Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

dragoveli

Избор между два лаптопа

Препоръчан отговор

Здравеите,раздвоен съм междуhttp://www.ardes.bg/blog/category/acer/ и http://ardes.bg/laptop/laptop/9351 моля даите вашето мнение конкретно за тези двата защото не мога да реша.Според вас от къде е за препоръчване да се купи единия и от къде другия.Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На линка със Асер а аз виждам 2 лаптопа,за кой става дума ,а иначе асуса е сносна машинка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виждал съм три модела на АСУС и трите бяха много добре изработени, откъм качество на шасито. За Ацер мога да кажа точно обратното :P Сигурно скъпите модели са качествено изработени, но евтините определено не ми харесаха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Виждал съм три модела на АСУС и трите бяха много добре изработени, откъм качество на шасито. За Ацер мога да кажа точно обратното :P Сигурно скъпите модели са качествено изработени, но евтините определено не ми харесаха.

Старите Gemstone на Acer отдавна са отживелица, така че качеството определено е подобрено

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопите са горе-долу еднакви, само дето хард диска на Acer-a е по -олям, но това не е кой знае какво. В този случай аз бих избрал ASUS-a - братовчедка ми има такъв, постоянно го изпуска и прочие и нищо му няма, дори драскотина - много добър корпус. Все пак избора е твой. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взимаи ASUSA ,но мисля че този модел го няма в момента на пазара.Серията М51VR на ASUS са с добра изработка и според мен в този ценови клас са най-добри.Ако не намериш този модел вземи този http://www.mostbg.com/most/Item.aspx?itemid=39466 ако му добавиш 2 gb рам става доста добра машинка.При ASUS можеш да добавиш рам и не пада гаранциятя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който ти е по на сърце, него вземи, лаптопите почти нямат разлики, освен производителите(и логично гаранцията) и дизайна.

Лаптопите са горе-долу еднакви, само дето хард диска на Acer-a е по -олям, но това не е кой знае какво. В този случай аз бих избрал ASUS-a - братовчедка ми има такъв, постоянно го изпуска и прочие и нищо му няма, дори драскотина - много добър корпус. Все пак избора е твой. :speak:

Ако имаш предвид сестрата, не тя го мята, а бащата(сестрата само го смъмря, ама човека не е свикнал да борави с техника, кво да се прави ohmy.gif )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите!Бихте ли ми казали кои са вносителите на ASUS иAcer и за предпочитане ли е да се пазарува директно от тях или няма значение,имам предвид евентуални проблеми и гаранционен сервиз?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Благодаря на всички за отговорите!Бихте ли ми казали кои са вносителите на ASUS иAcer и за предпочитане ли е да се пазарува директно от тях или няма значение,имам предвид евентуални проблеми и гаранционен сервиз?

А ти държиш ли на чисто нов лаптоп? Щото аз си харесах един ремаркетиран на HP ;) Мога ти кажа че марката си е марка. Виж тука:

http://shop.ilink.bg/%D0%A5%D0%B0%D1%80%D0...%D0%BD/~1jf6ku/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ASUS ги внасят под МОСТa, а ACER ги внася Солитрон. Първите работят с крайни клиенти, вторите - не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...