Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мартин Троев

Имам проблем с AtiRadeon 9550

Препоръчан отговор

Проблема е следния,опитвах да си настроя Тв аута и успях обаче ми се наложи да преинсталирам Уиндолса.Когато рестартирам компа и започне инсталацията на уина синия екран с форматирането и записването на новите данни си ми ги показва на монитора на компютъра,след това нали пак си се рестартира компа и почва втората част от инсталирането на уина,монитора ми изгасва и трябва д включа кабела към телевизора за да мога да си довърша инсталацията.Когато уина се е инсталирал ми излиза бутон ОК натискам го и картината се връща на монитора на компютъра.

Дано съм успял да обясня както трябва за проблема ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мда скапал ти се е монитора, по точно процесора му или програмата на процесора... и се изключва на резолюцията 740х400... той може да се е скапал отдавна ама чак сега като си преинсталирал си разбрал...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз имах същия проблем преди година, нищо не помага

Просто видео картата ти е разпознала телевизора като монитор и си мисли че там трябва да е изхода...

Флашвах и биоса, не помогна, накрая си реших проблема с преходник от DVi изхода към аналогов монитор, струваше към 2-3 лв.

Е, след време си купих нов монитор и вече с него няма проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
мда скапал ти се е монитора, по точно процесора му или програмата на процесора... и се изключва на резолюцията 740х400... той може да се е скапал отдавна ама чак сега като си преинсталирал си разбрал...

От това е сега пробвах с друг монитор и със него си работи нормално,а някаква идея дали може да поправи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или,поради погрешно включване на телевизора към тв-изхода е "дала фира" видеокарта.Дано е само аналоговия изход.Вземи един преходник или цифров кабел и влкючи цифровия изход на картата.Мисля,че там няма да има проблем.Аз имам една 9550-тица при мен,която се държи по същия начин на аналоговия изход,при резолюция 640/480.На цифровия работи без проблем.Проблемът и е точно от объкване буксите на тв-изхода и звука при работещ комп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...