Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

LG KM900 Arena-мнения, въпроси и впечетления.

Препоръчан отговор

Днес цял ден не спирах да въртя телефона в ръцете си и да му се точа. Почти съм се навил утре да си го взема. Малко съм несигурен относно няколко неща, за които ще съм много благодарен ако ми помогнете. :P Първото, което ме притеснява е тази "измислена" операционна система, с която работи апарата. LG S-Class?! До колко мога даа разчитам, че това е операционна система? Ще мога ли да инсталирам флаш плейър, с който да гледам онлайн клипове, ще мога ли да свалям MP3-ки на телефона директно от интерент както го правя с компютъра си? Процесорът ми се видя доста добър... интерфейсът е адски приятен, точно копие на Iphone, камерата, качеството на дисплея и на видеото... Очаквам всякакви мнения: похвали, критики, препоръки, които ще ми помогнат! :)

Редактирано от guruni (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

S-Class наричат интерфейсът, а не е операционна система, тъй като не е сматрфон. Можеш да качваш само java софтуер, тоест не особено функционален.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

S-Class наричат интерфейсът, а не е операционна система, тъй като не е сматрфон.

Можеш да качваш само java софтуер, тоест не особено функционален.

телефона не е ли със Simbian, а S-class e само интерфейса

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен ме интересува кой е по-добрия вариант (по цена-характеристики) между LG KM900 или SAMSUNG I900 Omnia? :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eдното е смартфон, другото не. Доста различни неща са. Аз лично бих предпочел смартфона...

Другото какво е? самолет? ;)

Предимства недостатъци... какви са?

Редактирано от SUN_CITY (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Другото е обикновен телефон. Зависи какво искаш да правиш, ако искаш пълноценно да се възползваш от възможностите на устройството, да можеш да го персонализираш, да използваш най-различен софтуер, omnia e много по-добра. Ако ще го ползваш както си е out-of-box, без много изисквания, Арената ще ти е по-удобна.

Редактирано от board (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, имам следния въпрос относно този телефон - имам инсталирана програмата Nimbuzz чрез която ползвам Skype и MSN. Програмата си върви перфектно, но ме интересува има ли начин програмата да си остане отворена - online, без да прекъсва, а аз да слушам музика например или пък да говоря по телефона? Когато ползвам прогламата и реша да се обадя на някой, тя прекъсва и трябва да я отварям наново. Незнам дали обясних правилно, но дано сте ме разбрали :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам следния въпрос относно този телефон - имам инсталирана програмата Nimbuzz чрез която ползвам Skype и MSN. Програмата си върви перфектно, но ме интересува има ли начин програмата да си остане отворена - online, без да прекъсва, а аз да слушам музика например или пък да говоря по телефона? Когато ползвам прогламата и реша да се обадя на някой, тя прекъсва и трябва да я отварям наново. Незнам дали обясних правилно, но дано сте ме разбрали :)

Да, има начин, просто си купуваш смартфон ;)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам следния въпрос относно този телефон - имам инсталирана програмата Nimbuzz чрез която ползвам Skype и MSN. Програмата си върви перфектно, но ме интересува има ли начин програмата да си остане отворена - online, без да прекъсва, а аз да слушам музика например или пък да говоря по телефона? Когато ползвам прогламата и реша да се обадя на някой, тя прекъсва и трябва да я отварям наново. Незнам дали обясних правилно, но дано сте ме разбрали :)

При мен на SE К800i и върви без да прекъсва. Предполагам, че и при твоя телефон може така.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с бутона hide не става ли

Немога да намеря такъв бутон - hide. Когато Nimbuzz ми е отворена и реша да слушам музика, ми изписва че неможе да се изпълни, защото има конфликт с Java менюто. Публикувано изображение В краен случай докато си пиша в скайп или в MSN-а няма да слушам музика и няма да говоря.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 11 месеца по-късно...

здравеите,имам един проблем с КМ900 свалих си музика на компютъра и я прехвърлих на телефона като направих нова папка в телефона в дял мои звуци и я кръстих "muzika" ,всички песнички си ги прехвърлих там,но след време ми омръзнаха и реших да ги истрия и се появи проблема-истрих вичките песнички но самата папка "Muzika" не мога да я истрия нито от телефона нито чрез компа ,пробвах и с програмата Unlocker но не става - постоянно ми излиза съобщение че фаилът е повреден и не може да бъде истрит,макар че в папката няма нищо празна е,пробвах да я преименувам и после да я истрия но пак не става, някои може ли да помогне? :computer8::question::brick wall:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...
  • 6 месеца по-късно...

Лично мое мнение е че лг телефоните не са кой знае кво ! Весели Празници :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване