Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся емулатор за Sony Play Station 2 (merged)

Препоръчан отговор

Някой може ли да ми каже кои са най-добреите емулатор съотевтно за PS1 и за PS2 (но за PS2 доколкото знам няма работещи). АКо някой може нека даде линк към най-добрите.

10x

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...
  • Отговори 55
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

някой може ли да ми каже емулатор за PS2, на който да тръгва Mortal Kombat Shaolin Monks?

Моля ви,ако някой има емулатор за PlayStation2 и то най-добрия да го качи.Или да ми даде линк от къде да го дръпна.Благодаря ви предварително!!! :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето един, но не съм го пробвал:

http://www.download.bg/prg_view.php?id=30422

или директно от тук:

http://www.pcsx2.net/download/0.8release/pcsx2-0.8.1.7z

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ето един, но не съм го пробвал:

http://www.download.bg/prg_view.php?id=30422

или директно от тук:

http://www.pcsx2.net/download/0.8release/pcsx2-0.8.1.7z

<{POST_SNAPBACK}>

Ей хора тея емулатори просто небачкат.Знаете ли какво ми изписва като опитам да подкарам някоя игра Unable to load bios.Моля ви кажете как да подкарам някаква игра?????? sad.gif:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ps2.JPG

а това какво е ?

<{POST_SNAPBACK}>

Toва е като онзи емулатор на Мас за РС - нещо като нищо.

Славата на bleem за PS1 e история и все още не може да се каже същото за PS2.Коментарите по западни форуми да подкарат PS2 удрят на камък.Sony се готви за пуск PS3.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей хора когато намерите работещ емулатор моля ви да дадете линк към него или да го качите.Благодаря ви,предварително!!!А забравих,някой ме питаше,не ми ли стигат игрите за Пц.Еми човече ще ти отговоря така.Някой игри за пл2 са невероятни.И ги няма за Пц.Например SmackDown_Here Comes The Pain!!!!

Редактирано от sleep_fire_love (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 месеца по-късно...

Няма такова нещо !

Ако се измисли,Сони ще фалират !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз как ги играя тогаз.Това става с Fantom CD,Alchohol120 или емулатор за ПС.Ето линк за емулатора.http://www.emulationzone.org/consoles/ps/ps.htm

Редактирано от cook (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз как ги играя тогаз.Това става с Fantom CD,Alchohol120 или емулатор за ПС.Ето линк за емулатора.http://www.emulationzone.org/consoles/ps/ps.htm

<{POST_SNAPBACK}>

Много ми е интересно какво играеш всъщност -цяла игра,или демо ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно какво играеш всъщност -цяла игра,или демо ?

<{POST_SNAPBACK}>

Да не правръщаме темата в нападки.Играя Пълни игри.Обикновенно играя Mortal kombat Shaolin,Colin Macre Rally 2005,Tekken 5 и Fifa 2006.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си ме разбрал,cook ! Синът ми е луд фен на Конзолата,затова ми е страшно интересно !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Благодаря!Но можеш ли да дадеш точният линк към файла,или да обясниш как играта за PS 2-която съм свалил на компа си да я подкарам с Alcohol или Fantom Cd?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лелел не мога да повярвам !Вие кога ще разберете , че няма емулатори за PS2 и Xbox ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

И онзи индивид "cook" се опитва да ви преметне и вие му се връзвате ... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря!Но можеш ли да дадеш точният линк към файла,или да обясниш как играта за PS 2-която съм свалил на компа си да я подкарам с Alcohol или Fantom Cd?

<{POST_SNAPBACK}>

Значи не си спомням точния файл щото преди 1 месец си го друпнах.Значи май се кликаше на PS2 и там нещо се сейфаше.Значи първо го инсталираш.После ще иска да рестартнеш компютара си.После пускаш setup.exe и ще се появи един тъмен прозорец.Слагаш DVDто о почваш да играеш.На черния прозорец се появява направо играта.Първия път може и да не стане ама на втория трябва да стане.Поне на мен така ми стана.И един мой приятел ма който му дадох линк първият път не тръгна.Надявам се да ви тръгне даже и от първия.А ако не стане мога да ви дам линк към още 2 емулатора ама единия е за PS а не PS2,а другия мен не ми тръгна.

Редактирано от cook (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Лелел не мога да повярвам !Вие кога ще разберете , че няма емулатори за PS2 и Xbox ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

<{POST_SNAPBACK}>

За PS2 незнам, но за XBOX - ИМА!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Няма такова нещо !

Ако се измисли,Сони ще фалират !

<{POST_SNAPBACK}>

<{POST_SNAPBACK}>

За PS2 незнам, но за XBOX - ИМА!

<{POST_SNAPBACK}>

Bebo ви иска емулатор зо PS2 не ви пита има ли няма ли!?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой казваше, че няма емулатор за PS2 ... e, ето ви такъв ohmy.gif

Редактирано от achkar (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емулатор за PS2 има,а аз лично имам 2-3 само,че имаше малко проблеми при стартирането,но с малко повече търпение се подкарват игрите,колкото до XBOX,аз лично не знам,но най-вероятно има.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Значи не си спомням точния файл щото преди 1 месец си го друпнах.Значи май се кликаше на PS2 и там нещо се сейфаше.Значи първо го инсталираш.После ще иска да рестартнеш компютара си.После пускаш setup.exe и ще се появи един тъмен прозорец.Слагаш DVDто о почваш да играеш.На черния прозорец се появява направо играта.Първия път може и да не стане ама на втория трябва да стане.Поне на мен така ми стана.И един мой приятел ма който му дадох линк първият път не тръгна.Надявам се да ви тръгне даже и от първия.А ако не стане мога да ви дам линк към още 2 емулатора ама единия е за PS а не PS2,а другия мен не ми тръгна.

<{POST_SNAPBACK}>

интересува ме дали ще мога да играя Mortal KOmbat 5 Deadly Alliance ? с този емулатор.

това ми е компа -

CPU: AMD sempron 3000+ v momenta na 1,8 Ghz

Memory: 512 ddr

video: Radeon 9550 128MB (не е G-cube sad.gif( )

...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване