Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте !!!

Затруднен съм при избор на умен телефон,и затова пускам тази тема.Общо взето ми трябва за следното- не държа на никакви навигации,камери и т.н.Държа да има много здрава мултимедия, в смисъл да подкарва всякакви видео файлове - дори и по екзотични формати,да има над 400 процесор и сравнително голям екран,за да се гледа нормално,да чете pdf и да е с Windows mobile.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте !!!

Затруднен съм при избор на умен телефон,и затова пускам тази тема.Общо взето ми трябва за следното- не държа на никакви навигации,камери и т.н.Държа да има много здрава мултимедия, в смисъл да подкарва всякакви видео файлове - дори и по екзотични формати,да има над 400 процесор и сравнително голям екран,за да се гледа нормално,да чете pdf и да е с Windows mobile.

1. Какво разбираш под здрава мултимедия? Да издържа удар с чук?

2. Честотата на процесора не е пряк показател, защото различни устройства са базирани на процесори и честотите не са пряко сравними

3. PDA ли искаш или смартфон или покетпс?

4. Какво разбираш под голям екран? 10" или 1024х768?

5. Ако си мислиш че просто ще вземеш един видеофайл 600 МБ/90 мин (примерно) ще го хвърлиш на PDA-то и той ще тръгне - забрави!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...
Здравейте !!!

Вземи си Hp iPAQ 614c -Няма да сбъркаш !!! Противно на тези многото всезнайковци из форумите ,които се изживяват като критици на всичко ,що не е тяхно ,мога да ти кажа че този телефон си заслужава парите !! Определено мога да гарантирам за него -имал съм мяколко PDA-та - И Асус и НТЦ и какво ли не ! Но от вече година съм с Hp iPAQ 614c и съм повече от доволен .Процесора му е - 520 mh ,Рам памет и основна памет достатъчна за да покрива изискванията на екстремален потребител ,може да му се постави и микро СД карта ! Но ,има едно ,,НО'' Всичко е субективно -зависи как ще погледнеш ти на нещата ! Успех !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж това. Идеално е :eek:

http://hp.most.bg/hp-ipaq-214-enterprise-h...numFB043AA.html

Бърз процесор, достатъчна рам памет. 4 инчов екран, добра резолюция.

Цена : 220 евро.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Виж това. Идеално е :)

http://hp.most.bg/hp-ipaq-214-enterprise-h...numFB043AA.html

Бърз процесор, достатъчна рам памет. 4 инчов екран, добра резолюция.

Цена : 220 евро.

Ако беше прочел първото изречение от молбата щеше да видиш че човека търси ТЕЛЕФОН, 214 НЯМА ТЕЛЕФОН, това е само PDA

Вземи си Hp iPAQ 614c -Няма да сбъркаш !!! Противно на тези многото всезнайковци из форумите ,които се изживяват като критици на всичко ,що не е тяхно ,мога да ти кажа че този телефон си заслужава парите !! Определено мога да гарантирам за него -имал съм мяколко PDA-та - И Асус и НТЦ и какво ли не ! Но от вече година съм с Hp iPAQ 614c и съм повече от доволен .Процесора му е - 520 mh ,Рам памет и основна памет достатъчна за да покрива изискванията на екстремален потребител ,може да му се постави и микро СД карта ! Но ,има едно ,,НО'' Всичко е субективно -зависи как ще погледнеш ти на нещата ! Успех !!!

Ползвам ог повече от година и съм много доволен от него (изключая камерата, много е шумна)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако беше прочел първото изречение от молбата щеше да видиш че човека търси ТЕЛЕФОН, 214 НЯМА ТЕЛЕФОН, това е само PDA

Ползвам ог повече от година и съм много доволен от него (изключая камерата, много е шумна)

Е относно камерата -изключваш си звука и готово -имаш безмълвна камера ,а може и да си намалиш звука -от настройките ! Щом го имаш от година би трябвало да си наясно с настройките ,ако ли не порови се из тях и си готов !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване