Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

algor

Откриха отрова в наши вафли

Препоръчан отговор

Вафлите значи били изследвани в частна лаборатория,сега пробите ще заминават за Германия-понеже тук нямаме лаборатория за меламин

Плюс това всичките 4 тона вече са иззети от търговската мрежа-просто защото утре им изтича срока на годност на въпросните вафли

Това съобщиха по bTV новините

Така че споко

:P

Има вафла-има проблем-няма вафла-няма проблем

;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А колко време да чакаме да се върнат пробите от Германия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Телевизията манупулира хората и изкривява информацията както си искат.Така че не вярвайте изобщо на телевизия каквато и да е тя.Друг е въпроса колко информация скриват докато казват 1/10 от цялата истина.

Редактирано от ice_lion__01 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Плюс това всичките 4 тона вече са иззети от търговската мрежа-просто защото утре им изтича срока на годност на въпросните вафли

Значи, не са ги иззели, защото може да имат завишено количество меламин, а заради срока им на годност....че те това така или иначе трябва да си го правят, бе angry.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Значи, не са ги иззели, защото може да имат завишено количество меламин, а заради срока им на годност....че те това така или иначе трябва да си го правят, бе angry.gif

Ами да де-затова иде реч-сега заради меламина ли са ги бракували тия 4 тона или щото трябва

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я следете сега кои вафли липсват от търговската мрежа и после докладвайте и така ще резберем кои са. :)

Редактирано от tuksum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Я следете сега кои вафли липсват от търговската мрежа и после докладвайте и така ще резберем кои са. :blink:

Нищо не липсва- днес специално проверих на две места на центъра...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз дето ходя на фитнес се ограничавам до 1 мах 2 вафли на ден сега и толкова не мога.А затова кои е производителя мисля, че е ясно Нестле.Друг голям производител има ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ohmy.gif Първите, за които се сетих, са именно те :rolleyes:

Принципно много ги уважавам, ама...

то е ясно, че печалбата е в дъното всичко, но все съм си мислела, че има граници, които не трябва да се прекрачват заради нея, ама толкоз разбирам и аз явно...

Аз пък веднага изкрещях на глас- вафли "Чайка"...Ще залагаме на лотария, кой ще познае, май...Сигурно е някой от продуктите на Захарни Заводи АД-Горна Оряховица...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросните отровни вафли са Боровец . vacation1.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откъде знаеш? Сигурен ли си или съдиш само по вафлата, която показаха по новините? Те по новините може просто да са разрязали някаква вафла, колкото да покажат вафла в репортажа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информацията сигурна ли е?

Колко много такива съм изял не е истина.Досега нищо не ми е станало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз уважавам китайците. За нашите боклуци няма какво да кажа, всички си го знаем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да определено съдя по това което дадоха по новините но не случайно показаха тази марка разбира се без опаковката,а относно друтият потребител който е изял много такива вафли и му няма нищо ама разбира се нали казаха че трябвало да хапнеш хиляди такива преди да ти се отрази.Така че няма място за притеснение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен пък има място за притеснение, защото всичко вече правят така. дай да сложим повечеко от това, за да докараме що-годе някакъв вкус, пък нищо, че може и малко по малко да ни вреди. То всичко вече така се прави, всичко...

Яд ме е, че всички деца хапват редовно вафли и солети, а за солетите пък други работи чух...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Според мен пък има място за притеснение, защото всичко вече правят така. дай да сложим повечеко от това, за да докараме що-годе някакъв вкус, пък нищо, че може и малко по малко да ни вреди. То всичко вече така се прави, всичко...

Яд ме е, че всички деца хапват редовно вафли и солети, а за солетите пък други работи чух...

Вафли, сладоледи, солети... :) Повече в тази тема няма да влизам :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Боровец" се правят в Горна Оряховица.

Ако бяха те - със случая щеше да се занимава РИОКОЗ -Велико Търново, а не София.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз пък веднага изкрещях на глас- вафли "Чайка"...Ще залагаме на лотария, кой ще познае, май...Сигурно е някой от продуктите на Захарни Заводи АД-Горна Оряховица...

определено не са вафлите на завод "Кристал" в Пловдив "Марица". Изяждам 7-8 една след друга. Нищо ми няма. Не ям единствено продукти на Нестле .Шоколадът на Сушард е най-хубав,значи и вафлите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи какво си чула за солетите. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Кажи какво си чула за солетите. ;)

Ако знаеш пък аз какви работи съм чувал за бозата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aйде, току що по новините казаха, че във вафлите нищо нередно не било открито и всичко било в допустимите норми biggrin.gif

Ми, папайте си ФаФлите laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Веси , и аз го чух по НоваТВ ... ама поне да кажат за коя марка ставаше въпрос :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Aйде, току що по новините казаха, че във вафлите нищо нередно не било открито и всичко било в допустимите норми biggrin.gif

Ми, папайте си ФаФлите laugh.gif

Много ясно, че тъй ще кажат. Пак потулиха случая :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Веси , и аз го чух по НоваТВ ... ама поне да кажат за коя марка ставаше въпрос :)

Ами така и не се разбра,мда

Нищо им нямало на фафлите-казали швабите ок

biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...