ,да се продават такива боклуци и контролът да е на практика нулев? 

Преди време имах подобен проблем с бойлер "ЕлДом" ,който също бе закупен 2010. При него проводниците бяха медни ,но бяха твърде тънки за 3kw нагревател и по същия начин ,един бе изгорял и разтопил полимерния капак. Това на практика са пожароопасни продукти ,икономиите при тях могат да костват нечие жилище ,дори живот. 

• от Асан
        Решил да закупя поялник станция с горещ въздух.Ще се използва главно за запояване и разпояване на  SMD, QFP, PLCC елементи.Мога да отделя до 160 лева.Какво бихте ми препоръчали ?
        Благодаря предварително
      • от Aliya
          Тероризмът винаги е бил и си остава рожба на претендентите за световна власт и хегемония - ционистите с претенции за глобализъм.
        Те създадоха измислената заплаха, наречена ислямизъм, те създадоха Ал-Каида, те финансират ислямистите - джихадисти: чеченци, албанци, турци, които съсипаха Сирия, а преди това Ирак и Либия, те се опитват да дестабилизират Русия с ислямистки атентати, те взривиха своите в Сарафово.
        Те са тези, които в момента водят Третата световна война с "модерните" средства на изфабрикувания от тях тероризъм: ислямистки, протестно-окупационно "демократичен", добре подкрепен с войната на информационната инсинуация.

Някои хора за пари на какво ли не са способни!... включително и на собственото си унищожение...

Религиозните чувства са дълбоко лични преживявания, те са свещена и съвсем интимно лична територия на всеки човек. Те са най-яркият принцип на свободата на личността.
        Този, който настройва с умели атентати, медийни канонади и създаване на терористична демокрация християните срещу мюсюлманите бърка в душите на тези хора, обижда същността им на свободни хора - свободни да мислят и чувстват според сърцата си.

А нашият народ има една мъдра приказка - когато двама се бият, третият печели! Когато Юда изправи Мохамед срещу Исус, Юда ще стои отстрани с журналситически тефтер в ръка, за да брои падналите и да насъсква живите; и ще размаха политическия пръст на осъждането и заклеймяването, за да може редом до Исус и Мохамед да окачи на кръста.
        Най-накрая, разбира се, Юда и Бог ще заклейми, за да може Мамона безнаказано да вилнее и да обира чуждото.
        Светът е сцена на пошла театрална постановка, безвкусна и блудкава, в стила на последните Холивудски напъни.
        Няма по-големи терористи от политиците, независимо дали са настоящи или бивши.
        И именно политиците са тези, които създадоха тероризма и измислиха така наречения "радикален ислям". Самото название "радикален ислям" е противоречие на термините - ислям означава смирение пред Бога, а не бунтове, кървави пролетни революции и майдани!
        Политически проект е Ислямизмът, а той няма нищо общо с Исляма. Както Инквизицията нямаше нищо общо с Християнството!
        Ислямизмът не е Ислямът.
        Ислямизмът доказано е политически проект на ЦРУ и МОСАД, не без участието и на нашето ГЕРБ с Николай Младенов начело, който събираше ислямистите джихадисти на конференции у нас.
        За Ислямизма е необходимо да си шизофреник като Ахмед Муса или глупак като тези от махалата му, които са го последвали за някой и друг петродолар.
        Ето защо в ислямистките кървави групи, които колят навсякъде по света, членуват католици, юдеи талмудисти и всякаква измет с перверзни наклонности към агресия.
        Мохамед като пророк на Исляма е свел до знанието на хората Божията воля, която му е била предадена в моменти на вдъхновение. Това, че Мохамед е водил войни по време на своя житейски път, за разлика от Исус, който е бил разпънат на кръст, само защото е проповядвал за Бога в продължение на 3 години - е разликата между личностите Мохамед и Исус. Мохамед не се е съгласил да падне жертва на евреите въпреки опитите им да го убият и отровят, а е решил да създаде своя армия за отбрана. Да съдиш от разстоянието на 1500 години човек като Мохамед, живял в пустинята при съвсем различни от днешните житейски обстоятелства, сред жестоки и войнствени порядки, говори за липсата на усет към историята!
        Исус е Исус и Мохамед е Мохамед - всеки един от тях е уникален по своему, но и двамата говорят и проповядват Бога. Днес обаче Бога е заритан на дъното на историята ни, а духовниците ни осмивани от политическата ни днешна власт под съпровода на продажните ни медии.
        - http://aliya.blog.bg/novini/2013/02/27/prodavat-se-mamo-belite-manastiri.1058823
        - http://aliya.blog.bg/novini/2015/01/08/nedosegaemite-2-poslanieto-na-sharli-ebdo.1328929
      • от ettyz
        Здравейте, мъжът ми периодично решава да ми блокира сайтовете за групово пазаруване и го прави. Обаче, за мене, те са като за него новините, просто се изнервям ако не ги разгледам. Прочетох това онова в нета за блокиране на сайтове, но във file hosts, нищо не е писал; от родителския контрол не знам как да се отблокира, изобщо си нямам идея какво да направя. Моля помогнете ми!
      • от Aliya
        Заради публикуване на антисемитски карикатури главният редактор на Шарли Ебдо и негови талантливи колеги бяха показно разстреляни в нарочна акция, от ислямисти, платени както винаги от ционисти да им вършат мръсната работа. След това изданието бе подменено да обслужва ционистките глобализаторски мераци, като бе използвано хорското съчувствие за трамплин на новата издателска политика.
        Самото издание днес обаче няма нито съчувствие, нито морал - та то се ръководи от убийците на редакторите му! За това издателство днес Рамзан Кадиров каза, че те са по-лоши от животните и са се превърнали в некрофили, които злорадстват над още неизстиналите гробове на жертвите от самолетната катастрофа на руския лайнер, разбил се над Синайския полуостров неотдавна. - https://www.kaldata.com/forums/blogs/entry/11637-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%BE%D1%80%D1%8A%D0%B6%D0%B8%D0%B5-%D0%B7%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8-%D1%85%D0%B5%D0%BB%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D1%81-hellads/
        Откакто Световното задкулисие изобрети социалния инженеринг чрез средствата за масова информация и изопачаване на човешката история, то се зае да изопачава и човешкото същество като такова.
        За целта най-напред посяга на човешката духовност и религиите, като организира колосален световен сблъсък между двете основни религии Християнството и Исляма в угода на Третата религия Юдаизма!
        Да сте чули за масови екзекуции на евреи, извършени от джихадистите терористи в Ислямска държава или Ал - Каида!? И защо Ислямска държава никога не нападна Израел, но за сметка на това изпраща своите бойци на лечение в Израелските клиники! Докато в същото време се организират шоу изпълнения със зверски убийства на християни европейци, с които е пълен Интернет...
        Името на Ал-Багдади, ръководителят на Ислямска държава, е Симон Елиот - евреин. Той доказано е агент на Мосад!
        Френски доклад по темата: http://www.veteranstoday.com/…/french-report-isil-leader-m…/
        Както е агент на Мосад, внедрен в Хизбулла и организаторът на атентата в Сарафово! - https://frognews.bg/…/SUPER-SENZATSIIA!-Agent-na-Mosad-vned…

Доказателствата за организирането на всички терористични актове по света от Мосад са очевадни! Да почнем от 11 септември и да свършим със Сарафово и Цветан Цветанов...
        - http://aanirfan.blogspot.co.uk/2015/01/mossad-attacks-paris.html
        Политически и под закрилата лично на Обама (нека да си спомним неговото поздравително писмо до премиера Б.Борисов, в което Обама дебело подчертава, колко важно е за него пришълците в България да бъдат приети с отворени обятия! - http://obshtestvo.net/%D0%BE%D0%B1%D0%B0%D0%BC%D0%B0-%D0%B…/) се организират огромни човешки преселения, но на специално подбрани хора - фанатизирани, специално обучени главорези и техните семейства, които под сигнал да предизвикат хаос и изтребление на европейците. Като преди това са подпалили света от всички краища чрез Арабски и цветни революции и майдани (http://aliya.blog.bg/…/…/30/terorizmyt-na-globalizma.1223562), чрез нечуван геноцид над Палестинския, Иракския, Сирийския народи! - http://aliya.blog.bg/…/decata-na-palestina-i-smyrtta.1022030
        Останалото е лесно - Нов световен ред и железен американски ботуш, който европейците да бъдат принудени да приемат като "защитник"!
        Междувременно максимален брой хора ще бъдат изтребени за радост на Бил Гейтс §сие и няма да има нужда да се харчат пари за ваксини, ебола, гей активизъм и прочие.

Може би именно това е искал да ни каже Шарли Ебдо преди опита да бъде накаран да замлъкне завинаги!
        - Заглавие на Снимката на Чарли Ебдо (Бог да успокои душата на убитите!): - Недосегаемите 2

Религията няма нищо общо нито с джихадизма, нито с инквизицията. Тези са политически движения, обилно полети финансово от световното задкулисие.

Френската революция беше изцяло светска, но уби не по/малко хора.

- https://www.kaldata.com/forums/blog/1328/entry-9354-конструкцията-на-антихриста/...

Религията не е тълкование, тълкованията са от ума и се наричат теории и концепции. Религията е духовността на човека и негова същност. Защото човек е чедо на Бога. Смятате ли, че децата тълкуват родителите си!? ... или просто ги обичат!
        Не, вярата няма нищо общо с религията. Вярата означава, че не знаеш и затова си принуден да вярваш, да следваш медиите, институциите, изобщо другите, защото ти сам не знаеш Бог. Религията е да знаеш Бог, сърцето ти да Го е познало. А такъв човек е истинският човек на религията - този човек никога няма да убие Божия твар, нито да замени живота за пари и илюзорни придобивки!

Слава на Смелия човешки дух на творците, които не се предадоха на дявола! Дай Боже такива хора и на България!

Официалната информация е, че са избили убийците .. Бих се учудила, ако имаше оставени живи Тогава току виж журналистите ги начоколили и нещо се подразбрало...
        Ционистките подпалвачи на войни, революции и майдани си въобразяват, че могат да накарат Истината да замълчи! Професионалните убийци на Мосад на финала на този Холивудски кървав екшън разиграха театро, достойно за големия филмов екран, защото този път историята много се размириса - като онази с лъжливото овчарче ...
        Те никога не са се свенили да избиват и свои, стига от това да спечелят финансиране от Американския конгрес, като при случая със Сарафово и гласуваната им веднага след това военна помощ.
        Или като в случая с взривените кули близнаци в Ню Йорк, от които предварително бяха извели евреите бизнесмени, ... в по-голямата им част.. а след това се започна един терор и едни полицейски проверки в цяла Америка, та до днес, че и деца бяха застреляни от упор от полицаите, ей тъй на, за добър ден...
        И във всички тези сходни по почерка си атентати се мотаеха едни лични карти, изтървани под път и над път, и от самолет, и в кола забравени, от иначе професионалните и хладнокръвни убийци на невъоръжени хора!
        Те дори вече не се стараят толкова, за да Ви излъжат... Отдавна политическата власт е в техните ръце...
        Сега им остана единствено да Ви убиват - нагло, арогантно, показно и наказателно!

Защото мъртвите мълчат завинаги... като карикатуристите от Шарли Ебдо...
        Само техните усмивки останаха... да ни будят.

"Аз паднах. Друг ще ме смени и...
        толкоз.
        Какво тук значи някаква си личност?!

Разстрел, и след разстрела – червеи.
        Това е толкоз просто и логично.
        Но в бурята ще бъдем пак със тебе,
        народе мой, защото те обичахме!" (Никола Вапцаров)
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение