Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

иконите и всички exe-та не могат да се отворят....

Препоръчан отговор

Пробвай с това,по същия начин.

<{POST_SNAPBACK}>

ами пак не става, но идеята която ми идва е следната...Мога да инсталирам програми(exe-та) само ако са зипирани явно защото exe-то е вътре в архива(ако мога така да се изразя...и от там сатава да го инстална...)..така че може да стане ако тези фаилчета са архивирани...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това само идея ли е или си го пробвал,ако става просто архивирай единия *.inf и давай.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това само идея ли е или си го пробвал,ако става просто архивирай единия *.inf и давай.

<{POST_SNAPBACK}>

сега накарах един приятел да го изтегли и да го архивира ...и ми го прати през Skype....Но...пак не стана

иначе става ..пример:

имам NOD32-WinXP.exe; и NOD32 AntiVirus v2.12.4 XPrar.archive....архива го инсталирам без проблем

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сега накарах един приятел да го изтегли и да го архивира ...и ми го прати през Skype....Но...пак не стана

иначе става ..пример:

имам NOD32-WinXP.exe; и NOD32 AntiVirus v2.12.4 XPrar.archive....архива го инсталирам без проблем

<{POST_SNAPBACK}>

Май трябва да съсредоточиш усилия в откриването на вируси.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирай Уин ! Сигурно няма проблем, който да не е минал през мен на Уин.

Редактирано от Nightmare (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

VSAR просто си преинсталираи уиндолса и несе занимаваи повече сас глупости :snowballfight: ...... няма да стане иначе...и незабравяи да си направиш имидж сас акронис или подобна програма ..... :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не си го преинсталирал вече, пробвай дали програмите тръгват като си под Safe Mode, ако тръгват пусни нода да ти сканира за вируси, също така ако при Safe Mode програмите са наред, това ще рече, че нещо се стартира при нормалния режим на работа на Windows, което прецаква нещата, в този случай погледни какво се зарежда (примерно с run->msconfig) изчисти ненужните неща и си запиши тези които те съмняват и търси инфорамция за тях, може там да се крие проблема.

Редактирано от zeit_x (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване