Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Не знам как да запиша лентова касета на Dell PowerVault 100Т

Препоръчан отговор

Здравейте имам следния проблем имам закачен на компютъра Dell PowerVault 100T Dat 72 с Windows server 2003 съм си качил устроиството работи с магнитни ленти до сега не съм се занимавал с тях и рещих да опитам инсталирах type driverite и го разпозна всичко е наред в divace maneger си го вижда но като отворя My computer не го виждам виждам си флопито двд то но това устроиство го няма слагах му касетки почва да си мига свети но не индикира нещо ....Моля ви за помощ някои знае ли как да записвам на него и как да го видя .....просто не съм се занимавал с магнитни ленти а нищо не успях да намеря за него и начина му на работа ....

Благодаря ви предварително на всички надявам се да намерим решение на това...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лентовото устройство не се вижда като диск, защото това не е блоково, а символно устройство. Използвайки програми за архивиране би трябвало да го видиш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване