Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Подпомагане на АВ програмите с дефиниции,откриване на нови заплахи - част 5

Препоръчан отговор

Пратих го. Дори мисля и да го стартирам :) Мерси

Моля. И аз можех и мога да генерирам ключове на компютъра със SEP 11. Но нали логиката на тази тема е да им помагаме на съответните лаборатории. Стартираш ли го - ще се обърнеш на пъдар да го дебнеш като развитие! Струва ли си ? То по-добре да си купя KIS 2010 и да не се занимавам с подобни глупости. Лошото е, че глупостите свършване нямат ...В смисъл - има достатъчно много други, дето още са недопроучени. Поздрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

http://virscan.org/report/9a69280751a6614b821e81f2ed38f1e5.html Появи се първият с класифициране. Вариантните защити IDS + HIPS са с безпроблемно справяне и също блокират. ESET и останалите уж лид

File setup_build8_173.exe received on 2009.09.19 18:33:47 (UTC) Result: 7/41 (17.08%) Antivirus Version Last Update Result a-squared 4.5.0.24 2009.09.19 Trojan-Downloader.Win32.FraudLoad!IK DrWe

http://4storing.com/vhi1wd/f8577a3ef758373adc84a62883204fb5.html http://www.virustotal.com/ru/analisis/beeb7fdfdf7e0c652fc2ce652cc01292a0a0a9f77a56a5c6981be1fe7c7be1aa-1253304878 Някой ползващ

Публикувани изображения

Моля. И аз можех и мога да генерирам ключове на компютъра със SEP 11. Но нали логиката на тази тема е да им помагаме на съответните лаборатории. Стартираш ли го - ще се обърнеш на пъдар да го дебнеш като развитие! Струва ли си ? То по-добре да си купя KIS 2010 и да не се занимавам с подобни глупости. Лошото е, че глупостите свършване нямат ...В смисъл - има достатъчно много други, дето още са недопроучени. Поздрави

Един ключ не успях да генерирам :P Защо така biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
14 програми установяват вредоносен код. Symantec също все още не реагира. Сега да пробвам да генерирам ключове ли? Това пиратско произведение би причинило вреди най-вече точно на KIS. Би ли конкретизирал въпроса си?...

Какво не ти е ясно във въпроса ми - попитах бройката ли гледаш или кои от изброените реагират. Очевидно е първото.

Ти сам даваш линк, който би следвало да привлече вниманието и да предизвика съответната предпазна реакция, но пак ти предлагам да го поогледаш без да броиш, а да анализираш кои програми от списъка отчитат заплаха и кои не, т.е. направи качествен анализ, а не количествен. И внимавай какъв извод ще направиш от това, защото рискуваш да дадеш отговор, съдържащ протиоворечия с предишните ти мнения.

Не приемай написаното като упрек, не е това целта ми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте да кликнете на линка от тази страница - цък, с този текст долу - "Снимки може да видите тук" и споделете полученият ефект... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пробвайте да кликнете на линка от тази страница - цък, с този текст долу - "Снимки може да видите тук" и споделете полученият ефект... :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Какво не ти е ясно във въпроса ми - попитах бройката ли гледаш или кои от изброените реагират." Опитвам се да преценявам и двете неща. Но както и в други случаи, не е невъзможно да сме свидетели на 14 програми отреагиращи с фалшиви тревоги ... Поздрави При hxxp://www.cabletel.bg/uf/koncertSliven/index.html виждам празна бяла страница и нищо не се случва, няма съобщения - пробвах с Avast 4.8 Pro + PC Tools Firewall Plus Free + ThreatFire Free

Редактирано от TNN (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
"Какво не ти е ясно във въпроса ми - попитах бройката ли гледаш или кои от изброените реагират." Опитвам се да преценявам и двете неща. Но както и в други случаи, не е невъзможно да сме свидетели на 14 програми отреагиращи с фалшиви тревоги ...

Според теб защо този файл не генерира нищичко при мене? На снимката се вижда,че Касперски е изключен и дори му изключих самозащитата :) Какво ти е обяснението на този казус? Има кейген но не работи...

Във доста сериозни места се рових и никъде не намерих дори качен този файл...други неща да но не и кейген biggrin.gif

Ти изобщо имаш ли си представа,как става активацията на продуктите на Касперски Лаб - с активационен код се прави връзка със сървара и се проверява дали даден код е легитимен и после се дава обратен отговор.

