Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем: Компютъра не се гаси сам

Препоръчан отговор

Здравейте,

Извинявам се, ако е обсъждано или въпроса ми е прекалено т*п, но с търсачката не намерих това, което ми трябва. След преинсталация на Windows XP Pro. като дам Turn Off компютъра вече не се гаси сам, а излиза прозореца "It's now safe to turn off your computer"(ако някъде греша думите се извинявам). Ще въм Ви много благодарен, ако помогнете! Благодаря предварително!

Поздрави cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се самообиждай..дори и великият Ленин не се е родил умен icon10.gif

Иди в опциите на видеокартата и в сектор screen saver ->APM-> Enable Advanced..... отбележи едно V. След първият рестарт нещата ще се оправят.Toва е проблем на дънни платки по старо производство.

Успех

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет.И аз имам подобен проблем но така и не открих АРМ.С ХР съм.Някой би ил ме светнал защо не ги откривам тези настройки.Да не би изобщо да не са включени!!!!И ако е така от къде да ги включа?Благодарности предварително. :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано и аз нещо не намирам APM sad.gif Не смятам, че има значение, ама да кажа, че съм с ATI R. Извинявам се, че ви занимавам, ама не разбирам до толкова :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 месеца по-късно...

темата е стара но като се рових да търся нещо друго попаднах на това и понежа също съм го имала този проблем та да ви кажа ако още ви интересува .Влизате в настойките на Биоса и там търсите ACPI давате му enable след това трябва да се преинсталира win-a иначе няма да се оправи това е дано на някой му свърши работа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване