Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Вашето мнение за управлението на НДСВ?

Препоръчан отговор

Искам да помоля всеки един от вас да сподели мнението си за ПП НДСВ, и с кое тя е сбъркала или обратното?

Иначе казано, какво не достига на НДСВ да управлява добре и да се коалира с БСП и ДПС?

Благодаря предварително! :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагам за за обекта на темата да се казват само хубави неща, понеже той макар все още да не е умрял, вече лежи на смъртния си одър.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НДСВ-НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ СИМЕОН ВТОРИ.Какво повече да се каже.''Царят'' е боклук и ограби цяла България.Преди няколко години дойде тука и каза цитирам ''Нямам никакви териториални претенции към България''.А сега какво стана колко хиляди декра открадна,полагали са му са се.От къде на къде,той от 8 годишен не беше стъпвал в България.СМЪРТ за Симеончо и за цялата му партия,пожелавам му всичко най-лошо.

Редактирано от Remix1912 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напоследък всеки обвинява НДСВ, а забравя за другите политически партии, които "ръсят" популистични изказвания. Досега никой не ми даде конкретен отговор на въпроса.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Напоследък всеки обвинява НДСВ, а забравя за другите политически партии, които "ръсят" популистични изказвания. Досега никой не ми даде конкретен отговор на въпроса.

с поддръжник на жълтите крадци не ми се комуникира.

п.п. всите са за публичен разстрел на площада.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да съм споменал, че съм от НДСВ или техен подръжник? Просто се интересувам покрай изборите за политическата ситуация в България. Лично тази партия ме заинтересува, защото от скоро ми направи впечатление, че е най-атакувана.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изобщо не е най-атакувана (няма да успееш да предизвикаш съжалението и симпатиите ни към НДСВ с това твърдение). Най-атакувана е дясната коалиция между СДС и ДСБ. Достатъчно е да чуеш Бареков сутрин и ще се убедиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Изобщо не е най-атакувана (няма да успееш да предизвикаш съжалението и симпатиите ни към НДСВ с това твърдение). Най-атакувана е дясната коалиция между СДС и ДСБ. Достатъчно е да чуеш Бареков сутрин и ще се убедиш.

От доста време не съм гледал Бареков сутрин, защото нямам възможност, но знам, че той атакува всеки който му падне ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
...Иначе казано, какво не достига на НДСВ да управлява добре и да се коалира с БСП и ДПС?...

Отговорът е във въпроса.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НДСВ като същество е въздух под налягане. Не става да вземеш първите 2000 човека, които те посрещат на летището и да правиш партия. Ама прост народ, повярва им тогава. За мен една сбирщина крадци, които действат всеки за себе си, не може да се нарече партия. Какво направиха? Изгубиха преговорите с ЕС и затвориха 3-ти и 4-ти реактор на АЕЦ-а. Милен Велчев с брат си застроиха крайбрежието с бетон и сега защо имало отлив на туристи. Станаха причина за създаването на още по-корумпирана и безсмислена партия Новото време, като направиха Мирослав Севлиевски министър на енергетиката, което доволно спомогна за съсипването й. Най-фрапиращия случай, който остана потулен е източването на парите за модернизиране на ТЕЦ Марица изток. Продадоха БТК на стойност, която беше равна на стойността на кабелната инфраструктура на компанията, т.е. пъти по-ниска от реалната. За имотите на "царя" вече споменахте. На прима виста това се сещам. Ако задълбая, със сигурност ще изскочат още кирливи ризи. В момента въобще не ги атакуват. Даже си стоят настрана. Силно се надявам да се оправдаят социологическите проучвания и НДСВ да не успеят да влязат в следващия парламент.

Най-атакувана е дясната коалиция между СДС и ДСБ. Достатъчно е да чуеш Бареков сутрин и ще се убедиш.