Миналата година ми беше попаднал един кейген за КАВ и генерираше всичко на всичко 5 кода,които изобщо не работеха biggrin.gif

ПП. Все още нямам отговор,което ще рече че няма и да имам biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kaspersky IS 2010 463

Мисля,да уведомя администратора! Някой с друга защита, отчита ли заплаха?

hvX11302.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nikssi, пробвах като теб с изключен Avast - и да имаше вредоносен код, щеше да се намесят австралийските компоненти на защитата при мен.Но нищо не се случи.И при мен нищо не генерира и се явяват същите съобщения като при теб. Обаче Аваст и още доста други ловят там вредоносен код. Дали тези съобщения ще ги има при пълна липса на защита? Или файлът може-би е увреден? При моето хоби е нормално да са ми познати в детайли активациите не само на Касперски. Поздрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
.... и да имаше вредоносен код, щеше да се намесят австралийските компоненти на защитата при мен.

От къде си сигурен или просто "усещаш" , 6-о чувство,а ? :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мисля,да уведомя администратора! Някой с друга защита, отчита ли заплаха?

От повече от седмица е така. Първо го хванах с Есет. Уведомени са на по-високо ниво от ниво администратор, но.. sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
От къде си сигурен или просто "усещаш" , 6-о чувство,а ? :ph34r:

ThreatFire при зададено пето ниво на чувствителност просто блокира стартирането и мога да го превключвам при подобни пробвания. Става за секунди - защото ако има вредоносен код- не ми се "гони Михаля" после. Поздрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
От повече от седмица е така. Първо го хванах с Есет. Уведомени са на по-високо ниво от ниво администратор, но.. sad.gif

Е, добре,щом вече сте алармирали,но явно нещо не им пука много! biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Е, добре,щом вече сте алармирали,но явно нещо не им пука много! biggrin.gif

Вероятно не им е лесно да се справят. Аваст още не го лови - а празната бяла страница без съобщения явно е заслуга на добавените програми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

9zgbktyrhgi59oklhrurp9c27gius8zlpxdllgtc.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като не знаят как да се справят с червея,нека се допитат,срамно няма... biggrin.gif Никой няма да им иска пари,макар,че те това заслужават,брадва,за това тяхно бездействие,а колко са жертвитеbiggrin.gif

NOD/Кaspersky/Avast!/Avira ,още колко са нужни за да се предприемат мерки,предполагам,че има и още ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, вчера a-squared free, ми откри подозрителен файл в папките на F-sеqure Internet Security Technology Preview 9.50 build 961 (в Program Files).

Естествено, че се усъмних във фалшива тревога, но файла го откриват още 8/42.

Ето го и файла 4storing

Виждам, че освен А-скуаред, и останалите, които го засичат са доста склонни на фалшове, но вие как мислите.

И как да го пратя на лабораторията на Ф-секуре....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

stefanvalja, форума е снабден с търсачка. С колеги, доста се потрудихме да съберем е-мейл адреси, но явно много Ви е налегнал мързела.

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=109762

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пробвайте да кликнете на линка от тази страница - цък, с този текст долу - "Снимки може да видите тук" и споделете полученият ефект... :computer2:

С F-SECURE Internet Security Technology Preview 9.50 build 961 имам свободен достъп до слайд със снимки.

Нищо друго не се случва.

Може и да са оправили проблема вече....

Редактирано от stefanvalja (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
С F-SECURE Internet Security Technology Preview 9.50 build 961 имам свободен достъп до слайд със снимки.

Нищо друго не се случва.

Може и да са оправили проблема вече....

F-SEQURE Internet Security тя ли е определящата кое е заплаха и кое не?Ти какво очакваш да се случи?

Все още от Avast! / Кaspersky и Avira отчитат заплаха там!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
TNN,Avast блокира страницата3fe0981b2126e538.jpg

Благодаря. Изключих Аваст за да изгледам там клип с главни герои Рачков и Преслава. Така проверявам допълненията към Аваст от Австралия. ThreatFire е безплатен уникат с 5 нива на чувствителност - по подразбиране е на трето. Трояноподобният червей, ако е проникнал, ще го подгоня без правила в неговия стил - май не е успял.Обаче онези господа трябва да си оправят сайта - изглежда не желаят или не могат. E-хубаво - ако си стоят така, ще си тествам на тяхната страница още няколко конфигурации. Поздрави

Редактирано от TNN (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване