Премини към съдържанието
war1racebg

gsm КАК да блокирам номер?

Препоръчан отговор

Напоследак ми званят и ме ебават . Та исках да питам дали някак мога да им блокирам номерата за да спрат този ТЕРОР .

На глобол сам

ето това мие тела http://new-tech.bg/gsm-telefon-sim-karti-t...h626-p-333.html

Редактирано от war1racebg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаха, смях .. За блокиране на определени номера от самият оператор нз, но всеки телефон има опцията за избор дали да приемаш входящи повиквания от всички или само от хора в листата ти. Та ако пуснеш второто, всеки който е извън листата ти, като се обади му дава тон заето и го изключва. Та това е единият вариант според мен. Другият е да разбереш кои са тия, дето те "ебават" и у Пирогов :) ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вземи назаем от някого някакъв Sony Ericsson за ден-два, те всичките имат тая функция, дори по-старите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може поне групи да създаваш, направи една "Досадници" или както искаш си я именувай. Добавяш там желаните номера и задаваш да ти звънят всички останали, без тази група.

пп. Не знам обаче защо реши, че мобилния ти телефон е "Друга битова техника".

Редактирано от Censored (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
вземи назаем от някого някакъв Sony Ericsson за ден-два, те всичките имат тая функция, дори по-старите

Не всички имат . Дори и някои по-нови модели нямат .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обади се на оператора ти със жалба за обезпокоителни повиквания. Дори и да си крият номерата, ще има решение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

vivatel_btc_hater абсолюно всички сони-ериксон имат функция избирателно повикване, просто ти не можеш да си я намериш :)

а със жалба в оператора няма да стане нищо - ще те препратят към полицията там да си пуснеш

Редактирано от didovm (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.