Достатъчно е, че приеха нова граница за влизане в парламента за коалиции от 8% за две и 12% за три партии. Явно комунистите и турците се стреснаха от обединението в дясно. Дано ДСБ и СДС успеят да прескочат бариерата и вероятната коалиция с ГЕРБ да се окаже достатъчна за мнозинство.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Дано ДСБ и СДС успеят да прескочат бариерата и вероятната коалиция с ГЕРБ да се окаже достатъчна за мнозинство.

Направо не знам как си вярваш, щото това са все същите играчи. Нищо различно нямат в програмите си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Направо не знам как си вярваш, щото това са все същите играчи. Нищо различно нямат в програмите си.

Ами вярвам си, защото Костов е доказал се политик, а Марто Димитров е млад, енергичен и има желание и воля.

п.п. Забележи и друго нещо - досега нито едно от червените правителства не се е представило добре. Даже точно обратното. Докато при сините положението е доста по-различно :)

Редактирано от ivanvazovv (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Партия НДСВ е едно политическо недоразумение, създадено около личност (Симеон Сакскобургготски) от хора обединени от личен интерес и обидени, че досега никой не ги е поканил в управлението на страната (..то едно управление...)! Въпросната "Личност" дойде "да ни оправи", но първо оправи себе си, а за нас забрави и поради това аз се чуствам "незадоволен" от неговото управление. А сега сериозно...

Симеончо и кликата му добре се нагушиха за наша сметка-справка деноминирането на външният ни дълг в EURO и комисионната, която прибраха приятелчетата на М.Велчев; продажбата на БТК (нека си припомним откритото писмо на М.Велчев, Н.Василев и В.Каролев " Иване, не продавай на безценица телекомуникациите на България " към Иван Костов, който беше договорил цена от шестотин и няколко млн $, при долар 2,23 лв, а те "сладурчетата" я продадоха за 230 млн.) и др. подобни гешефти. На всичко отгоре дадоха карт бланш на ДПС да се вихри, както си иска и благодарение на позициите, които Доган и с-ие придобиха по време на "царското" управление, сега няма отърване от тях. Твърде много лъжи, за много кратко време бяха изсипани и на повечето българи май им писна от техните глупости, което си пролича на последните избори. що се отнася до сегашното им участие в управлението, то просто думите са слаби. Безброй пъти бяха "против" или трябваше да гласуват "по съвест", 100 пъти собствените им партньори в коалицията ги бламираха и въпреки това стоят там, траят си и гласуват като един! Това означава според мен само едно-явно са надушили, че това ще е последното им участие във властта и бързат да докопат каквото могат (като всички останали!). Та мисълта ми е, че безпринципните позиции, нерешителното управление и големите далавери сега ще се върнат като бумеранг върху тях и ПП НДСВ просто ще прекрати съществуването си след изборите тази година.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами вярвам си, защото Костов е доказал се политик.

Боже опази от повече такива мнения...

Докато при сините положението е доста по-различно :)

да, видяхме ги сините, направо цъфнахме и вързахме...

ти май наистина си вярваш...?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Боже опази от повече такива мнения...

Ти спомняш ли си в какво положение прие Костов държавата и в какво я остави?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ти спомняш ли си в какво положение прие Костов държавата и в какво я остави?

да, точно за това писах!!

любимото му изречение: "Свободният пазар ще се саморегулира сам, трябва държавата да спре да се меси".... мммм, удобно му беше така на него, а сега дори щатите плюят тази теза. страхотен икономист... ама какво да очакваш от бивш комсомолец

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди седмица бях на среща - дискусия с Каролев и комапния и от тях чух доста верни неща. Те се бяха позовали на статистиката от EUROSTAT (който иска може да посети сайта на EUROSTAT) и ще види доста интересни неща.

Иначе за Костов съм съгласен, че е добър политик, но не направи нищо добро за България.

P.S. Всяка партия е правила грешки, НДСВ също имаше сериозни пробиви.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Преди седмица бях на среща - дискусия с Каролев и комапния и от тях чух доста верни неща. Те се бяха позовали на статистиката от EUROSTAT (който иска може да посети сайта на EUROSTAT) и ще види доста интересни неща.

Иначе за Костов съм съгласен, че е добър политик, но не направи нищо добро за България.

P.S. Всяка партия е правила грешки, НДСВ също имаше сериозни пробиви.

а тоя пък Каролев искам да го набарам наживо някъде на улицата, ама да е без охрана... КАК МОЖЕ да се оставяме да ни управляват клоуни???!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
а тоя пък Каролев искам да го набарам наживо някъде на улицата, ама да е без охрана... КАК МОЖЕ да се оставяме да ни управляват клоуни???!!

Лично на мен ми харесва като икономист :angel19:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
любимото му изречение: "Свободният пазар ще се саморегулира сам, трябва държавата да спре да се меси".... мммм, удобно му беше така на него, а сега дори щатите плюят тази теза. страхотен икономист... ама какво да очакваш от бивш комсомолец

E добре, другите като подпомагат определени части от свободния пазар е по-добре. Това, което направиха по този начин, е да създадат олигарси. Като гледаме примера на братучките те т'ва е резултатът. А щатите също са невероятни. Заради тях сега цял свят страда от измислена финансова криза.

Разбира се, че всеки има минуси, всеки гледа да се налапа. Важното е покрай това и да има повечко положителни страни :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
E добре, другите като подпомагат определени части от свободния пазар е по-добре. Това, което направиха по този начин, е да създадат олигарси. Като гледаме примера на братучките те т'ва е резултатът. А щатите също са невероятни. Заради тях сега цял свят страда от измислена финансова криза.

смятам си наясно, че теорията да "свободния пазар" дойде точно от САЩ, като бе практикувана там през последните десетина години и точно това беше причината за финансовия срив. а братушките не ги жали, гледам скоро ще правят нова световна валута заедно с Китай, която има амбициите тотално да затрие умиращия долар и да се конкурира с еврото.

http://www.segabg.com/online/new/articlene...&id=0000703

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е то в крайна сметка се оакзва, че нито едното е добро, нито другото. Явно до там са ни докарали икономистите в световен мащаб, че добро просто няма. Четох го това за Русия миналата седмица, ще поживеем, ще видим. Според мен няма да стане скоро.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина такова грабене не е било даже по турско. Не че те не са представени солидно във властта, Агент Сава ревностно се грижи за това. Един американец ми се хилондреше, как районите с турчеещо се население били по-благоустроени. Имаше нескрита ехидност по физиомутрата му, та се наложи да му преповторя една стара истина. А именно: ние тука сме били, сме и винаги ше бъдем и никакви чалмарски или каубойски номера ще могат да ни изместят от това определено за нас място.

А колкото до Н. В. Крадеготски, голямо излагане. Но нали е казано в Светото Писание: "...Крадецът не идва за друго, освен да открадне..."

Още ли има българи, които да му вЕрват...

:yanim:

НДСВ-НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ СИМЕОН ВТОРИ.Какво повече да се каже.''Царят'' е боклук и ограби цяла България.Преди няколко години дойде тука и каза цитирам ''Нямам никакви териториални претенции към България''.А сега какво стана колко хиляди декра открадна,полагали са му са се.От къде на къде,той от 8 годишен не беше стъпвал в България.СМЪРТ за Симеончо и за цялата му партия,пожелавам му всичко най-лошо.
Редактирано от Assett (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Царя че е боклук, боклук е, само че не си ли счупиха краката от тичане до Мадрид да го канят да се върне? Кой ли не ходи да го врънка. И какво, накрая не гласуваха ли болшинството българи за него? Не е луд тоя дето яде баницата, нали? Сега всички като са залитнали по бат Бойко - да не би той да е китка? И изобщо след всички избори от най-новата ни история нямате ли усещането за "дежа ву'? Не че съм привърженик на тезата "всички са маскари" но в крайна сметка точно така излиза. И ще продължава да е така докато куцо, кьораво и сакато ходи да гласува (вместо да си седи вкъщи), а мислещите хора си седят вкъщи (отвратени от политиката) вместо да гласуват.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване