Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Hlemguard

Проблем с Windows и DirectX

Препоръчан отговор

Имам следния проблем:

Инсталирах си нов Windows на компютъра(XP Home Edition, оригинален).OK, инсталирах му драйвъри и всичко останало, обаче сега имам следните проблеми:

• За да играя игри, естествено ми трябва DirectX, и тоя уиндолс е с много стара версия и не може да тръгват някои игрри (визирам Warcraft III TFT).Свалих си DirectX 9 от интернет и когато го инсталирам по средата ми илиза съобщение от типа че програмата не е преминала някакъв Logo Test (Windows Logo Test).ОК, порових се в интернет и там пише как се маха това съобщение тоест през My Computer - Properties - Hardware - Driver Signing - Ignore install......, обаче колкото и да го натискам, когато натисна OK това се настройва и автоматично се връща на опцията с която ме предопреждава, а когато махна отметката, точно тази опция дето ми трябва не може да се използва.После свалих някаква програмка дето уж го изключва обаче няма нищо такова дори след рестарт на компютъра.Когато го инсталирам от играта ми пише че всичко е инсталирано както трябва обаче като я пусна пак не става(явно версията не се подобрява).

Помислих си че като инсталирам Service Pack 2 нещата ще се орпават, ама като го сваля, пускам го да се инсталира и все ми пише че някакъв DLL файл е зает(съжалявам но не мога да ви кажа точно името му, ако ви трябва ще се постарая и ще го извда), та и това не става както трябва.
  • Изтеглих си някакъв DAEMON Tools, който се оказа с вирус и сега при всеки рестарт на компютура антивирусната ми засича вирус, иначе програмата съм я изтрил и все ми изкарва някакво съобщение че с програмата Generic Host Process for Win32 Service има проблем и трябва да се затвори, не знам за какво служи дано да не е сериозно.

Моля ви помогнете че направо незнам вече!И имам специална молба, ако ще ми помогнете да не пишете много сложни обяснения че няма да мога да ги разбера :P

Ще дам допълнителна информация, ако трябва:

ОС:Windows XP Home Edition Service Pack 1

RAM:256 MB

Процесор: ADM Athlon XP 1800 + 1.53 GHz

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свали си спайбот и почисти и с него ама май ти е заминал уиндоса направи си инсталирай един сървис пак 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имам следния проблем:

Инсталирах си нов Windows на компютъра(XP Home Edition, оригинален).OK, инсталирах му драйвъри и всичко останало, обаче сега имам следните проблеми:

• За да играя игри, естествено ми трябва DirectX, и тоя уиндолс е с много стара версия и не може да тръгват някои игрри (визирам Warcraft III TFT).Свалих си DirectX 9 от интернет и когато го инсталирам по средата ми илиза съобщение от типа че програмата не е преминала някакъв Logo Test (Windows Logo Test).ОК, порових се в интернет и там пише как се маха това съобщение тоест през My Computer - Properties - Hardware - Driver Signing - Ignore install......, обаче колкото и да го натискам, когато натисна OK това се настройва и автоматично се връща на опцията с която ме предопреждава, а когато махна отметката, точно тази опция дето ми трябва не може да се използва.После свалих някаква програмка дето уж го изключва обаче няма нищо такова дори след рестарт на компютъра.Когато го инсталирам от играта ми пише че всичко е инсталирано както трябва обаче като я пусна пак не става(явно версията не се подобрява).

Помислих си че като инсталирам Service Pack 2 нещата ще се орпават, ама като го сваля, пускам го да се инсталира и все ми пише че някакъв DLL файл е зает(съжалявам но не мога да ви кажа точно името му, ако ви трябва ще се постарая и ще го извда), та и това не става както трябва.
  • Изтеглих си някакъв DAEMON Tools, който се оказа с вирус и сега при всеки рестарт на компютура антивирусната ми засича вирус, иначе програмата съм я изтрил и все ми изкарва някакво съобщение че с програмата Generic Host Process for Win32 Service има проблем и трябва да се затвори, не знам за какво служи дано да не е сериозно.

Моля ви помогнете че направо незнам вече!И имам специална молба, ако ще ми помогнете да не пишете много сложни обяснения че няма да мога да ги разбера ;)

Ще дам допълнителна информация, ако трябва:

ОС:Windows XP Home Edition Service Pack 1

RAM:256 MB

Процесор: ADM Athlon XP 1800 + 1.53 GHz

Мхмм...Препоръчвам ти да си Боцнеш едно SP3,Има даже и с Вграддени Драйвери cool.gif а за Това Съобщение (Generic Host Process for Win32 Service) направо Преинстал и без това ти трябва тоя Хоме го Мани ...... Нищо че е Оригинален .... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...