Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

tao

Редакция и триене на постове

Препоръчан отговор

Благодаря ти за отговора.

Мислих, че това е най - точната формулировка на проблема ми.

Радвам се, че успях да получа това, което търсих.

Благодаря и за помощта на всички, които са ми помагали с инфо през времето.

Съжалявам, ако съм дразнил някой с липсата на препинателни знаци.

:)

Желая ви приятна вечер.

:bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мислил си, че това е най - точната формулировка ама след като я изтрихме пусна тема: "Немога да си рестартирам или изключа компа", което е точната формулировка и ти сам го разбра след като беше изтрита предишната ти тема и дори не намалих репутацията ти.

Повярвай ми .. никой няма да изтрие темата ти просто така ... и на нас може да разчиташ за помощ винаги стига да спазваш няколко елементарни правила, които не сме ги наложили от грандомания а просто за да индексират и намират правилно търсачките. Никой няма да търси в търсачката "Uchebnik" или "U4ebnik" а ще търси "Учебник" за това държим нещата да точно описани и на кирилица.

Успех ти желая...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за пояснението.

Имате право за проблемът със търсачката.

Ще се старая да помагам с каквото мога и най - вече да не преча.

Просто си мислех, че проблемът, който съм споделил е има твърде елементарно решение и това е причината за изтриването на поста.

Всичко останало е просто плод на изнервянето от наистина станният проблем.

Наистина не се бях замислял, че неточните ми заглавия биха попречили на някой да си реши проблема.

Надявам се, че не съм обидил никой с нищо.

Не съм кой знае колко стар или квалифициран потребител на форуми. Явно визията ми за форумите е имала нужда от еволюция.

А препоръчаните от теб по - горе форуми са наистина на светлинни години след този.

Организацията категориите тук е наистина завидно добра, за разлика от другите.

Съжалявам за изгубеното време и нерви от ваша страна.

Признавам грешното си мнение за хората, които работят за този форум.

Просто трябва да отделям повече време при писането на теми.

Използувам случаят да се извиня на Сталик, Кал, Соул и Порн. Дано не съм нагрубил някой в търсенето на този отговор.

Благодаря на всички за това че ме търпите

ПП. Ееех да бях тинейдър или да можех да се върна в първи клас, както предложихте. Щях да си легна със усмивка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:wors: Е Браво Вече и Моите Коментари се Трият Вече.

Явно Тук Няма Нужда От Моето Присъствие,Знания,Новини и Някои Други Неща Които Можех да Споделя с Феновете на Сайта angry.gif

Колкото и Пъти Да Съм Забравял Все Някой Ще Се Намери Да Ми Припомни Колко е Велик.:down:

Забранено е публикуването и разпространението на незаконни материали (кракове, пачове, серийни номера и др.) в коментарите на новините, както и заявките за такива.

Такива Нямаше в Моят Коментар а БГ линкове за новата версия на Kaspersky Anti-Virus 2006 Build 6.0.0.292 RC7 Beta En и Kaspersky Internet Security 2006 Build 6.0.0.292 RC7 Beta En

Е Щом Така желаете и не оценяте каквото и да е продължавайте в същия дух да видим след година или две како ще стане с този сайт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти пък за какви знания пледираш?

EDIT:

Сега ще ти отговоря и на това ... темата беше изтрита защото беше озаглавена "немога да рестартирам" - тук автоматично нарушаваш правилото за неясно и неточно заглавие.

Какво му е неясното в заглавието? Какво искаш - съдържанието в заглавията ли да се пише?

Редактирано от clifford (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво, този форум е само аз безгрешните, тези които не правят правописни грешки :P хихихихи Ами да не би в правилата да пише САМО ЗА БЕЗГРЕШНИ ?

Вие май не сте на ред! sad.gif Значи ако имам правописни грешки ще ми триете мненията хихихих, каде пише че форума е само за ГРАМОТНИ, аз може да съм неграмотен, или пък да не мога да пиша на Български правилно, примерно съм чужденец или не съм ходил на училище!

ВИЕ МАЙ СТЕ ЛУДИ :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Значи ако имам правописни грешки ще ми триете мненията хихихих, каде пише че форума е само за ГРАМОТНИ, аз може да съм неграмотен, или пък да не мога да пиша на Български правилно, примерно съм чужденец или не съм ходил на училище!

Първо, малко лудост никога не е излишна - ей така, поддържа ентусиазма.

Второ, виждам, че пишеш доста грамотно, т.е. при теб проблемът с неграмотното писане не стои на дневен ред - защо тогава охкаш като тоягите не са на твоя гръб?

Трето, едва ли за няколкото часа, през които си в този форум като потребител си успял да прегледаш значителна част от пост-овете, за да твърдиш, че неграмотно написаните пост-ове се трият. Спри, поеми дълбоко въздух с пълни гърди, огледай се, ослушай се, и като имаш основание, тогава критикувай.

Лека вечер и приятно "безпогрешно" пост-ване!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

А ти откаде знаеш че нямам и друг потребител в този форум!

А допускам доста грешки като пиша!

А за аватара къде пише?

Поне се представи Кал, като ми редактираш подписа

Редактирано от helpcheto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И какво, този форум е само аз безгрешните, тези които не правят правописни грешки :P хихихихи Ами да не би в правилата да пише САМО ЗА БЕЗГРЕШНИ ?

Вие май не сте на ред! sad.gif  Значи ако имам правописни грешки ще ми триете мненията хихихих, каде пише че форума е само за ГРАМОТНИ, аз може да съм неграмотен, или пък да не мога да пиша на Български правилно, примерно съм чужденец или не съм ходил на училище!

<{POST_SNAPBACK}>

Не става въпрос за правописни грешки,всеки прави волно или неволно.

Но тук си има правила и ако те не се спазват ,ще настане анархия sad.gif

А те не са кой знае колко трудни-но е важното желанието- и дали искаш да останеш тук или само ей така си минаваш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвсем с право е изтрита темата на d_n_g и е похвално че си взе поука.

clifford прочети правилата, може да не съм от много време тук, но ги спазвам и влизам точно защото ги има и за да не бъде kaldata като всички останали. Мисля, че повечето потребители ще се съгласят - ако не ти харесва не си длъжен да ползваш сайта.

helpcheto - правилата са направени така, че потребителите да се съобразяват (с редовните грешки). На мен не ми е приятно да се мъча да чета латиница, а и все пак сме българи и имаме собствена азбука, с която трябва да се гордеем. Не искам и да ми пишат псувни и безмислици - това го виждаме в повечето форуми и ми е писнало от показване на "висока" култура и езиков речник достатъчен да запълни ЦЯЛ лист A4 - уау. Щом сме луди какво правиш в сайт-а.

Сега за да не се окаже че съм се държал грубо се извинявам ако съм засегнал страшно много някой, но след такива коментари нямаше как да не се намеся. Благодаря за вниманието!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

clifford прочети правилата, може да не съм от много време тук, но ги спазвам и влизам точно защото ги има и за да не бъде kaldata като всички останали. Мисля, че повечето потребители ще се съгласят - ако не ти харесва не си длъжен да ползваш сайта.

helpcheto - правилата са направени така, че потребителите да се съобразяват (с редовните грешки). На мен не ми е приятно да се мъча да чета латиница, а и все пак сме българи и имаме собствена азбука, с която трябва да се гордеем. Не искам и  да ми пишат псувни и безмислици - това го виждаме в повечето форуми и ми е писнало от показване на "висока" култура и езиков речник достатъчен да запълни ЦЯЛ лист A4 - уау. Щом сме луди какво правиш в сайт-а.

Сега за да не се окаже че съм се държал грубо се извинявам ако съм засегнал страшно много някой, но след такива коментари нямаше как да не се намеся. Благодаря за вниманието!

<{POST_SNAPBACK}>

Нека позная: ти си новия президент на Вселената, или най-малкото - новия собственик на сайта!? Мине се не мине време и се появи някой дето всичко знае и може, и започва да дава съвети, защото е безгрешен.

Радвам се че спазваш правилата на форума, но това не ти дава право да раздаваш съвети на ляво и на дясно. Има си хора за това и ако не си забелязал имат си "табелки" - администратор, модератор.

И сега да не се окаже, че си се засегнал, много се извинявам, ама след такъв коментар...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости Ghostface Killah

helpcheto - правилата са направени така, че потребителите да се съобразяват (с редовните грешки). На мен не ми е приятно да се мъча да чета латиница, а и все пак сме българи и имаме собствена азбука, с която трябва да се гордеем. Не искам и  да ми пишат псувни и безмислици - това го виждаме в повечето форуми и ми е писнало от показване на "висока" култура и езиков речник достатъчен да запълни ЦЯЛ лист A4 - уау. Щом сме луди какво правиш в сайт-а.

<{POST_SNAPBACK}>

clifford правилно направи забележка. Правилата ги знам и не виждам в конкретния случай нарушение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

kayovas няма да се засягам защото може би наистина не съм аз човекът, който трябва да казва тези неща, но мисля че трябва да се знаят. Само не разбрах защо трябва с мен да се заяждаш след като тези потребители спорят точно с човек, който си има такава табелка - администратор. Не се мисля за нито едно от двете, но след като тези хора могат да пишат тук мога и аз или това е тема само за титулувани - какво правиш тук тогава? Не раздавам съвети, а се опитвам да им обясня същото като kal, защото мисля че съм го разбрал, а нали форума е за това - да си помагаме! (или не мислиш така). Да слушаме модераторите и администраторите - ами добре, тогава нямаше да водим такива глупави спорове.

Ghostface Killah как ще видиш нарушение като вече е поправено? И защо се включваш без да знаеш за какво става дума?

Сега ще ти отговоря и на това ... темата беше изтрита защото беше озаглавена "немога да рестартирам" - тук автоматично нарушаваш правилото за неясно и неточно заглавие. След това извинявай ама в темата имаше повече правописни грешки от колкото думи .. подобни теми винаги съм заличавал и ще продължавам да заличавам. А ти ако искаш продължавай да публикуваш.

<{POST_SNAPBACK}>

От мен лека вечер и с нетърпение очаквам следващият задълбочен пост...:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

MasterRalf, нещата, които разясняваш се знаят. Има много теми по въпроса. Така че ти се явяваш като човек който се опитва да открие топлата вода. Представи си колко хора са писали преди теб, че правилата трябва да се спазват, че ще настъпи анархия без тях, колко са се вживявали в ролята на новопокръстени мисионери, и колко много постове са изписали. На мен лично, никак не ми е приятно всеки ново осъзнал се кандидат модератор, който е "разбрал" ползата от форумните правила, да се намесва във всяка една тема и да преразказва правилата и да ме запознава с новопридобития си мироглед. Съжалявам ако звучи остро и грубо, но реалността е такава. А също ми е омръзнало от хора които за да докажат своята правота, цитират някой друг, най-често kal.

Та в тая светлина, ти не помагаш като повтаряш нещо вече написано и разяснено от администратор или модератор. Пък и форумите освен за помощ, са и място за размяна на идеи, по възможност свои идеи. Пък като си решил да помагаш - това не е раздела в който можеш да помагаш.

Хайде лека вечер!

Редактирано от kayovas (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаят се от старите потребители, а на новите трябва да се напомня, но ще го взема в предвид и ще оставя на другите "зелени" потребители да спорят за тези неща, а модераторите вместо да помагат и да отговарят на въпросите да трябва да се занимават и с това да разясняват правилата (а може да е толкова по-лесно). Аз явно няма смисъл и да се опитвам да ги запознавам с тези правила, а кой ще седне да ги чете вече е друг въпрос. За кандидат модератор нямам и намерение да се оптивам понеже ще се загуби тръпката от това да си пиша каквото искам и ще стана до известна степен зависим от някой. А kal цитирам за пъри път и вероятно не за последен, все пак точно е обяснил на момчетата, а те като не са разбрали и не четат нагоре, а тръгват с главата напред да изказват мнения ей така да се намират на приказка - да се оправят както вече казахме не е моя работа...

Ще помагам когато мога, но за мен сайта е повече за развлечение, скоро ще стигнете до извода, че само модераторите и администраторите трябва да качват и програми и да помагат, а ние да мързелуваме и да понасяме тихичко малките несправедливости и изказаните глупости......... Да ти кажа честно просто не исках ей така да си седят неразбрани ама едва ли са ми и искали съвета затова повече няма и да го давам. Вероятно ще се засичаме, но ще те помоля ако пак имаш някакви забележки към мен да ми ги пратиш на ЛС за да не пълним със спорове темите. Благодаря предварително и лека!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагам да минете на ЛС. Не за друго, а защото просто няма да прочетете постовете си адресирани един към друг от тук надолу... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз казах нещо, ама...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...