Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Имам следния лаптоп - http://www.orderbg.com/index.php?main_page...roducts_id=7485 ,от около 1-2 месеца.

Преди около 3-4 дена си качих WOW, предполагам всеки я знае, та инсталирах играта и играх около 2-3 часа след което лаптопа мистериозно угасна, само един вентилатор (поне така мисля) продължи да работи. ОС ми е уиндоус екс пи.Проверих със Everest, SpeedFan и NHC 2.0 - при нормална работа (без натоварване с игри и т.н.) от рода на skype, mozilla, music, поддържа процесор 43 °C (109 °F),1. CPU / 1.ядро 36 °C (97 °F), 1. CPU / 2.ядро 36 °C (97 °F), Hitachi HTS543232L9A300 36 °C (97 °F),след около 1 чс минава 55 (за процесора) но не се изключва, а при натоварване стават някаде кам - процесор 65 °C ,1. CPU / 1.ядро 58 °C , 1. CPU / 2.ядро 58 °C - като това са последните температури които виждам, защото след това лаптопа изключва. Ако някои има идея нека сподели. Мерси предварително.

Редактирано от ayo_technology (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да неби да караш само на батерия...?

не, просто тои си работи при нормална работа на 35-55 градуса(за процесора) при пускане на игра бавно се покачва и изведнаж след около 15-20 мин като достигне 65 или повече гасне и трябва да чакам 15 мин за да мога да го включа пак иначе все едно е изгоряло нещо и не се пуска (нали по време на вапросните 15 мин)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...понеже е в гаранция,възползвай се от нея....Що не издухаш за всеки случай всички възможни отвори и най-вече отвора на процесора....може да се е събрал прах.....като играеш на някаква твърда повърхност го слагай да се охлажда по-добре.Пък и играй по-малко време...машинката не става много за игри!Успех!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
...понеже е в гаранция,възползвай се от нея....Що не издухаш за всеки случай всички възможни отвори и най-вече отвора на процесора....може да се е събрал прах.....като играеш на някаква твърда повърхност го слагай да се охлажда по-добре.Пък и играй по-малко време...машинката не става много за игри!Успех!!

значи продухах навсякаде каде що има дупки... резулата е същия. не съм запален фен на игрите и не играя много, но някак си ме притеснява... иначе лаптопа седи на маса, мисля все пак да се възползвам от гаранцията, един преглед няма да навреди . Мерси все пак

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 1-2 месеца никакъв прах не може да се събере. Трябва на масата да няма покривка. По принцип 65 грауса не е много за лаптоп. Предполагам ,че видео картата ти прегрява и затова се изключва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За 1-2 месеца никакъв прах не може да се събере. Трябва на масата да няма покривка. По принцип 65 грауса не е много за лаптоп. Предполагам ,че видео картата ти прегрява и затова се изключва.

това знчи ли че има проблем с фана на видеото? или просто видеото не саздадено за игри, защото без да се играе не се гаси въпреки че от отворите излиза горещ въздух.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
това знчи ли че има проблем с фана на видеото? или просто видеото не саздадено за игри, защото без да се играе не се гаси въпреки че от отворите излиза горещ въздух.

Не и не.

Първо видеото няма 'фан' - той е общ. Само големите тухли в днешно време ходят с повече от един. Второ, може да ти сече, забива и т.н., но не е нормално да се гаси.

Използвай си гаранцията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не и не.

Първо видеото няма 'фан' - той е общ. Само големите тухли в днешно време ходят с повече от един. Второ, може да ти сече, забива и т.н., но не е нормално да се гаси.

Използвай си гаранцията.

ок

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 месеца по-късно...
  • 1 месец по-късно...

OFF topic.

Аз не знам какво е WOW и не искам да знам не съм кеймър и няма да стана.

@ayo_technology

Гаранцията ползвай.

Редактирано от FodoR (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване