Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

349 гласували потребители

1. 1. Каква бира пиете

• Загорка
      88
    • Каменица
      59
    • Амстел
      10
    • Heineken
      14
    • Stela Artois
      11
    • Grolsch's
      1
    • Tuborg
      49
    • Друга
      95

Препоръчан отговор

Най-накрая имаме тема за тази .... как да я нарека - Амброзия , манна небесна или просто казано БИРА ;)

моля всеки да каже любимата си марка , може и без да пояснява защо , все пак не сме дегустатори за да се изказват професьонални мнения cool.gif

Аз съм си обичам Загорката , а от чуждоземните предпочитам Стела

Редактирано от pocketrocket (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 268
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

От светлата бира предпочитам Каменица и Ариана :P , от тъмното пиво не съм пил по-добра от Aлмус- ломска е(падне ли ви- пийте една и за мен ;) ).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

stella,но не защото ми е съименничка,а просто най-ми харесва!!!а от БГ пиво-почти всичко без Каменица!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано вече всяква, иначе предпочитаната от мен марка е Амстел

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си жулим КАМЕНИЦА и АМСТЕЛ!!!! т'ва са бирите. Стела-та също е хубава....но нещо не ми допада така за да я лъокам постоянно.

А от мен НАЗДРАВЕЕеееееееееееее......!!!! :drink :cheers

АЛАЯ, как можа така да ме засегнеш брутално, и то без да подозирам?????Как не те беше срам???? Как може да не харесваш КАМЕНИЦА???? :P;)biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бира много пия, почти няма ден в който да не изпия поне 4-5 бирички... е понякога и по-малко, ма пийвам.

Инак много ми харесва Corona, имаше и едно яко flash-че (9 coronas).

Също така много ми хареса като пих една бира грузинска май беше, но не помня името. Винаги съм искал да пия Ale, но не мога да намеря нещо... А те тия скъпи скъпи... А язе беден, беден. За туй си нагъвам Арианката и не се оплаквам.

А пък и нещо почнаха да ри развалят бирите (поне тия старите)

Леденика например каква убава биричка бе, а сега на нищо не мяза... И Загорката беше по-убава (и сега не е зле де).

Каменица също много не я уважавам, преди беше по-добре и тя...

Също държа да подчертая че бира в пластмасови бутилки и "can"-чета хич, ама хич не любя.

Туй то.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
АЛАЯ, как можа така да ме засегнеш брутално, и то без да подозирам?????Как не те беше срам???? Как може да не харесваш КАМЕНИЦА???? :P  ;)  biggrin.gif

много извинявай!!! sad.gif не се сърди-въпрос на вкус!!!но виж и Амстел е добра!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ко стаа мой Това е темата за мене ;) Не каква бира пиете а какви бири ... лафа пих 1-2 бири .... и без да искам сам написал тире :P))))) Та бирата За мен си е бира но Каменицата е Бирата ! :) Иначе сичко де що е наливно било то на мерът или на кило Рулира ! :)))))

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:beer:От българските:"Астика" и "Загорка" , от западните:

"Staropramen","Grolsh","corona - (задължително топла и с лимон)",напоследък

"Еfess" :beer:

:yanim: --- Any other is a s**t--- :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе всички жулите Ариана като мен на кви се правите :yanim:

"Staropramen","Grolsh","Tuborg", "Stela Artois", "Heineken" .... айде няма нужда .. тях ги пиете по кръчмите и дискотеките , кой нормален човек ще се налива всяка вечер в къщи с някоя от гореспоменатите бири ?!?!?!

всички си поркате Арианки, Шуменско , Каменичка , и не знам си още какво в платмасови бутилчици по два литра ... не е ли така .. ако не е .. ще съм адски учуден че съм единственият в българия който го прави .. или може би единственият който си го признава biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Абе всички жулите Ариана като мен на кви се правите :)

"Staropramen","Grolsh","Tuborg", "Stela Artois", "Heineken" .... айде няма нужда .. тях ги пиете по кръчмите и дискотеките , кой нормален човек ще се налива всяка вечер в къщи с някоя от гореспоменатите бири ?!?!?!

всички си поркате Арианки, Шуменско , Каменичка , и не знам си още какво в платмасови бутилчици по два литра ... не е ли така .. ако не е .. ще съм адски учуден че съм единственият в българия който го прави ..  или може би единственият който си го признава  biggrin.gif

Опс :beer::yanim:

чакай малко, темата е каква бира пиеме ... Нещо не разбирам, значи аз ако искам и съм решил да се наливам .. повярвай ще се наливам само и единствено с "Ариана" , но темата е кава бира пия, така че пия горе изброените (1, 2, 3, макс). "Арианата" - в момента се наливам с нея (разбирай буквално наливам) :ph34r::beer: :drink :drink

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Хора, 4ак сега видях темата!ЗА мен най добрата бира е БЕКС,никой не каза нещо за нея.Е т'ва е бирата за многократна употреба! ;) :nana

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз си жулим КАМЕНИЦА и АМСТЕЛ!!!! т'ва са бирите. Стела-та също е хубава....но нещо не ми допада така за да я лъокам постоянно.

Ето това е ЧОВЕКА! и това е БИРАТА! Напълно подкрепям този отговор.

Макар че, като бях в Англия, тамошните хорица се опитаха да ми покажат що е това нещо "бира" и как се пие в промишлени количества. Бирата им е адски добра и оттам много се зарибих по най-известната ирландска бира "Гинес". Жалко, че не можах да си донеса за домашно "поркане"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

малиииии , то колко щеше да земеш? цяла цистерна ..... или поне аз това разбирам под "домашно поркане"

..... баси само при мислълта за толко бира се равълнувах laugh.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
малиииии , то колко щеше да земеш? цяла цистерна ..... или поне аз това разбирам под "домашно поркане"

..... баси само при мислълта за толко бира се равълнувах laugh.gif

Еми мислех да взема два куфара от по 15-на кила и да помоля един колега да прекара единия куфар. Иначе сега търся вариант да ми докарат от Англия с някой от тировете, дето карат стока на фирмата ;) Пък и там бирата е супер евтина (за самите англичани де, но дори и за нас - около 3 лева за един "пайнт" (483 грама) ).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да си я пратиш с DHL!!! Съвсем сериозно, ние така си пращаме сребро от турция....

Радвам се че имам подръжници за бирата;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Може да си я пратиш с DHL!!! Съвсем сериозно, ние така си пращаме сребро от турция....

Ти знаеш ли за какво друсане ще стане на въпрос и каво ще се получи като се опитам да я отворя. Пък и си нямам на представа колко време ще пътува. Другото нещо е, че това сигурно ще ми коства около 1000 долара, защото вече проверявах какви са цените (и този вариант го мислих ;) )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Навън Амстел, ако няма- Векс, Загорка, Каменица- бутилирани.

В къщи съм потребител "на едро" - купувам си по няколко стека (24бр) Каменица Екстра (и тъмно напоследък) кен 0,5л, а и по 1 стек Столично тъмно кен 0,44л- препоръчвам го на всички любители на бирата :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз попринцип не пия, ама като ме черпят пия Каменица:angry::speak:

Редактирано от Romantichkata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз попринцип не пия, ама като ме черпят пия каменица

някой нещо да е казал тук?!?Може и сляпа или глуха да съм!!! :angry::speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз попринцип не пия, ама като ме черпят пия Каменица;)  :speak:

Според мен се е объркал/а, трябва да бъде

Аз попринцип парите за бира не си давам, ама като ме черпят пия Каменица..

А моито мнение по темата е

Аз попринцип бира не пия, ама като пия- пия водка

ахаххахахха

:angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване