Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

След като се събудих от вчерашния запой, Евроком ми сговниха тотално настроението. Причината беше следната честитка, която намерих в пощенската си кутия:

"ЕВРОКОМ КАБЕЛ"-ЕАД

Ви уведомява, че от 01/10/2004 г.месечната такса за кабелна телевизия се променя от 14.40 лв. на 18.00 лв. с включен ДДС.

До края на м.септември може да предплатите месечни такси за бъдещ период на цена 14.40 лв.

Преди да започна искам да кажа....ще Ви предплатя ама друг път.

Както могат да предположат хората, които ме познават, не съм за 3,60 лв. Принципа ме дразни. Принципа да се изнудват клиентите до последно. Лично за мен това наистина е за последно. Надявам се колкото може повече хора да прекратят договорните си отношения с изнудвачите от Евроком, които с цялата си наглост ще ми предлагат да им предплатя сметките.

В договора пише:

8. При промени в конюктурата на пазара и на нормативната уредба на Република България, ЛИЦЕНЗИРАНИЯ има право да променя цените посочени в т.6...

Не знам както точно имат предвид под "конюктура на пазара", но такова рязко увеличение в никакъв случай не е съобразено с инфлацията или друг подобен фактор.

Разбирам да ме изнудват от НЕК, СКГТ и др. (не че не го правят) от чиито услуги не мога да се лиша. За моя утеха кабелната телевизия не е от тези услуги...живял съм в период в който имаше 2 програми, ще поживея и сега.

Да не говорим, че в момента има Интернет...най-пълния информационен източник, който може да замести кабелната във всяко едно отношение.

Ами това е...поста се получи малко дълъг и без логическа връзка между параграфите, но това е защото ме е яд и съм леко нервен.

Надявам се само повече хора да разберат, че докато се оставяме да ни рекетират, те ще продължават да го правят. Както е казал народа "Не е луд този, който яде баницата, а този който му я дава".....в конкретния случай Евроком прави на луди своите клиенти, тоест нас.

На мен лично ми писна на бъда в ролята на лудия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е много грубо....Баси, и без това цените са си високи, а сега още повече...То по-добре тия 15 лева да отидат за по-бърз нет + ефирните програми - пак е нещо. И освен това по тоя кабел има 2-3 стойностни канала, всичко дръго е боза...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прав си...дано повече хора го осъзнаят и да вземат мерки. Когато абонатите има намалеят от Евроком ще осъзнаят факта, че и нашето търпение има граници.

Аман от търгаши.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Vie pak eftino minavate

na men ot M-NET mi izkat 24 kinta za 128 kb net s ogranizenie na 500 Mb.

I tova e eftno v sravnenie s konkurenziqta, koqto e predstavena ot INTERBILD koito za sa6toto izkat 40 kinta.

Ave ob6to zeto seki gleda da te iztiska dokrai...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Vie pak eftino minavate

na men ot M-NET mi izkat 24 kinta za 128 kb net s ogranizenie na 500 Mb.

I tova e eftno v sravnenie s konkurenziqta, koqto e predstavena ot INTERBILD koito za sa6toto izkat 40 kinta.

Ave ob6to zeto seki gleda da te iztiska dokrai...

Брей, много пара тоя нет при тебе

А иначе става въпрос в темата за кабелна телевизия, не за интернет.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване