Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Този форум нещо е леко умрял :)

Препоръчан отговор

Здравейте,

Гледам тук няма никакви нови теми... да не би никой да не му се занимава с Joomla! ?

В скоро време смятам да "вдигам" един сайт, в момента си търся подходящ шаблон. Колебая се между няколко на Rockettheme - MediaMogul, MediaMogul Essentials, Vortex. Може би до седмица-две най-късно ще си платя членството (около 100 долара на година) и ще си дръпна темата.

Сайтът ще представлява нещо като портал, в който ще се публикуват щури истории от всякакво естество - филми, музика, игри, случки в училище, и т.н. Ще има и възможност за качване на профили, снимки, коментари - ще бъде реализирано с Jomsocial. Може и форум да сложа... зависи дали ще ми стигнат познанията ;) Има един, който е наследник на Fireboard - Kunena.

Очаквайте включване скоро :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От моят опит с Joomla 1.5 мога да ти кажа само, че за да ти върши работа трябва или да си много добър програмист (при което няма да си правиш труда да питаш тук) или да не пипаш изобщо по кода. В противен случай ще си докараш само главоболия, тъй-като 1.5 с нейния измислен MVC не е лесна за модифициране (и поддръжка) от начинаещи.

Помисли хубаво с коя версия искаш да работиш преди да си започнал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Аз искам да те попитам (от Байганьова гледна точка) за къф кяр ще си плащаш членство в най-шарлатанския сайт, като можеш да изтеглиш темплейтите безплатно? Аз лично се кефя на хора дет плащаш за някаква услуга, но Joomla e open source и Rockettheme изкарват пари на гърба на хиляди разработчици дет поддържат Joomla безплатно! Това е седно да работиш на Linux и да плащаш софтуер за него. Къф е смисъл, като целтта на тези Open Soruce програми (операционни системи) е всичко да е безплатно и с минимални разходи.

П.П. Ако имаш проблем с намирането на шаблоните безплатно, ми пиши.

Редактирано от expoboy (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
Аз искам да те попитам (от Байганьова гледна точка) за къф кяр ще си плащаш членство в най-шарлатанския сайт, като можеш да изтеглиш темплейтите безплатно? Аз лично се кефя на хора дет плащаш за някаква услуга, но Joomla e open source и Rockettheme изкарват пари на гърба на хиляди разработчици дет поддържат Joomla безплатно! Това е седно да работиш на Linux и да плащаш софтуер за него. Къф е смисъл, като целтта на тези Open Soruce програми (операционни системи) е всичко да е безплатно и с минимални разходи.

П.П. Ако имаш проблем с намирането на шаблоните безплатно, ми пиши.

Много си прав!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...
Много си прав!

Не бъркайте Open Source с безплатно. Двете неща нямат нищо общо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...
Не бъркайте Open Source с безплатно. Двете неща нямат нищо общо.

Те че нямат - нямат. Но в контекста на по-горния ми пост, съм споменал, че Joomla и Linux са Open source. A също така са и безплатни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване