Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

349 гласували потребители

1. 1. Каква бира пиете

• Загорка
      88
    • Каменица
      59
    • Амстел
      10
    • Heineken
      14
    • Stela Artois
      11
    • Grolsch's
      1
    • Tuborg
      49
    • Друга
      95

Препоръчан отговор

• Отговори 268
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Т'ва за водката е мнооо хубаво, обаче казват че с водка най- отива ... а бира :angry: - требе да проб'аш laugh.gif

какво ?:speak:)))) Кажи това не го знам?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз по-принцип изобщо не вкусвам бира,освен ако не е супер горещо(затова гласувах за друга).Все пак ако се наложи,също като Stix предпочитам Бургаско,а иначе си пия или коняк или ракия. :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитвали ли сте тъмна бира? Имам в предвид негазираната тъмна бира, която не е от стандартния газиран тип "ларгер", а й казват "битер". Типичен представител на този тип бире е известната "Гинес" или белгийската "Леффе". Много хора я намират за странна, защото са свиканали с нашия тип бира (газирана), но на мен много ми допада.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Опитвали ли сте тъмна бира? Имам в предвид негазираната тъмна бира, която не е от стандартния газиран тип "ларгер", а й казват "битер". Типичен представител на този тип бире е известната "Гинес" или белгийската "Леффе". Много хора я намират за странна, защото са свиканали с нашия тип бира (газирана), но на мен много ми допада.

Ще я пробваме когато почерпиш с нея :speak::angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

наистина има разлика между тъмната и нашата.Въпрос на навик. Иначе аз

предпочитам АСТИКА и Каменица ;):beer:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си пия Загпрка откакто се помня е няма начин живея на 1 км от завода biggrin.gif а напоследък от време на време Бекс.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хе хе хе така като гледкам Каменица води:hush: Само така....знаете какво да пийвате:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С риск да си изям някой бан от алая, най-любимата ми бира е Каменицата™, обаче ЕДИНСТВЕНАТА БИРА от няколко години насам, която съм изливал е Стела...Убийте ме, обаче не я понасям.

А иначе в клас от 27 човека съм единствения който пие Каменица... всички карат на Becks..... та се учудих че я няма в анкетата (или поне не я видях) и по-добре biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
АЗ пия най-вече каменица. Иначе много харесвам Бургаско.

Ето това е човек за уважение! Евалата, по една от двете марки от мен!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ухааа , бираааа!!!

Който пие бира , не умираааа!!!

А, и Който пие сам, пие два пъти!!!

Нема значение каква е , само да има количества.... laugh.gif:hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Аз лично си пийвам Каменицааа....но напоследък нещо май я развалиха sad.gif но продължавам да си я пийвам... а също така

Столично-тъмно не е никак лоша за зимното време :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте възможност да се отговори и "студена"!!!! Има ли значение к'ва марка е?

Между другото гласувах за ЗАГОРКА :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
"Ключът е в теб" Beck's това е бирата класа е над останалите.Всичко останало е компромис :)  :P

Това не е бира, а газирана вода!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според последните изследвания на българските бири, за най-добра се сочи Beck's (това е според специалистите, но не и според мен). Дори и да е така смятам, че не след дълго ще я развалят и нея. За сега е добра, защото се опитват да я наложат на пазара.

Иначе мога да кажа само:

КАМЕНИЦА RULLZ !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Според последните изследвания на българските бири, за най-добра се сочи Beck's (това е според специалистите, но не и според мен). Дори и да е така смятам, че не след дълго ще я развалят и нея. За сега е добра, защото се опитват да я наложат на пазара.

Иначе мога да кажа само:

КАМЕНИЦА RULLZ !!!

Бек`с май няма нищо общо с западноевропейския си съименник. Гадното е, че тук западните бири, ги правят по наши си начини и придобиват т.нар. "нашенски" вкус, а не както са оригиналните. Затова си предпочитам БГ бирата, че поне си знам, че е българска. Аз също съм ЗА това, че най-хубавата бира е студената. :drink

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз като пия бира и имам вазможност си копувам Guiness. Като излизам на кафе или бар в зависимост от компанията пия най-често Haineken ако няма пия Tuborg. Мн хубави са Corona u Гроуш. Като нямам мн кинти си взимам една Каменица, но никога БЕКС-най-гадната бира !!!

Най-добрата бира-Пиринско!!!

Напоследък обаче почнах Водка (оф-топик): Absolut,Zelen Sobieski,Razputin,Ruskii razmer,Danska. Българските са от спирт и ме втриса особено от Flirt след като преди две годии изпих 750 сам на палатка и от тогава съм хипохондрик :'(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бек`с май няма нищо общо с западноевропейския си съименник. Гадното е, че тук западните бири, ги правят по наши си начини и придобиват т.нар. "нашенски" вкус, а не както са оригиналните. Затова си предпочитам БГ бирата, че поне си знам, че е българска. Аз също съм ЗА това, че най-хубавата бира е студената. :drink

Мен пък една позната от Пловдив ме убеждаваше, че българската Бекс била призната за една от най-добрите бири в целия свят на някаква дегустация в Германия. Нещо силно се съмнявам в това...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не, не се казва "хеликоптер", мисля се казваше "облак", но те прави на хеликоптер laugh.gif  само че обезкостен :)

"облак" е коктейлче от мастика и мента.

Може би чешката е най-добра, но в Търново пием Болярка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз като пия бира и имам вазможност си копувам Guiness. Като излизам на кафе или бар в зависимост от компанията пия най-често Haineken ако няма пия Tuborg. Мн хубави са Corona u Гроуш. Като нямам мн кинти си взимам една Каменица, но никога БЕКС-най-гадната бира !!!

Най-добрата бира-Пиринско!!!

Напоследък обаче почнах Водка (оф-топик): Absolut,Zelen Sobieski,Razputin,Ruskii razmer,Danska. Българските са от спирт и ме втриса особено от Flirt след като преди две годии изпих 750 сам на палатка и от тогава съм хипохондрик :'(

И аз затова вече не пия водка.... без значение българска или не, но причината е почти същата като твоята, само че последиците бяха в десетки пъти по-потресаващи. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз затова вече не пия водка.... без значение българска или не, но причината е почти същата като твоята, само че последиците бяха в десетки пъти по-потресаващи. :)

сродна душа biggrin.gif

Редактирано от aaliyah_st (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами....Beks,Tuborg,Heineken и Amstel ма така като не мога да гласувам за всичките изброих тези които ми харесват!!Жалко,че в анкетата нямаше Beks тя също е една от най-добрите бири!!!! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване