Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

algor

Откриха отрова в наши вафли

Препоръчан отговор

Много са малко дните, в които да не съм изяла поне една вафла. И до преди минута си мислех, че най-лошото е, че почнаха и видимо да ми се лепят на дупето :top secret:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз нагъвам в индустриални количества вафли Фокус... ;)

Знаех си аз,че не е нормално това,дето нощем фосфоресцирам в тъмното...

Досега го отдавах на разходките по софийските булеварди и "чистия" въздух,който дишам,ама явно и фафлите са причина... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
разбра ли се марката им ?!?

И аз искам да знам,тъй като в шкафчето си имам около 30 вафли боровец и днес не съм изял нито една .Сутринта видях темата и ги спирам вафлите докато не разбера кои са отровните

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И аз искам да знам,тъй като в шкафчето си имам около 30 вафли боровец и днес не съм изял нито една .Сутринта видях темата и ги спирам вафлите докато не разбера кои са отровните

Брех "боровец" ги правят в моето "градче" :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе баба ми изпи половин литър Мистър Пропър+ 2-3 лъжици прах за пране и нищо й нямаше, вие тука за кво се притеснявате изобщо... xD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

" литър Мистър Пропър " ohmy.gif + " 2-3 лъжици прах за пране " ... не е истина ! Ама и ние колко ли фафли сме апнали ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то така се поддържа хигиена на устната кухина и храносмилателната система...+ свеж дъх хахаха значи напълно сериозна съм,даже лекарите казаха ,че нищо й няма...и промивка не й правиха xD

ако някой реши да не си яде вафлите...прехвърляйте ги към мен,аз ям всико! m177.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Shadow_skill ... ама как го ударила този " Мистър Пропър " ... не и ли станало гадно ohmy.gif ?!? А за вафлите ... не е шега работа ... както някой / май бе hlevoust / е казал ... изядохме праисторическото месо , сега и отровни вафли ли ще хрупаме !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми била жадна,де да я знам xD а праха за пране го обркала със захарта...остай,наща рода сме така хахаах

Но ако трябва да бъдем сериозни,все по-малко информация имаме,за това което ядем. То не беше тебешир,то не бяха някви глупости да мухлясва хляба по-бързо...на зле върви работата m025.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Факт е, че от онзи ден, когато чухме новината, не съм изяла нито една вафла sad.gif Скоро едва ли ще ям...

Сега съм на сладоледи, Twix и Тоблерони :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Факт е, че от онзи ден, когато чухме новината, не съм изяла нито една вафла sad.gif Скоро едва ли ще ям...

Сега съм на сладоледи, Twix и Тоблерони :ph34r:

И за сладоледите се съмнявали.

Май.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз още си ям фафли Боровец и нищо ми няма...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май.

Оф, чак тогава ще умра

Ако трябва да не ям нищо, съдържащо сухо мляко, то какво остана? И в шоколадите има sad.gif

п.п.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

„Сушард“ ли е производителят на вафлите с меламин?

Вафлите с количества меламин над допустимите се произвеждали от голям производител в София-област. Това твърди Тенчо Тенев, главен санитарен инспектор към Министерството на здравеопазването. В този район на България най-крупен производител на шоколадови вкусотии е „Сушард“ в град Своге. Дали именно оттам идват опасните вафли, обаче експертът не поясни.

цялата статия - тук!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май.

Мдам... във вафлите и в некви сладоледи :):huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами и Морените ми бяха сред фаворитите sad.gif

Учудвам се, че толкова скоро изказаха някакво предположение, макар да не казват със 100% сигурност дали са те, или не...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
„Сушард“ ли е производителят на вафлите с меламин?

Вафлите с количества меламин над допустимите се произвеждали от голям производител в София-област. Това твърди Тенчо Тенев, главен санитарен инспектор към Министерството на здравеопазването. В този район на България най-крупен производител на шоколадови вкусотии е „Сушард“ в град Своге. Дали именно оттам идват опасните вафли, обаче експертът не поясни.

цялата статия - тук!

тъпо е да се цитира парцал като 19 минути редовно плюещ срещу тези отказали реклама на страниците му

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Вие изобщо прочетохте ли що е то меламин и не е ли прекалено силно определението "отрова"?!

Редактирано от crazyfrog (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Вие изобщо прочетохте ли що е то меламин и не е ли прекалено силно определението "отрова"?!

Ти прочет ли това, дето си постнал? Никой не е казал, че ще се отровим. Но едва ли някой от нас иска да си навлече бъбречни проблеми или камъчета...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Да прочетохме...

Влияние върху здравето

Сам по себе си меламинът в ниски дози е безвреден, но с комбинация с циановодородна киселина може да доведе до тежки бъбречни заболявания.

Редактирано от SUN_CITY (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм спрял сладкото...Само си хапвам натурален пчелен мед вкъщи biggrin.gif

Никакви фафли-мафли...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ти прочет ли това, дето си постнал? Никой не е казал, че ще се отровим. Но едва ли някой от нас иска да си навлече бъбречни проблеми или камъчета...

Да, ако гарнираме вафлите с някоя и друга доза циановодородна киселина неминуемо ще си навлечем бъбречни проблеми, поне според тази статия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...